![]() |
Windows Xp engels naar win xp nl omzetten?
Hoi liefjes,
Ik heb een vader en hij wilde perse windows op zijn pc, dat heeft hij nu, maar het is een engelse (illegale) versie. Hij heeft hier een nederlandse legale versie liggen, maar ik heb no wai zin in het opnieuw installeren van windows en al zijn prutseltjes. Help! Ik kan met mac OS X de taal veranderen en dat is tof, kan dit ook met windows? Kusjes, (;)) Piloff en Vlooi. |
Zover ik het weet kan dat niet.
(of je zou het eens aan piloff vragen) |
Piloff zegt dat ze het niet weet. :p
Damn, wat naar. :| Ik hoop dat iemand anders een workaround weet. :| :( |
nee, dat kan niet.
|
Nee, helaas...
|
:( bedankt.
|
Je kunt opnieuw installeren zonder te formatteren, dan blijft de Documents and Settings map behouden en kun je daarna relatief gemakkelijk My Documents map overzetten tezamen met favorieten/bookmarks en emails/adresboek. Maar programma's zul je wel opnieuw moeten installeren enzo.
|
Hm, goed punt. Ik laat het nu maar even zo, het ding doet het weer en als hij na een week nog verschrikklijke problemen heeft, dan gaat ie misschien over op een macje. :) (y)
Offtopic: Enlight, jij draait trouwens bsd, huh? Mag ik wat screenshots van jouw desktop als je het als desktop draait? |
Ik dacht tot voorkort ook dat het niet kon. Ik wist echter wel dat er multi language Windowsen bestaan. Hier heb ik laatst op het werk mee te maken gekregen. Zo'n multi language Windows blijkt te bestaan uit een gewone Engelstalige Windows met een extra CD er bij met taalpakketten. Als je dus die CD er overheen kachelt en Nederlands selecteert heb je een Engelse Windows (technisch, qua update compatibiliteit enzo) met een Nederlands schilletje. Ideaal. Zo'n CD moet je echter maar net tegenaan lopen, bij mij zat hij bij een 2e hands Compaq PC.
http://www.microsoft.com/technet/pro...te/muiovw.mspx |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Voor zover ik me kan herinneren heb je daar ook een multilingual installatie voor nodig, het is niet zo dat je die gewoon over een al geinstalleerde Windows heen kunt knallen.
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Bovendien zou je ook Servicepack2 in het Nederlands geinstalleerd moeten hebben meen ik. |
Google hielp. :)
Allemaal in ieder geval bedankt voor de reacties, ik ga nu voor het geval mijn vader bij windows wil blijven die multil downloaden. (Wel jammer van zijn officiele home cd, maar goed, his loss. :o) Ik ben nog wel benieuwd naar Citaat:
|
Ok nog wat meer informatie: voor je kunt omzetten naar andere talen, heb je een MUI pakket nodig.
Dat zijn 5 a 6 cd-roms of 1 dvd met language packs. Die zijn enkel te krijgen bij zogenaamde Volume Licensing versies van Windows XP. Bedrijven hebben die vaak. Die mogelijkheden zijn er niet bij de gewone retail Windows XP versies. Kortom: opgeven, gaat niet werken. Of je moet een pirated versie downloaden en installeren, die zijn er wel, maar dat is ook niet alles. |
Citaat:
|
Citaat:
Daarnaast heb ik geen zin om zoveel GB te downloaden om even de taal van mijn OS te veranderen. |
Citaat:
|
Citaat:
http://dev.fluffles.net/images/Enlig...nt-Desktop.png Zoveel zie je niet. :p Ik hou van een schone desktop, dus niet allerlei icoontjes direct op je desktop maar allemaal mooi weggewerkt in menu's. Ik heb in totaal drie BSD desktops en diverse BSD servers, op deze desktop draai ik geen XGL/Composite extensies; dus niet superveel eyecandy. Op andere wel en dat bevalt opzich prima. Verder draai ik bekende applicaties als Firefox, Thunderbird, aMule, etc. Als Window Manager gebruik ik KDE. Ik heb wel heel lang XFCE gebruikt maar KDE is toch echt wat uitgebreider. |
Laat ik nou net een officiele Multi Language Pack Dutch cd hier hebben liggen :rolleyes:
Deze gaat over mijn XP Prof. Engels heen e ndan alle settings naar NL etc zetten en dan heb je in principe NL windows.. je krijgt (wanneer nodig) ook via Windows Update.. updates voor je language pack.. En ik heb idd een Corporate Edit. van XP Pro... Heb wel eens geprobeerd om het ove reen "normale" versie van XP Pro te zetten, maar dan geeft ie een foutmelding! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:20. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.