![]() |
Hoe decadent ben jij?
Ik hou erg van het goede leven en stel in alles wel eisen,
Hou je van luxe uit eten gaan en kies je voor het beste? Als je op vakantie gaat wil je dan het liefst overnachten in een hotel...met een goede kamer gericht op zee? Laat je bij het uitgaan het pauperige bier staan en neem je een goede cocktail? Dus zijn jullie decadent?:) --sorry voor de fouten die er stonden...soms type ik te snel :o --- |
Decadentie is voor sukkels en bier is gaaf.
|
ik ben een cheapass (Y)
|
Op speciale dagen neem ik een koekje bij de koffie.
|
@ TS: bij decadent zijn hoort ook fatsoenlijk spellen.
En ja, bij sommige dingen ben ik decadent en bij andere wat minder. |
Citaat:
|
Ik houd ook wel van een goede eleven. Niet zo'n ding dat alleen maar z'n status ontleent aan het feit dat 'ie na de tien komt.
|
Ik drink liever een Jan Wandelaar van het zwarte label dan een Amstel bier, maar het ligt er net aan wie er trakteert hè.
|
In het dagelijks leven gewoon lekker goedkoop, want echt veel geld heb ik ook weer niet ofzo :o als ik wat duurdere dingen koop als bijvoorbeeld een nieuwe computer, scooter of iets in die richting, dan wil ik er ook wel geld aan uit geven en ga ik niet voor het goedkoopste.
|
el cheapo is mijn bijnaam.
|
Ik houd ontzettend van sjiek uit eten gaan, overnachten in prachtig dure hotels, cocktails drink ik twintig keer liever dan bier. Het wordt alleen anders als ik het allemaal zelf moet betalen :o . Ik heb er geen problemen mee om in een minder hotel/hostel te verblijven, bij een studentikoos eetcafé te eten is prima, alleen de cocktails en dure mixjes kan ik niet inruilen voor bier hoor :o .
|
Zolang het aanpassingsvermogen er maar niet onder lijdt, hm?:)
|
fucking decadent.
|
Als ik uitga drink ik vaker een cocktail dan een biertje, omdat geld me dan niet zoveel kan schelen (als het op is, is het op). Ik geef graag een rondje en ga dan niet zeuren dat iemand alleen uit bier of wijn mag kiezen (n). Cheap ass hotels vind ik juist leuk, vooral kleurige hostels:)
Qua uiteten gaan maakt het me niet zoveel uit, zolang het eten maar lekker is en er meer dan patat en uitsmijters op het menu staan. |
O en ik neem ook graag een taxi ook al zou ik best de nachtbus kunnen nemen (en soms zelfs nog de tram) en de fiets laat ik bij niet perfect weer ook maar gewoon staan.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
goedkoop veel drank is altijd beter èn effectiever dan duurder en minder. Alhoewel ik thuis liever gewoon een krat dommelsch heb dan schultenbrau, maar voor festivals e.d. zou me dat een worst wezen.
en voor de rest is fietsen en lopen gezond en van de regen smelt ik niet. Ik heb toch een pauperbudget en ik ga niet werken voor dingen die in mijn mening erg weinig toegevoegde waarde hebben. |
Ik ga niet naar een paupersupermarkt en heb pas 1 keer in mijn leven gekampeerd. Mijn ouders zijn vrij bourgondisch en willen graag luxeproducten, het is zelfs zo dat mijn moeder alleen maar vlees haalt bij een keurslager en kaas bij de kaasboer. Al is dat niet bijzonder afwijkend, maar toch, het zit ook wel in mijn familie. Ik hou wel van merkjes met betrekking tot kwaliteit maar ik ga geen ralp lauren polo kopen vanwege status. Ik ben misschien wel een beetje een luxekonijntje maar geen oppervlakkige, geconcludeerd op basis van unanimiteit.
|
ik vreet wat de pot schaft.
|
ik ben niet decadent. vakantie's moeten zo goedkoop mogelijk, het liefst op een camping. en ik drink hollandia.
|
Ik vreet als de pot schaft :)
|
Citaat:
|
ik hou van ranzig ende goedkoop lidl-voedsel als knakworsten uit blik en ik ben echt een sucker voor spam<3
en ohja OSEM-crackers van de lidl zijn lekker. |
Ik doe alleen boodschappen bij de AH, ga het liefst uit eten en in plaats van de nachtbus neem ik altijd een taxi. Ik laat mijn band plakken als hij lek is. Oh en ik prefereer AC boven AH wijn.
Ik ben een echte snob, hoor ik wel eens. |
Ik ben decadent evenredig met mn budget.
|
Als het geld voorhanden is, reis ik immer eersteklas met de trein.
|
eigenlijk ben ik alleen decadent wat betreft sigaretten want ik weiger goedkopere sigarettenmerken te roken.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik ben decadent omdat ik het woord zo mooi vind.
|
Citaat:
maar heel af en toe neem ik mezelf uit lunchen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
ik bezuinig niet op bier, of goedkoop bier moet ook lekker zijn.
op eten bezuinig ik wel..ik brouw er wel iets lekkers van met veel kruiden (y) met uitgaan geef ik wel altijd veel uit, soms ook aan cocktails, maar meestal heb ik zin in bier. met dagjes uit, eet ik gerust een dure lunch, zo vaak komt het niet voor.:p ik leef heel zuinig verder, dus ik heb t voorrecht om af en toe lekker decadent te doen. (y) |
Citaat:
|
ik neem eigenlijk altijd de bus ook al heb ik geen ov meer, k houd niet van fietsen. k heb 1x, 1 nacht gekampeerd in m'n leven. ik prefereer vlees etc. van de slager en kaas van de kaasboer zoals white trash al zegt is dat niet echt bijzonder.
Verder koop ik ook gewoon af en toe bij de lidl maar niet vaak. Ik vind eten uit de magnetron smerig en hou echt van vers eten. na uitgaan neem ik vaak de taxi terug omdat ik niet bij het almeerse publiek die HE BUSJSJAUFEUR, WE GAAN JE BUSJEH SLOPEH LALALALALAA zingt wil zitten. Echter kan ik me dit ook allemaal goed veroorloven doordat ik werk ipv studeer, mocht het andersom wezen ben ik heus wel bereid om wat in te leveren :):):) |
Citaat:
Te snel getype,fouten aangepast |
Citaat:
|
Oh, als ik kijk naar deze voorbeelden ben ik zeker decadent: na uitgaan neem ik vrijwel altijd een taxi naar huis, mijn band laat ik ook altijd plakken, ik doe alleen boodschappen bij de AH, ik slaap alleen in een tent op een festival en verder altijd in hotels (zeezicht interesseert me dan weer helemaal niets), ik drink wijn of cocktails met uitgaan en haal continue voor iedereen drank (heeft ook met de barman te maken), ik lunch iedere dag in de stad en ben inderdaad ook opgegroeid met slagers, kaasboeren en groentemannen i.p.v. alles bij de supermarkt, maar ik dacht dat 't 'gewoon' was. En als mijn geld op is, is het op en werk ik een dagje.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik ben decadent als mijn geld het toelaat.
|
Ik heb nog maar 1 keer in een taxi gezeten (en zelf mee betaald) dus ik zal wel niet zo overdreven decadent zijn zeker? :p
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik heb nog nooit van m'n leven in een taxi gezeten en ik drink voornamelijk bier. Als ik een duurder drankje koop, koop ik ook bier, maar dan duvel.
|
Citaat:
|
In extreme gevallen loop ik liever 2,5 uur dan dat ik een retourtje van 4 euro koop.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.