Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [MSN] Automatisch aanmelden uitschakelen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1466540)

G-force 31-08-2006 18:20

msn messenger probleem
 
he,

ik heb al een tijdje een probleemje met msn messenger. Als ik mijn laptop aanzet meldt msn messenger mij automatisch aan zonder mij te informeren en zonder het aan te geven in de taakbalk. Ik ben dus altijd online als ik op het internet zit zonder dat ik het weet (inmiddels wel natuurlijk). Erg irritant omdat als je even niet achter de laptop zit mensen je aanspreken.

Weet iemand hoe ik dit kan uitschakelen, in msn messenger heb ik het automatisch aanmelden al uitgezet.

ideeen?

dafelix 31-08-2006 18:23

heb je 't ook uitgezet in Windows Messenger? Het is nl mogelijk op een Windows-machine simultaan de MSN Messenger en Windows Messenger te draaien.
Windows Messenger is eigenlijk MSN Messenger 4.7, maar word standaard met windows meegeleverd, en lijkt verdacht veel op MSN Messenger, maar dan kaler :)

Anyhow, als automatisch aanmelden echt staat uitgeschakeld, is er natuurlijk een ander probleem, mijn gok is wellicht geinstalleerde third-party software voor MSN Messenger? Zoals PLUS! oid ?

Mocht dit nou ook niet 't geval zijn, dan is er iets anders aan de hand waar ik zo 1-2-3 niet opkom, heb je wellicht nog meer problemen met je computer? Dingen als, viru(s)sen, malware/spyware?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.