![]() |
Wondje met scheren
Ik heb net tijdens het scheren een wondje veroorzaakt die een klein stukje op een moedervlekje zit, is dit erg gevaarlijk? Ik ga morgen ook nog op vakantie dus voor huisartsgedoe heb ik al helemaal geen tijd meer... Het bloed niet erg hard, is ook niet diep maar die moedervlek is wel geraakt.
|
Niets aan de hand!!
|
Kan geen kwaad. Ik hoor ook wel eens dat een moedervlek kwaadaardig kan worden als je er een haartje uit trekt; ook onzin.
|
Oke gelukkig :)
|
Citaat:
|
Zolang het maar een klein beetje is maakt het niet uit, als je maar niet de hele moedervlek eraf hebt gesneden is het oke (y)
|
Citaat:
Maar wat zou het verschil maken? Infectie? Of dat het nu nog kan genezen? |
Citaat:
zolang je het maar schoon maakt, lijkt me de kans op infectie ook niet zo hoog :) |
Citaat:
En dan dus: een klein stukje kan omdat het dan nog kan genezen, en de infectie misschien niet zo groot is? |
M.i. is de kans op een infectie gewoon gelijk aan de kans als het normale huid is. En dat is zeer klein. Vooral omdat het nu je gezicht betreft. Daar is de afweer iets beter.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:17. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.