Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lifestyle (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=50)
-   -   Accesoires (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=150504)

rodina 05-07-2002 22:12

Accesoires
 
Wat voor accesoires draag jij en hoe zorg je dat het bij de rest past?
Koop je een tasje bij je hond? De kleur oorbellen bij je ogen? Bij iedere outfit een ander stel schoenen?
Ben je creatief met bloemetjes aan je riem? Sterretjes in je haar?
Zorg je dat je haarelastiek in dezelfde tint is als de rest van je kledingcombinatie?

etc :)

acid-star 05-07-2002 22:18

Linten! linten zijn geweldig! ik heb een miljoen kleuren!

rodina 05-07-2002 22:22

Citaat:

acid-star schreef:
Linten! linten zijn geweldig! ik heb een miljoen kleuren!
hoe gebruik je ze? In je haar? In je kleding? Om je armen?

nare man 05-07-2002 22:22

De enige accessoires die ik heb zijn een petje en m'n horloge eigenlijk, hoewel dat laatste een essentialium is...

Chelsea 05-07-2002 22:24

me kattenbelletje

S 05-07-2002 22:45

Pff... Eeh.

't Klinkt erg, maar mijn sokken passen bij mijn schoenen, de kleuren van de schoenen, broek en shirt kun je terug vinden in alle dingen, soms niet dan wil ik dat iets eruit springt.

Zo is het meestal :o .

Stevill 05-07-2002 22:49

euhm ok
piercings als eerste elastiekjes haarbanden armbandjes zwarte knipjes pff kweenie meer

boardbabe 05-07-2002 22:49

Meestal koop ik assesoires die bij veel dingen wel passen. Ik let er eigenlijk niet op als ik ze koop. Ik draag witte sokken, maar die kun je toch niet zien. Sieraden zijn meestal zilver, en dat kun je bijna overal bij combineren :)

LeRatLuciano 05-07-2002 22:52

hoofddeksels zorg ik meestal voor dat het bij mijn schoenen past of eventueel iets anders van mijn kleding, ga geen geel petje dragen bij blauwe schoenen :S

en verder is mijn tasje zwart dus dat past overal wel bij

sieraden zijn zilver behalve mijn piercings, die zijn blauw maar ik draag meestal ook wel iets blauws in mijn kleding,hetzij schoenen hetzij een jas of shirt

en verder heb ik geen accesoires

Rat

acid-star 05-07-2002 23:07

Citaat:

rodina schreef:


hoe gebruik je ze? In je haar? In je kleding? Om je armen?

en in mijn schoenen, en om mijn vingers en om mijn nek en om mijn kuiten en om mijn benen en aan mijn pantys en gaat u zo maar door :)

boardbabe 05-07-2002 23:08

Citaat:

acid-star schreef:


en om mijn kuiten

hoe zorg je dat ze niet afzakken?? (heb zelf ook een keer geprobeert à la romeinen)

Roxy 05-07-2002 23:14

uh neej daar let ik eigenlijk vrij weinig op... ik doe alles bij elkaar aan het maakt me allemaal nie uit...

Kiet_oud 05-07-2002 23:18

Ik heb alleen mijn horloge, en soms wil mijn riem nog wel eens 'matchen' met mijn sokken ;)

~Golvend Badeendje~ 06-07-2002 10:41

Ik heb bij elke kledingcombi wel een ketting :)
Maar draag nu eigenlijk altijd een gouden Swarovzki-ketting met hartjes hanger.

Als ik mijn witte bloesje aan heb met lichtbruine krijtstreepjes aanheb dan komt er ook een bruin haarelastiekje aan te pas.

En dan doe ik zeker geen roze lipgloss op,gewoon een beetje een donkere tint.

Yeah!

2young2live 06-07-2002 10:46

ik zorg ervoor dat alles bijpassend is, zo heb ik een zwart truitje met een donkerrode middenstrook, daarbij draag ik dus rode nagellak, donkerrode oorbellen en een donkerrode ketting (of in ieder geval zwart mét donkerrood) en ik heb een paars kledingstuk, je raadt het al, paarse nagellak, alleen heb ik nog geen paarse sieraden kunne vinden, dus draag ik er gewoon zwart bij, géén rood!...ik ben nogal een sieraden-moeten-erbij passen-freak..heb ik van me moeder....ik zou ook nooit een paars kledingstuk kunnen dragen gecombineerd met een rood haarelastiekje..brrr...het idéé...

bertbart 06-07-2002 15:09

Mannen horen eigenlijk niet te veel accesoires te dragen. Daarnaast moet de kleur riem overeen komen met de kleur van de schoenen. Maar op dat soort kleine dingetjes let ik helemaal niet.

