![]() |
Pedofiel; Kindervriend?!
Hallo mensen,
de titel van dit onderwerp is een beetje raar, maar ik wil vragen of jullie zelf of iemand uit je omgeving wel eens te maken heeft gehad met ongewenste seksuele activiteiten door meerderjarigen op het net of in je omgeving. Voor ons project maken we namelijk een special over kinderporno en willen hierin graag jullie ervaringen/meningen in verwerken. Bedankt voor jullie medewerking, Groetjes Lilian & Kyra |
Nou, mijn ouders hadden een kennis waarvan ik als kleuter al voelde dat er iets niet helemaal lekker zat. Die geilde op zijn stiefdochtertje. Is zelfs met haar moeder getrouwd vanwege dat meisje. (dat kwam later allemaal aan het licht) Hoe ziek kun je wezen?
Ik kon het toen alleen nog niet benoemen naar mijn ouders, dus ik kon er niet aan ontsnappen. Mij heeft hij ook nog een tijdje achternagezeten toen ik een jaar of elf was, maar ik was altijd brutaal terug, dus het is nooit te ver gegaan. Alleen die sfeer vond ik heel beklemmend. Mijn ouders hadden nog een andere kennis, die later bleek zijn kleindochter jarenlang misbruikt te hebben. Ik was dol op hem, met mij heeft hij nooit zelfs maar aanstalten gemaakt. |
Mijn moeder vertelde dat mijn tante een tijd lang is misbruikt door een arbeider die vroeger, toen ze klein waren, bij hen in huis woonde. Hij deed het zo sneaky dat niemand er ooit wat van gemerkt heeft. Pas jaren later, toen ze in de dertig was, heeft ze het naar boven laten halen door helderzienden. Ze was er weer helemaal kapot van.
|
Citaat:
|
Wat wil je precies weten?
Het lijkt me dat de meningen wel ongeveer hetzelfde zullen zijn. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Kindermisbruik en kinderporno liggen nogal ver uit elkaar. :s
[edit] nou ja niet ver uit elkaar, maar het is niet hetzelfde. |
ik had op de basisschool een leraar die graag aan meisjes van een jaar of 8-12 zat. die is van school getrapt met een proces aan zijn broek. als je er nog wat over wilt weten voor je onderzoek mag je me pm-en.
|
Heb weleens met een engerd te maken gehad maar toen was ik 14, dus dat gaat niet echt om kinderporno (überhaupt geen porno, maar dat was misschien geluk hebben). En op school, met twee klasgenootjes die een leraar achter zich aan hadden, maar die waren toen ook al 15.
Maar wat wil je dan weten? |
Stuur trouwens even een PM naar iemand die wel echt met een pedo te maken heeft gehad (niet als kind gelukkig), dus misschien hoor je daar nog wat van.
|
Citaat:
|
hmm ik weet wel iets over een leraar ergens in limburg. hij gaf les op een basisschool, en werd ontslagen omdat hij kinderporno op zijn computer had.
O, en bij mij op school is er ook een leraar ontslagen omdat hij een jongen had geslagen en naar enkele meiden vieze opmerkingen zat te maken en ze vreemd aan zat te kijken / aanraken (arm vast blijven houden enz.) |
Citaat:
|
deze vent was een godsdienstleraar. habraken, verdomme wat een vreemde vent was dat zeg, heb hem zelf nog gehad.
|
wat vinden jullie ervan, als iemand in de pubertijd ( 14 jaar meisje ) gigantisch aan het experimenteren is en dol is van de hormonen en op een gegeven moment , terwijl een buurjongetje van 9 op haar school zit nietsvermoedend, en dat zij dan uit pure nieuwsgierigheid eventjes aan haar..."....." zit ?
