Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [vraag] smartcam innet intertoys boekje (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=148351)

Mindfields 03-07-2002 21:57

[vraag] smartcam innet intertoys boekje
 
In een nieuw intertoys boekje stond een aanbieding van iets dat een Smartcam heet, webcam/digicam/videocam in 1, voor E49,99. Heeft iemand dit gelezen? Enzoja, is dit wat? Het leek me nogal erg goedkoop..

Misschien dat iemand een review van t ding heeft ofzo?

Cybernetic Dreams 04-07-2002 23:23

t was heel moeilijk om iets te vinden, maar k denk dat dit hem is, van het merk Swann..

ziet er uit als een normale gemiddelde webcam. Verwacht echter niet te veel van dat ding, je kan er niet echt mee filmen ofzo, alleen vrij korte filmpjes maken (zonder geluid). De foto's die je maakt zijn leuk, voor de lol zeg maar. Geen supermooie profesionele foto's.

(een review kon ik niet vinden :( )

________________
Homepage | Scholieren | Email

Cryptic Winterstorm 05-07-2002 07:48

Al die goedkope camera's hebben CMOS LCD's, en dat is best slecht, het is helaas ook de standaard bij goedkope webcam's, als je echt een goede webcam wilt, moet je de Philips ToUcam Pro kopen, maar die koest wel 99 euro ofzo, maar dan heb je wel een CCD camera, en een res. van 640*480 bij 60 frames. :) Echt supersmooth. :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.