Eigenlijk draag ik veel te veel accesoires. Doe ik een overhemd aan, iets van een polo of iets anders netjes dan draag ik helemaal geen accesoires, behalve mijn horloge dan.
Maar wanneer ik mijn gewone kleding draag, hempjes, trui, t-shirt dan draag ik veel te veel accesoires. Ik ben de afgelopen maand in een bui dat ik geïnspireerd ben door de natuur. Dus ik draag bloemetjes hemden met daarbij een leren kettinktje om mijn nek, een bloemetjes armband, een schelpenarmband en een bloemetjes riem.

(Btw:o, gister heb ik zelf een armband gemaakt. Eén van spijkerstof met knopen erin van een oude gulp en daar heb ik dan weer bloemblaadjes op genaaid*trots*)

Paranoide 06-07-2002 16:58

Citaat:

boardbabe schreef:


hoe zorg je dat ze niet afzakken?? (heb zelf ook een keer geprobeert à la romeinen)

net onder je knieen een beetje strak vastmaken - aangezien daar het dunste deel is van je benen kan dan niets afzakken :)

ik heb dus sinds kort ook de Lint ontdekt, en verder ben ik bloemetjes-fan, en dan vooral rozen.. rozen aan elastiekjes, roosjes in armbandjes, roosjes vastgenaaid aan kleding, overal gewoon. verder mja, ik hou heel veel van kant en ben nu bezig met een soort van 'halsbandje' met zwart kant en rode roosjes, maar het is nogal aan het mislukken dus ik ben stiekem van plan het weer uit elkaar te halen en er wat anders mee te doen.. eigenlijk let ik niet erg op accesoires, het hoeft niet bij mn kleding te passen ofzo, en ik heb bijna altijd mn lichtblauwe doc martins met felgroene veters aan - iets wat haast overal bij vloekt. maakt me ook niet echt uit, het zijn mijn lievelingsschoentjes dus zijn ze bevoorrecht om overal bij te vloeken als ze dat willen :)

AtHell 06-07-2002 17:17

Ik doe niet aan tasjes.

Alex 06-07-2002 17:19

Horloge en een riem die past bij mijn schoenen. Met een beetje lekker weer ook nog een zonnebril...

Mysterons 06-07-2002 17:56

mn sieraden zijn alle kleuren van de regenboog dus er is altijd wel een kleur bij die bij mn kleding past, en een die er bij vloekt. mn elastiekje is altijd felroze of felblauw. mn horloge is ook felgekleurd, en mn riem ook. dus eigenlijk is het toeval als het past bij elkaar, meestal vloekt het. (zo ook mn veters en sokken dat MOETEN gewoon felle kleurtjes zijn zodat het weer vloekt) :o

shanli 06-07-2002 18:18

eumz,meestal passen mijn armbandjes en kettingen wel bij de kleren die ik draag,maar mijn nagellak of zo niet,daar houw ik me niet mee bezig,en met mijn kousen(meestal) ook niet.

Nuck 06-07-2002 19:31

Een riem past bij de kleding. Ik let niet zoveel op sieraden, meestal gewoon een gouden c.q. zilveren kettinkje / armbanden. Mijn horloge heb ik altijd om, past ook wel overal bij :). Alleen als ik iets echt nets aanheb, doe ik mijn parelkettinkje om. En verder, tja...

grelifannetje 06-07-2002 19:54

Citaat:

bertbart schreef:
(Btw:o, gister heb ik zelf een armband gemaakt. Eén van spijkerstof met knopen erin van een oude gulp en daar heb ik dan weer bloemblaadjes op genaaid*trots*)
uh?

LeRatLuciano 06-07-2002 19:57

Citaat:

bertbart schreef:
Daarnaast moet de kleur riem overeen komen met de kleur van de schoenen. Maar op dat soort kleine dingetjes let ik helemaal niet.


bij vrouwen ok want de riem zie je nog wel maar bij mannen zie je die toch weinig, ik draag echt nooit bovenkleding in mijn broek


Rat

Roos 06-07-2002 20:10

Ik vind het wel leuk als alles een beetje matcht. Riem/schoenen/tasje bijvoorbeeld in dezelfde kleur.
Maar als het eens niet het geval is, is het ook geen ramp

maantje tuurt 06-07-2002 21:08

hm, daar let ik nie echt op, als ik het koop, of het wel bij me kleding past,ik val echt niet over die kleine dingetjes
help... m'n schoenveters passen niet bij m'n oorbellen :rolleyes: :p

yvonnaah 06-07-2002 21:14

als ik oorbellen draag dan draag ik juist allemaal verschillende oorbellen, als ik ooit klemmetjes in mijn haar heb dan heb ik ook allemaal verschillende kleuren maark heb ook wel ooit een speldje met een bloem in mijn haar, mijn ringen en armbanden zien er allemaal anders uit maar toch allemaal best grog met kleuren! als ik een tas koop moet ie een beetje uniek zijn en da was het zo wel een beetje..... ik draag eik bijna altijd alles wel wat een beetje uniek is, daar houd ik van :D

