![]() |
MBO sociaal juridisch medewerker
Ik wil graag na dit jaar de opleiding' MBO sociaal juridisch medewerker kiezen, maar ik hoorde dat de opleiding heel erg lang duurt, en dat er heel veel theorie in zin. :o .
Heeft iemand nog een ander idee voor een opleiding, in die richting? JE WEET TOCH WAT IK ALTIJD ZEG?! BLIJVEN LACHEN! :D :D :D |
Eerst: :s.
En: de opleiding duurt toch gewoon 4 jaar, zoals (bijan) alle mbo opleidingen, niveau 4? |
Ik dacht idd ook dat die opleiding gewoon vier jaar duurde, zoals vrijwel alle MBO niveau 4 opleidingen. Er zal vast aardig wat theorie in zitten (lijkt me ook logisch, je moet toch bepaalde kennis hebben ed), maar waarschijnlijk ook veel praktijk. Ga je eerst eens verdiepen in een opleiding (denk aan folders aanvragen, open dagen, eventueel een dagje meelopen, enz) en ga dan pas beslissen of je het wel of niet iets vindt.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.