Zonder dat het kind het door heeft en hem dus geen kwaad aandoet. Daar na heeft ze het nooit meer gedaan, pure nieuwsgierigheid en lust van een opholgeslagen tienerhoofd met hormonen. Degenen waar ik het over heb voelt zich namelijk heel schuldig, maar iik probeer haar duidelijk te maken dat dat niet hoeft, want ze was sowieso minderjarig (14) en ten tweede kon ze ook niet veel doen aan die hormonen en nieuwsgierigheid naar hoe het zou zijn ( aan je..... zitten ) als er iemand bij zou zijn. graag jullie mening heel erg bedankt |
Citaat:
|
:D (n)
|
Citaat:
Maar ach... :D Zolang je niet aan zijn....zat denk ik niet dat iemand er een probleem van zal maken. Het wekt hooguit wat gegniffel op. |
Citaat:
|
Citaat:
welke tiener heeft niet op een afstand een meisje/jongen begluurd ? ------------- ff voor de duidelijkheid, ze vertelde me, dat ze gewoon uit nieuwsgierigheid 10 seconde ofzo aan der.......ding zat terwijl hij opschoot nietsvermoedend een tekening maakte. Ze was ontzettend nieuwsgierig hoe het zou zijn als er iemand bij zou zijn, natuurlijk zou het fout zijn geweest als zij het aan hem liet zien of zelfs nog erger als zij hem handelingen liet doen. gelukkig is dat niet gebeurd |
ik heb tegen haar gezegd:
"heb je hem schade aangedaan, ja of nee?" en het antwoord is "nee". Hiermee probeer ik haar er toch van te overtuigen dat ze het niet zo zwaar moet nemen.. weten jullie nog iets wat ik tegen haar kan zeggen, of gerustellen? |
Citaat:
|
Sorry, ik heb geen foto's voor in je verslag:P
|
Citaat:
|
Citaat:
Overigens, je kunt dat soort gebeurtenissen heel ver wegstoppen als overlevingsstrategie. Alleen vind ik dat een paranormaal persoon wel rekening moet houden met wat iemand aankan.. |
Oh ja, een pedofiel vindt kinderen niet meer aantrekkelijk zodra meisjes borstgroei e.d. krijgen. Ofwel; hoe noem je het wanneer een volwassene zich vergrijpt aan een meisje van 15?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik ben als kind aangerand door een vriend van mijn vader. Ik stoeide met hem, toen mijn avder boodschappen aan het doen was, na een poosje zat hij boven op mij. Ik zei tegen hem dat ik het nu niet meer leuk vond. Hij zei dat hij dat wel vond, en reed tegen mij op. 't Is geen kinderporno, maar wel een pedofielenactie. ik heb mijn vader nooit verteld wat er precies gebeurd is, maar wel dat ik hem nooit meer wilde zien, en mijn vader heeft het contact met hem verbroken.
|
Heey heey,
ik ken 1 bepaald persoon die dr mee misbruikt is.. Op dr 11de ze zit nu nogsteeds bij de psygiater.. Want ze is onwijs naar de kloten (haar leven dan) xxx |
Citaat:
|
nooit meegemaakt wel een keer een potloodventer meegemaakt toen ik 8 was, keihard met mn bart smit skateboard geslagen en weggerend.
|
De man (en later ex-man) van een vriendin van mijn ouders bleek zo'n 'kindervriend' te zijn. Hij heeft zeker 5 meisjes - waaronder ik - misbruikt. Ik was toen 12.
Nadat dat aan het licht kwam, is hij behoorlijk doorgedraaid. Hij heeft z'n ex-vrouw bedreigd, haar zus mishandeld en uiteindelijk zat hij vast en heeft hij zichzelf opgehangen. |
Citaat:
|
Ja, precies, maar zo heb ik het ook maar even verteld :D Nu lijkt het alsof alles elkaar heel snel heeft opgevolgd, maar 't beslaat een flink aantal jaren. Maar goed, zoiets bizars kan ik ook echt niet normaal vertellen, 't lijkt altijd een hele foute film ofzo, en soms is dat ook maar beter ook.
|
Mijn tante van moederskant is verscheidene malen verkracht op haar zestiende (das tog minderjarig??) door een man van ruim 22 dacht ik. Toen ze zwanger van hem werd, moest ze van haar familie met die man trouwen. Het is een mislukt huwelijk geworden, zij wordt nog steeds door hem mishandeld. Ik heb die man trouwes nooit gekend, heb het verhaal van mn moeder gehoord.
|
Ik was vorige week met school naar de rechtbank, een zitting bijwonen.
Er was een man en die had ook z,n stiefdochtertje van 9 misbruikt, meerdere keren. Ook dr lichaam 'binnen gedrongen' Kind heeft nu helemaal een trauma er aan over gehouden :( maar gelukkig heeft ie 236 uur(ong. 6 weken) werkstraf gekregen. Dat zal hem leren, dat schoffelen!!!!!!!!!!!!!! :( |
Citaat:
|
Citaat:
Levenslagn opsluiten, naar mijn idee :) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Minimumstraffen???? Misschien in het administratieve boetecircuit, maar in het strafrecht?
We kennen zelfs de mogelijkheid tot schuldigverklaring zonder oplegging van straf. De hoogte van de strafbepaling wordt aan de rechter overgelaten. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.