~blue christal~ 06-07-2002 21:37

Ik draag niet bijzonder veel accesoires. Altijd wel een kettinkje en/of armbandjes. Al heb ik bij armbandjes dat áls ik ze draag ik er meteen een boel moet dragen. Anders is het zo 'eenzaam'.

Als ik armbandjes of kettinkjes draag let ik niet echt op of het wel bij mijn kleren past. Wel heb ik dat mijn sokken bij mijn kleren moeten passen, maar daardoor vloeken ze juist weer bij mijn schoenen. Of andersom :D (ik heb ook redelijk veel kleuren sokken: groen, donkergroen, paars, roze, rood, blauw enz).
Bij klemmetjes in mijn haar mogen het altijd zoveel mogelijk kleuren bij elkaar zijn.

S 06-07-2002 23:21

Citaat:

LeRatLuciano schreef:


bij vrouwen ok want de riem zie je nog wel maar bij mannen zie je die toch weinig, ik draag echt nooit bovenkleding in mijn broek


Rat

Ik ook; nooit.

Wim Wok 07-07-2002 02:01

zorg dat mn pet bij de rest van mn outfit past, en verder draag ik vaak zweetbandje, maar die's zwart, dus die's wel prima, en zo'n leger ketting die ook overal bij kan...klaar

Horror Kitty 07-07-2002 08:59

Euhw.. verschilt wel..
Meestal wel een spike-halsband (heb een aantal verschillende die ik afwissel) en een polsband.

Verder heb ik nog wel een aantal kettinkjes waarvan
ik er meestal wel 1 draag (een pentagram, een phoenix, een rune-teken en een zwart poezenbelletje).

Nog 3 felgekleurde kralenkettinkjes, wat kralen-armbandjes.

Verder heel veel touwtjes/lintjes/nephaar in mn haar..

Zoek ook nog wat meer plaksteentjes voor mn gezicht, niet te kleine..

Zow :p

mood indigow 07-07-2002 15:00

armbANDJUHS!!!

heel veel.. zoveel mogelijk om 1 arm proppen of 2 armen natuurlijk.. :cool:

Danique 07-07-2002 23:20

ik heb een riem die overal bij kan
horloge is gewoon normaal
aleen let ik altidj op kettingen, dat als ik een zwart shirtje aanheb dat ik dan niet ook nog mn zwarte bollenketting omdoe want dan lijkt het alsof ik een hele hoge boord heb ofzo..blabla dat soort dingetjes
verder let ik er nie op want draag nie zoveel dingen

De Ideale Schoonzoon 08-07-2002 10:01

ik draag soms zweetbanden passend bij rest van me kleren...
veters om je armen soms ook...
veters aan je broek...

it's all about the details...

yvonnaah 08-07-2002 13:39

Citaat:

rodina schreef:
Wat voor accesoires draag jij en hoe zorg je dat het bij de rest past?
Koop je een tasje bij je hond? De kleur oorbellen bij je ogen? Bij iedere outfit een ander stel schoenen?
Ben je creatief met bloemetjes aan je riem? Sterretjes in je haar?
Zorg je dat je haarelastiek in dezelfde tint is als de rest van je kledingcombinatie?

etc :)

ik koop een tas meestal als ie echt appart is! dat vink ik altijd wel leuk om met aparte spullen rond te lopen! mijn oorbellen zijn allemaal verschillend, ik hou wel van een beetje afwisseling! ik ben ook heel creatief (dat ik vooral aan mijn kamer te zien) ik heb ooit zelf een tas gemaakt en ik doe meestal ook wel een speldje met een bloem in mijn haar ofzo, of juist allemaal verschillende kleuren klemmetjes! als het maar apart is of kleurrijk!! en tjahh wa wil je nog meer weten??

freakjuh 08-07-2002 19:59

Ik draag meestal zilveren sieraden, dat past overal wel bij....

verder veel kralen/gevlochten/zilveren enzow- armbandjes, meestal doe ik wel om wat bij men truitje die dag ofzow past....

ik heb bijna altijd dezelfde tas die overal bij past..

tjah let eigenlijk nie zow op accesoires, heb veel neutrale dingies die overal bij passen..en zow niet: jammer..ik zal der niej mee zitten

EternalDeath 08-07-2002 22:37

ik draag altijd donkere kleding, meestal zwart maar soms ook donkerrood.

