![]() |
film met ondertiteling branden
Nieuwe vraag:
Ik wil lost highway nu op dvd branden met die ondertiteling erbij. Hoe doe ik dat? |
Op het forum van ondertitel.com staan verschillende manier beschreven, kijk daar eens. Ik gebruik zelf altijd WinAvi (de complete versie) om films om te zetten en daarna brand ik het met Nero.
|
Vraag: ik wil een film op DVD branden met ondertiteling erbij.
Antwoord: Nero > New DVD-ISO > sleep het .AVI en het .SRT-bestand naar de DVD en branden maar ;) |
Ik gebruik zelf, VSOxtoDVD, .avi bestand toevoegen en bij ondertiteling kanaal dat .srt toevoegen. Zet je lege DVD CD in je drive en hij doet alles vanzelf, ook branden.
WinAVI, is heel slecht, als ik met WinAVI omzet en DVD kijkt krijg ik gehapert etc, mijn ervaring. |
Citaat:
maar is de timing dan ook juist? |
dat hangt van je ondertiteling af.
|
Citaat:
|
Download het programma winavi en installeer het
zet de Avi en ondertiteling bestand in dezelfde map en geef ze dezelfde naam Gewoon bijvoorbeeld als avi withoutapaddle heeft noem je het ondertiteling bestand ook zo nu start je Winavi op en doet AVI to DVD dan neem je het AVI bestand en gaat het Converten naar DVD (hij pakt automatisch ondertiteling mee) dan is de DVD na enige tijd klaar en brand je de DVD met je standaard brand programma meestal NERO en branden maar ;) Goodluck (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.