![]() |
[TK} broeken
Ik heb hier 3 broeken te koop. Ik heb nog geen foto's gemaakt want ik wil eerst weten of er animo voor is.
Ik heb een dickies van W32/L34 ook van spijkerstof. En een overzeas broek aaibare broek w33/l34 Ik hoor het wel als iemand interesse heeft. edit : de overzeas http://i5.photobucket.com/albums/y16...g/P1000526.jpg dickies broek http://i5.photobucket.com/albums/y16...g/P1010176.jpg http://i5.photobucket.com/albums/y16...g/P1010177.jpg |
de eerste broek 34/34 heb je daar foto van en een vraagprijs?
pm anders? |
Nee, doe maar hier als je wil, ik wil hem ook wel zien.
|
Ik wil wel een foto van de aaibare overzeas zien, heb ik zeker intresse in!
|
Oe die h&m broek ziet er goed uit, alleen ben ik bang dat hij veel te lang en breed is. Zin om hem even op te meten? Dan kan ik vergelijken.
|
bovenkant omtrek is 92cm
binnenbeen lengte is 86 cm Als je nog meer maten wilt moet je ff zeggen welke. |
De binnenbeenlengte, je bedoelt denk ik de lengte van het kruis tot de broekspijp? Droeg jij die broek zelf baggy-achtig, en welke maat heb jij dan normaal (ik heb maat 38)?
|
Citaat:
Ik kan niet zeggen welke maat broek ik heb omdat het altijd verschillend is, maar ik droeg de broek wel baggy. |
Als ik de lengtes zo zie zou het namelijk geen probleem moeten zijn, wel raar want normaal is 34 34 veel te groot. Heb je een prijs in gedachten?
|
Ik wil er minstens 10 euro voor hebben. exclusief verzendkosten.
|
Ik bied 15 incl.
(aannemende dat de broek in ok staat is buiten die rafeltjes). |
met 15 euro incl. zou ik er niet minstens 10 euro voor krijgen.
En er is al 17.50 euro incl. geboden. |
Nee, maarja, onderhandelen moet kunnen. Je hebt hem dus op meer plaatsen te koop staan? 19 dan.
|
Nee ik hem um alleen hier te koop staan. Ik kreeg het bod via pm.
Maar is genoteerd. Ik wacht tot zaterdag wie het hoogst bied krijg de broek. |
Wat vraag je voor de Dickies broek? :)
|
minimaal 10 euro exclu.
|
Citaat:
Ik zie dat je in de buurt van Arnhem woont...zou het dan een optie zijn om die broek in Arnhem 'af te leveren'? |
42 cm.
En natuurlijk is het mogelijk om af te spreken in arnhem. Is voor mij ook makkelijker. |
Citaat:
|
Sorry maar die broek is nu verkocht.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.