| gewoonmax |
03-10-2006 18:59 |
Dit kunnen we toch niet laten gebeuren?
Afkomstig van: Vkmag.nl/zapruder.
And now, something completely different. Ja, wij van de redactie kennen onze klassiekers. Maar jij denkt dat ’t niet gekker kan dan Monty Python? Het Britse ministerie van Defensie wél. Dat heeft namelijk een stelletje laboratoria in Porton Down, wherever that may be. En daar hebben ze eigenhandig de chemtrails uitgevonden. Jeweetwel, de vliegtuigstrepen aan de blauwe lucht: is het wel altijd condens of worden we soms vergiftigd? Chemtrails kun je in één adem noemen met UFO’s en graancirkels. Of toch niet?
Update 19/10/2006 1:22 radiopraatje gehouden over dit topic op FreshFM en 100%NL
Er doen over chemtrails heel wat conspiracies de ronde. Sommigen zijn ervan overtuigd dat regeringen met vliegtuigen in het geniep allerlei rotzooi in de atmosfeer dumpen. Bijvoorbeeld om het weer te beïnvloeden, onze gedachten te lezen of geheime biologische wapens op de bevolking te testen. Anderen zijn er een stuk sceptischer over.
Scepsis of niet - de Guardian gaf in 2002 al het antwoord. Tussen 1940 en 1979 sproeiden de Britten alles wat maar in hen opkwam over de bevolking heen. Ze wilden namelijk onderzoeken wat er zou gebeuren bij een Sovjetrussische aanval met gifgas. Dus werden er fluorescerende stoffen in de atmosfeer over heel Groot-Brittannië gedumpt. Of, zoals in Somerset: zinkcadmiumsulfide. En aan de Britse zuidkust, van 1961 en 1968: bacteriën, waaronder micro-organismen die de werking van anthrax nabootsten. Dat geintje hadden ze trouwens ook al eens in de Londense metro uitgehaald.
Intussen is die hele shit aan het licht gekomen. De regering zegt (natuurlijk) dat er geen énkel gevaar voor de volksgezondheid bestond. Jaja. En die honderden Britse ex-militairen die twee weken geleden een rechtzaak zijn gestart, omdat ze als menselijke proefkonijnen voor chemische wapens zijn gebruikt, hebben dat zeker ook allemaal verzonnen. Nou, google maar eens op ‘Porton down veterans’. Vind je nog veel meer leuke verhalen.
Blijft natuurlijk de vraag: als dit soort geintjes gewoon bekend zijn geworden, wat hebben West-Europese regeringen dan allemaal nog meer op ons getest?
En wij pikken dit gewoon? We zouden echt met zn allen de overheid moeten gaan aanklagen ofzo.
|