![]() |
teertip
wat is nou de grote veroorzaker van een teertip?
ik kan er echt geen logica in vinden iedere keer dat ik weer een theorie had bedacht, ging die de volgende dag weer in rook op omdat het toch niet klopte. dus, ligt het aan: de tip? de shag? de wiet? hoe strak je joint is gedraaid? combinatie van? nog iets anders? |
Daar heb ik de afgelopen dagen ook als een gek over zitten peinzen :| ineens heeft 1 op de 3 joints die ik draai zo'n 'besmette tip' en is het net alsof je een grote hap shag hebt genomen. Ik heb met alle facoren die je noemt al ge-experimenteerd. maar ik kom er echt niet uit (n)
Hopelijk heeft iemand het verlossende antwoord :) |
tippie te stak gerolt
|
Citaat:
|
Ik vraag he me ook altijd al af. Mijn joints doen het nooit, die van een vriend van me (die heel veel joints draait) heel vaak :confused:
|
uhm, ik snap even niet wat jullie bedoelen met een 'teertrip'.
Ik zal er vast wel van gehoord hebben alleen wordt het bij mij in de omgeving vast anders genoemd ofzo. |
dat er teer in je tip gaat zitten.. dat er donkerbruine smurrie in je tip zit of door je tip heen komt zodat je donkerbruine vlekken op je lip krijgt en je blow niet meer goed hijst..
|
nog nooit gehad..... zal wel komen doordat er shag ofzo nat geworden is?
|
Ja dat ken ik. Dat is echt kut. Kan het niet komen doordat je er te hard aan hijst? Het lijkt mij logisch dat er daardoor meer rook en onder grotere druk door het tippie naar buiten gezogen wordt waardoor er dus ook meer troep doorheen komt...?
|
Citaat:
|
volgens mij komt het doordat er bij een blow waarbij je een teertip krijgt iets (waarschijnlijk (tip)tabak) zit wat de gang naar je tippie blokkeert.. en dat de teer daar allemaal achter blijft hangen..
|
Een maat van me had dat ook altijd, ik heb er zelf nog nooit last van gehad.
En als we van dezelfde joint rookten, is het nogsteeds zo dat hij er last van had en ik niet. Dus denk niet dat het aan de joint ligt maar aan manier van roken? |
dat denk k dus niet, want k rookte m'n joints altijd hetzelfde, had hetzelfde "hijsgedrag", maar had soms toch een teertip en voor de rest niet..
|
Citaat:
maar de ene keer heb ik het na een paar hijsen al, de andere keer pas op 3/4. het mysterie van de teertip :confused: :D Als ik ontdek dat ik een teertip heb, trek ik de tip plus het eerste stukje shag/wiet van de joint weg en rook het verder wel weg als een shaggie, want allemaal gepeuter en geklier maakt het alleen nog maar erger :| |
Wat ook helpt (maar het rookt kut) is om je lippen naar binnen te krullen en de joint een paar centimeter in je mond te steken, zodat je geen contact maakt met De Tip. Je moet wat over hebben voor je fix :D
|
Citaat:
en als er iets is wat ik echt vertik is het een joint roken die ik niet lekker vind :p |
hahaha ik las dus heel de tijd 'teertrip'. Ik snapte het al niet. Maargoed, ik heb het dus nog nooit meegemaakt. Wel dat er gruis door de tip heen kwam als ik te hard een hijs nam.
|
Volgens mij heeft het te maken met de tip te ver in de joint draaien, zodat er vloei tot voorbij de tip zit. Vaak als dat het geval is, hecht er teer aan de vloei.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
|________| vloei
{ tip normaal: {_______| dan: |{_______| ;) :p |
Citaat:
|
Eigenlijk nog nooit tegengekomen...
|
denk niet dat het door vloe voorbij je tip komt.. want k laat (onee, liet) m'n tip altijd een stukkie buiten de vloe uitsteken en toch kreeg k soms een teertip..
|
Citaat:
teer op je lippen :yuck: |
@Foot, ja dat snap ik maar ik zie het nut niet :p
Afbranden mag best, maar houd immer in acht : 'De Tip is geen Kaars' |
:d
|
Eindelijk eens een grappig topic na al die 14950607038092 dezelfde topics over thc.
|
Er is anders niks grappigs aan een teertip :nono:
|
Nee oke het is een naar verschijnsel, gelukkig kunnen we dat met scharen afknippen en de tip weer wat ronder maken daarna.
