![]() |
hash en chocola
ik ken een jongen en die ging hash in zn chocolademelk doen en toen merkte hij niets. Hoe kan dat? Hij werd wel n beetje kortlontig :s
Hebben jullie dat ook weleens gedaan? :s |
uhm volgens mij moet je dat met hash doen en dan volle chocolademelk gebruiken
|
Ja dat was het ook , maar ik heb een foutje gemaakt in de titel en ik was te laat met veranderen, helaas pindakaas.
Volgens die jongen was het ook volle chocolademelk. Hij vindt het echt heeeel erg van de 7 euro hash. Hij baalt echt :s :s |
Hij moet niet zo huilen
|
hey hey hey, niet zo lullig. het was gewoon n teleurstelling voor hem, een koude kermis. Heb jij weleens zoiets gehad/ geprobeerd metallicat?
|
Citaat:
en hij moet niet zeiken, 7 euro man, damn |
Hey hey ben jij serieus 19? :D
|
7eu hash is plusminus 1 grammetje
misschien moet hij het volgende keer met iets meer proberen of gewoon oproken als je niet weet wat je aant doen bent |
Ja dat is natuurlijk ook verschrikkelijk, 7 hele euro's :eek: Anders geef je hem even 't nummer van de kindertelefoon dan kan hij erover praten (y)
|
Weet je hoe kut het is om 7 euro voor niets te laten gaan?
|
:|
|
sorry maar waarom doet hij het dan ook in zijn chocolademelk
|
godver jullie zijn dus echt stuk voor stuk zo lomp als een koe he :) en dan heb ik het niet over de ts.
|
Citaat:
|
Citaat:
om 7euro te verspillen. :rolleyes: |
Citaat:
|
ik hoef mezelf niet te verdedigen, maar het feit dat 90% dit serieus neemt zegt genoeg lijkt me ?
|
Ik weet niet waar jij kijkt, maar ik zie eerder het tegenovergestelde, en dat is dat 90% het niet serieus neemt. Maargoed dat kan ook aan mij liggen aangezien mijn intelligentie overeenkomt met die van een koe.
|
ik gok dat 3 mensen het niet serieus namen, maargoed waar maak ik me ook druk om he :)
|
Citaat:
Citaat:
Zegt genoeg lijkt me ? :rolleyes: |
Hell yeah, what he just said :o (y)
*gaat snel achter Zeehond32 staan* |
Heeft hij de chocolademelk wel verwarmd?
Ik heb het zelf ook één keer geprobeerd en ik was nogal afwezig . |
het is gwoon een slechte methode van inname.
stop die gram in 1 stick, rook hem op, drink een liter chocolade melk <3 (y) |
Wiet moet eerst verbranden voor je er stoned van wordt. Hasj ook
|
Hij moet zijn bek houden, sowieso is chocolademelk kopen kut, zeker als je er dan ook nog eens hash bij gaat flikkeren.
|
Citaat:
chocolademelk is namelijk inderdaad verre van lekker, tjek wikipedia maar. :rolleyes: En daar ik geen hasjfen ban zal het me weinig boeien of iemand de zijne in de nesquick laat vallen, hoewel de substantie(s) er verwachtingsgewijs niet smakelijker op worden zullen :D |
Citaat:
wie is dat? HE!? :mad: |
Gaat niet echt ergens heen. Niet dat het al een richting had om te beginnen.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:41. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.