![]() |
Keuringsdienst van Waarde
Elke dinsdag om 21:25 op NED3, schitterend programma waarin 2 mannen producten ontleden en helemaal achterhalen waar het product nu precies vandaan komt, wat vaak tot schrikbarende conclusies leidt! Ik kijk het elke keer, ook nu weer!
Op dit moment dus op de buis! |
Dat is al de derde keer dat het wordt herhaald, als ik het goed heb. Wel een aardig programma, maar 1x was al wel genoeg.
|
Eigenlijk ontdekten ze niet echt iets dat ik zelf niet had kunnen bedenken :|
Van die dingen als dat er geen vruchten in vruchtenyoghurt zitten of dat er bij chocoladerepen beatles in zitten en bij welke producten kinderarbeid is... Gewoon zelf wat meer verdiepen in voedsel (E-nummers etc.) en je weet 9 van de 10 keer wat er in zit. Maar leuk programma hoor ;) |
Ik zag een keer de tekst 'het is gebeurt!' op het scherm komen tijdens een van die uitzendingen, toen heb ik besloten niet meer te kijken :P
|
Mijn vader vindt het leuk dus misschien ga ik nu ook wel 'ns kijken.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.