Het uiterlijk of wat dan ook aan een stick intereseerd me niet.. en ik kan wel redelijke joints draaien, alleen neem daar niet eens de tijd meer voor. Sterker nog ik heb er nooit zin in en haal vaak een voorgedraaide of ik prak n zooi wiet boven mijn tabak uit en ff dichtvouwen en zo snel mogelijk opsukken... k heb echt n hekel aan om langer dan n minuut of 7 met n stick te moeten zitten. soms gebruik ik niet eens n tip, maar dan krijg je wel heeel veel teer. maarjah who gives a fuck...remember doobies? :D |
Afknippen helpt dus niet, dan is ie na 1 hijs meteen weer zwart.
|
Citaat:
|
Ik besteed altijd voldoende tijd aan het bouwen van een near-perfect joint. Zorgvuldig draaien verhoogd rookplezier en is onderdeel van de experience. :p
Wat een verschil tussen smokers. |
Citaat:
Ik probeer er bij iedere joint die ik draai(en dat zijn er onderhand aardig wat) op te letten dat ik een goede joint draai waar ik tenminste van kan genieten. Ik doe liever moeite voor m'n joint en doe er wat langer over dan dat ik hupsekeflups een joint in elkaar flans die amper joint te noemen is om die vervolgens in een zo kort mogelijke tijd op te lurken. waarom blow je dan? als je het doet om vaag te worden zijn er echt wel makkelijkere en goedkopere manieren. |
Citaat:
|
Citaat:
|
idd, pak een bongetje ofzo
|
Citaat:
als je eenmaal alles los hebt is het rollen toch zo gedaan.. |
Citaat:
|
dat zeg ik pak een goeie bong dan
|
daar heb ik nou nog nóóit last van gehad.
|
vind ik niet prettig. :D
maarjah ik vertelde alleen mijn visie op joints.. meer nit ;) |
Grappig topic. Maar ik moet zeggen dat ik het ook nooit heb gehad. Wel ooit bij n shaggie en ook wel een bij iemand anders' joint. Ik denk zelf dat komt door de (natte) vloei. Maar ik weet t nie. Tis idd ranzig.
Waarom vind iedereen vloei afbranden zo vies? Ik vind t juist beter als afscheuren want als je het niet goed afscheurt krijg je soms echt zo'n ranzig nat stukje vloei dat nog langs je tip 'hangt'. |
vloei afbranden is ideaal!t heeft geen invloed op de smaak
|
Citaat:
|
waar hebben jullie het nou weer over. Ik heb al zoveel jointjes gerookt en nog nooit zoeits gezien :rolleyes:
|
Misschien helpt deze informatie ter ontrafeling van dit vraagstuk:
ikheb het nooit bij zelfgedraaide joints maar wel eens bij joints van andere, minder begaafde jointdraaiers en vrijwel altijd bij voorgedraaide joints. Die koop ik dan ook nooit. Voorgedraaiden zijn voor mensen die niet kúnnen draaien, niet wíllen draaien of ten prooi gevallen zijn aan de jachtigheid die de samenleving van ons allen eist en derhalve de tijd ervoor niet kunen of willen nemen. :p Maar besides that, voorgedraaide joints worden over het algemeen niet 'klaar terwijl u wacht' gefabriceerd, wat betekent dat ze meestal een tijdje op je liggen te wachten en gedurende deze tijd uitdrogen. Ook kan het zijn dat de kleinere wiet/hasj- en tabakdeeltjes naar deonderkant van de joint zakken, waardoor richting tip de dichtheid steeds groter wordt, en dus ook het afzetoppervlakvoor teerachtige substanties. |
Komt dat bij anderen ook opvallend vaak in de winter voor? Dat heb ik namelijk volgens mij wel, als ik buiten rook dan.
:( Ik heb het niet vaak maar ik haat het. |
ik had gehoord dat de kaboutertjes dat deden
|
Citaat:
vind voorgedraaide joints over t algemeen te dik, te veel sigarettengruis en te droog :| |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.