![]() |
stelling
ik ben n meisje van 17, en mijn vader woont in cairo, egypte, waardoor ik hem dus alleen in de zomervakantie zie. nu gaat hij met mijn stiefmoeder voor even naar london toe, en hij heeft mij gevraagd daar voor een weekend heen te komen. het mooiste zou zijn vrijdag, zaterdag en zondag, of zaterdag, zondag en maandag. omdat ik vrijdag voor een handelsdeel voor school naar een toneelstuk moet zou het dus de laatste optie worden. maar: mijn moeder vindt het niet goed als ik maandag 1 dagje school zou missen.. "omdat het niet nodig is", en "ik al 2 keer op vakantie ben geweest". en dit allemaal terwijl ik nooit spijbel en goede cijfers haal.
ik vraag me nu dus af wat jullie mening hierover is. vinden jullie dat mijn moeder gelijk heeft of ik? |
kun je niet vrijdagavond heen en zondagavond terug?
|
Ik vraag mij af hoe je moeder het zou vinden als de rollen omgedraaid waren, d.w.z dat zij jou alleen in de zomermaanden zou kunnen zien. Misschien als je het zo aan haar uitlegt is ze er wel gevoelig voor.
Een dagje school kan best gemist worden vind ik zelf. Zeker in zo'n - naar mijn idee - bijzondere situatie waarbij je je vader slechts een periode per jaar ziet. |
Eigenlijk vind ik ook dat het moet kunnen. Ik zou heel boos worden als ik er niet heen mocht, vooral omdat hij nou een stuk dichterbij is.
Valt er ook niet over te praten? |
je moeder heeft ongelijk :)
|
Mja, je mag natuurlijk niet om die reden school missen en als de schoolinspectie erachter komt ben je de lul enzo.
Maar die komen dat toch niet, en als je er goed voor staat is het niet erg om een keer een dagje te missen. |
ok bedankt voor de reacties, ik heb dus wel meer gelijk dan mn moeder
inderdaad PV, er zal vast wel een vlucht zijn die vrijdagavond gaat, maar het zou gewoon wat makkelijker zijn om het op zaterdag te houden en om ook nog te reageren op zwoek, ik was toestraks ook heel erg boos geworden.. schreeuwen en vloeken enz maar helaas bereik je daar niet zoveel mee bij mijn moeder maargoed ik zie ondertussen in dat het geen wereldramp is natuurlijk om vrijdagavond een vlucht te nemen of een nachtje minder er heen te gaan =P maar het zou toch leuk zijn! |
Met schreeuwen en vloeken bereik je bij mensen alleen maar dat ze je niet meer serieus nemen, dus die aanpak zou ik sowieso niet gebruiken.
En ik vind eigenlijk dat jullie allebei ongelijk hebben, en dat je vader zijn leven wel wat beter kan indelen dan dat jij hem alleen maar even zo op het einde van je vakantie kunt zien en daar nog school voor moet missen, ook. Komt niet bepaald verantwoord over. |
Volgens de regels heeft je moeder gelijk.
Maar volgens de regels moet je ook voor rood licht wachten, zelfs als er niemand anders aan komt. |
@ morgan, ik heb mijn vader al gezien in het begin van de vakantie, dit is extra
|
Een dagje school kan best gemist worden aan het begin van het jaar :o
|
Citaat:
Ik zou meegaan met Jaeger, vragen hoe zij het zou vinden als je haar niet een dagje langer mocht zien omdat dat in de weg van je schoolgehannes staat. (y) |
mijn ouders zouden er geen probleem van gemaakt hebben. Mja in jou geval is dat gewoon kut. Probeer haar gewoon over te halen. en anders is er nog maar 1 optie en dat is zaterdag en zondag vrijdagnacht heen :D
|
Citaat:
Niet dat ze dat doen, maar regels zijn regels. Dus eigenlijk heeft haar moeder gewoon gelijk. |
als je ziek bent mis je toch ook school?
|
Citaat:
|
ligt cairo in egypte :eek:
|
Ik vind dat je moeder onredelijk doet. Kom op, zeg, één dagje, dat is niks. Het is niet zo dat je ongelooflijk veel misloopt.
Zoals je al zegt kun je niet vrijdag al, dus dan blijft deze optie over. Desnoods maak je er een soort studiereisje van (en dat je dus als vervanging een kort opstel schrijft over Londen, o.i.d.) ;) |
Citaat:
Cairo, Illinois(USA) Cairo, West Virginia(USA) Cairo, New York(USA) Cairo, Missouri(USA) Cairo, Georgia(USA) Cairo, Nebraska(USA) Caïro (stad), de hoofdstad van Egypte Caïro is ook de naam van het gouvernoraat waarin Caïro ligt; zie Caïro (gouvernoraat) |
Citaat:
|
lol ja jullie hebben allemaal gelijk en ik maak dr gewoon n probleem van omdat mijn moeder dat ook altijd doet. ik geloof dat ik maar gewoon zo snel mogelijk uit huis moet gaan wonen..
|
Citaat:
als ik cairo hoor ga ik heus niet aan pakweg cairo, nebraska denken. |
Citaat:
En voor de mensen die niet weten waar Caïro ligt zegt de TS het er even bij, doe niet moeilijk. (n) |
ik ben liever moeilijk dan makkelijk.
|
Je moeder mag wel wat soepelder zijn vind ik. Het is maar één dagje. En je hebt op die ene dag zelfs de kans om iemand te zien waar je erg van houdt en die je sowieso heel weinig ziet. "Gewoon" ziek melden en dat ene dagje school haal je toch zo weer in. :)
|
ach anyway ik heb net een ticket geboekt, vrijdagavond heen en zondagavond weer terug en verder blijf ik gewoon boos op mn moeder :P happy end
|
Citaat:
|
Ik denk dat je zelf nog het beste kunt beslissen of je wel of niet dat dagje kan missen. jij bent immers bezig met die studie.
Ik zou gewoon lekker gaan :p |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:04. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.