Ook heb ik zwarte en donkerrode armbanden.....een zwarte tas.....echt alles zwart...

Alleen 1 paar schoenen.....KNAL rode met knal groene veters....dat staat echt onwijs lollig, is ook het enigste wat niet bij mijn kleding past, maar ik vind het toch lekker koel :p

liesje 19 09-07-2002 18:49

ik heb om 1 arm allemaal kralen armbandjes zitten enzo. De meeste heb ik van vrienden gekregen, maar ik heb er ook een aantal gekocht.

Esmée 09-07-2002 19:20

Ik ben best wel een troela wat dat soort dingen betreft :o Ik heb tig tasjes, riempjes, sieraden enz. en ik ben heel erg zo van alles moet matchen. Als ik bijv. veel rustige kleuren aanheb doe ik daar iets fels bij, oranje of felroze of zo (assecoires), om het op te heffen zeg maar. En als ik veel felle kleuren heb, juist bijv. witte dingen erbij. OMG dit klinkt triest zo :D

Mara 10-07-2002 13:35

Ik let er nooit op of het bij elkaar past..
Ik sta meestal gewoon voor m'n kast en denk "Die broek doe ik deze keer aan. En dat shirtje. Heej, ik kan vandaag die ketting wel 's omdoen ofzo."
En dan gooi ik 't op mun bed en dat trek ik 't aan/doe ik 't om. Klaar.

Thutshui 10-07-2002 13:36

Ik heb een nek-sleutel-hang-geval-ding van Buya [Kinderprogramma] en die past nergens echt goed bij :)

*Morgrist* 10-07-2002 14:44

Kralenkettinkjes zijn geweldig! :]

battlestar 11-07-2002 00:13

kheb blauwgroene schoentjes, soort balletschoen model en kvond toevallig bij de hema bij de kindertassen en kinderboodschappentasje in dezelfde kleur dus da vonk wel humor dus die heb ik maar gekocht
dus
dus

euhm jah

en ik zorg wel een beetje dat alles wel niet echt vloekt enzow
en kzoek altijd wel een bijpassende riem bij een broek

ow jah..en me horloge, kheb er 2 en wissel ze nog weleens af, ligt een btje aan de stijl die ik per dag draag

beuk 11-07-2002 00:18

Ik heb 1 horloge (altijd om) en 1 riem (sporadisch om). Makkelijk zat :D

Secreet 11-07-2002 06:00

Wel...Kéb hopen sierraden (meeste ge-erfd) maar draag bijna altijd dezelfde (goud) dus past bijna overal wel bij...
Verder heb ik ook wel een berg schoenen maar draag alsnog of mijn laarzen of mijn zwarte (nette) schoenen, en mijn haar gaat met mijn kleding mee, heel veranderlijk dus...

Echt veel meer accesoires heb ik niet...

uuuf 13-07-2002 12:38

Kindersierraden en veters en zweetbandjes zijn koewlig :D Zo van.....: Alles met Felle kleurtjes iz coowl

feline 13-07-2002 13:00

Mijn ondergoed kleurt meestal bij mn kleding. Mijn sokken ook. Kettinkjes, tasjes wordt ook op gelet.

June bug 13-07-2002 13:11

Uhm, meestal let ik er niet zo op. Ja, een zwarte broek met zwarte lage schoenen en witte sokken kan bijv. niet, dan trek ik zwarte sokken aan. Ook als ik een laaghangende skate-broek aan heb, en een donker truitje, geen wit ondergoed. Ziet er zo wazig uit, zown witte rand boven je broek uit. Met paars en rood en zwart ondergoed kan dat dan wel vind ik. (of andere kleuren)
Voor de rest kijk ik wel gewoon of iets staat, maar ik stem niet expres dingen op elkaar af.

kaleidoscope 13-07-2002 13:56

Hmm soms als een bepaalde kleurcombinatie aan heb let ik een beetje op wat voor accessoiressen ik draag maar in de meeste gevallen laat ik alles gewoon lekker bij elkaar vloeken :)

AtHell 13-07-2002 14:01

Citaat:

CemetarySlut schreef:
Hmm soms als een bepaalde kleurcombinatie aan heb let ik een beetje op wat voor accessoiressen ik draag maar in de meeste gevallen laat ik alles gewoon lekker bij elkaar vloeken :)
..hoe kan ik bij dit soort topics nou wat overpositiefs gaan zeggen over u, mja dat gaat dus gewoon niet werken

Dus conclusie: Je krijgt een 12 :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.