Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eropuit! (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   nog een vraagje over dansen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=14580)

babygirl 05-01-2002 15:25

nog een vraagje over dansen
 
Ik ben een meisje die heel graag danst dan heb ik het vooral over discodans niet over ballet of zo. Ik zou eigenlijk graag lessen volgen maar veel van m'n vriendinnen die het al gedaan hebben zeggen dat je gewoon ieder jaar hetzelfde ziet. Ik ben wel al 16 jaar maar zou graag later iets doen met dansen of ben ik al te oud om er nog mee te beginnen? Weten jullie raad. Van m'n ouders mag ik niet naar een andere school gaan die iets met dansen te maken heeft maar voor mij is dansen echt het einde! Ik hoop dat er mij iemand kan helpen!
xxx
Een belgisch meisje!

scala 05-01-2002 19:55

nou ik zou iig lessen nemen, want wat je vriendinnen zeggen is natuurlijk onzin! tuurlijk zijn er wel veel dezelfde pasjes maar daar kan je wel veel meej doen!hangt er ook vanaf naar welke dansschool je gaat...anyway als je nou lessen gaat volgen kun je zelf kijken of het wel wat voor je is, want gewoon dansen is wel wat anders dan daadwerkelijk lessen volgen.

En als je nou ook nog eens een voorstelling hebt, aan het einde van het jaar ofzow, kun je kijken of je et optreden leuk vindt en gelijk aan je ouders laten zien wat je kan enzow. Misschien kan je daardoor je ouders wel overhalen, als ze je zíen dansen! http://forum.scholieren.com/smile.gif

je bent niet te oud hoor..ik weet niet wat voor school je doet(mavo/havo/etc)maar daarna kan je gewoon een dansopleiding gaan volgen, meestal hbo maar je hebt er ook wel een paar met mbo..

nah dat was et wel, kweet nix meer want je verhaal is wel wat vaag!suc6 iig http://forum.scholieren.com/smile.gif


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.