![]() |
Wat vinden jullie de grens als iemand vreemdgaat?
De grens waarbij je het direct uit zal maken.
Persoonlijk kan ik haar nog wel een 2de kans gunnen wanneer ze met een ander heeft gezoend en het me heeft verteld. Hierbij moet het natuurlijk niet vaker gebeuren. Liever gewoon helemaal niet eigenlijk. Seks gaat voor mij te ver. Dan moet ik wel heel erg van die persoon houden om dat in een langdurige periode nog te willen accepteren om verder te kunnen. |
flirten okee, maar zoenen en vrijen.. no way! exit partner is het dan voor mij!
|
Ga ik compleet in mee! :D
|
Vanaf zoenen.
Alhoewel ik gezoend worden niet als vreemdgaan zie als hij meteen stopt. |
Voor mij is de situatie waarin iemand vreemdgaat bepalend voor de 'ernst', als iemand er zelf geen waarde aan hecht dan kan ik er minder mee zitten dan als iemand het zelf heel leuk vond. Een grens.. zoenen zou ik wel overleven, bij het echte werk zou ik het minder leuk vinden maar is het afhankelijk van zijn houding denk ik.. het is voor mij geen directe reden om het uit te maken. Bij herhaling en/of verzwijgen zou ik wel meteen een einde aan mijn relatie maken.
|
Hangt een beetje van de situatie af. Het kan zomaar gebeuren dat je gezoend wordt, terwijl je daar helemaal niet op zit te wachten en totaal verrast wordt. Dan denk ik van: Niet leuk, maar oké. Zoenen is sowieso nog dat ik denk van nou, een keer kan gebeuren, niet leuk, ik ben heel boos, maar als jij je best gaan doen kom ik er wel overheen. Verder dan dat is totally not done. Dan is het exit.
|
Ik zou flirten al niet aanvaarden... :s Maar misschien ben ik daar ook "te strikt" in...
|
Citaat:
|
Flirten met de intentie om het door te zetten.
|
Dat ligt aan de lengte en intensiteit van de relatie.
|
Citaat:
|
Geen idee, dat is typisch zo'n situatie waar je in moet zitten om er echt goed over te kunnen oordelen, denk ik. Of het in ieder geval al eens meegemaakt hebben.
|
Als het bij zoenen is gebleven en hij er eerlijk over uit is gekomen gun ik hem een tweede kans. Als er meer gebeurd is dan dat zou ik toch aardig lang even achter mn oren krabben.
Dit doet me trouwens denken aan het vak Communicatieve Vaardigheden wat ik momenteel volg dat wordt gegeven door een sociale psychologe. Om het even vanuit een andere perspectief te laten zien, zij vertelde laatst dat men als vrouw zijnde niet druk hoefde te maken als de man vreemdgaat. Waarom dit nou zo is? Volgens haar ligt dit aan het feit dat de verbinding tussen de twee hersenhelften van mannen dunner is dan die van vrouwen waardoor mannen in staat zijn liefde en sex van elkaar gescheiden te houden. Dit is te erg voor woorden, maar zij encouraged zelfs de mannen aan om het vooral niet op te biechten. :p De vrouw hoeft dus geen zorgen te maken als de man weer telkens bij haar terugkomt. Vrouwen moeten volgens haar pas zorgen maken als de man kleine attente cadeautjes geeft aan een andere vrouw. Dit is een teken dat de man geinteresseerd raakt aan een andere vrouw aangezien hij meer doet dan alleen sex. Andersom, wanneer vrouwen vreemdgaan betekent het vaak dat de relatie echt voorbij is. Vrouwen zien liefde en sex immers samen. |
De grens is zoenen.
Flirten vind ik gewoon kunnen. Wat is daar mis mee? Zolang hij het maar niet opvallend doet als ik bij hem ben. Ik hou zelf ook gewoon heel erg van flirten, en ik bedoel daar verder gewoon écht niks mee (ja, nu ik vrijgezel ben wel eigenlijk maar da's anders ;)). Dus stom als hij dat niet van mij zou 'mogen'. Ik vind trouwens wel dat je het hier goed over moet hebben met elkaar als je een relatie hebt (en dan vooral in het begin van de relatie). Zodat je hier afspraken over kunt maken. |
Citaat:
|
Afhankelijk van de intensiteit van de relatie, maar over het algemeen ben ik redelijk vergevingsgezind zolang hij/zij er eerlijk over is. En uiteraard is het voor mij dan (naar behoefte) een vrijkaartje, maar dat begrijpen ze zelf ook wel mag ik aannemen. :)
|
Citaat:
|
Citaat:
Kleine kindjes-gedrag. Hij mag 't, dus ik ook. Gezonde relatie is anders. (y) |
Wat Bloem en Sarah zeggen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Zoenen is de grens.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Zoenen gaat te ver.
|
Citaat:
|
als ze zou zoenen met n andere gozer, en dan gewoon lip tegen lip, ok. moah nie tleuk, beetje boos, veel vertrouwen kwijt, maar ok.
als ze dan met hem net zo intens zoent als met mij, dan moet ze wel een HEEEL goeie reden hebben. als ze dan ook nog eens verder gaat dan dat, dan is t toch echt over. |
ik ben een jaloers kreng, dus zeg nu dat ik het bij zoenen al uit zou maken, maar ik heb geen idee wat ik zou doen mocht ik echt in zo'n situatie verzeild raken.
al vind ik wel dat als ik met iemand anders zoen, hij terecht een reden heeft om het uit te maken... |
Als het een mooie, leuke kerel is, zou ik het misschien nog accepteren en begrijpen. Als het iemand is die minder leuk en minder aantrekkelijk is dan ikzelf, zou ik me erg beledigd voelen.
|
Citaat:
|
ik weet het niet..ik zou heel erg beledigt en gekwetst zijn, maar dat zou ik ook zijn als mijn vriend (die ik dus niet heb) met een ander echt hard zat te flirten (idd net als juno: met de intentie het door te zetten). Ik flirt zelf ook weleens in relaties maar als het meer dan grappig word ben ik weg, anders begeef je je in de gevarenzone.
Besides er zit toch echt iets fout in de relatie bij vreemdgaan, als mijn vriend zou vertellen WAAROM hij het buiten de deur zocht en ik het geldige logische redenen vind wil ik er misschien aan werken, al zou ik moeite hebben ooit weer de onschuld in hem te zien, en hem blind te vertrouwen. Trouwens, heb het net uit met een ex van me die me in het verleden met 9 meiden heeft bedrogen...ik dacht dat ik er na 5 jaar wel overheen was maar zoals ik al had kunnen weten blijft zoiets toch tussen je instaan:) Je relatie is niet meer smetteloos en luchtig. |
Citaat:
|
Zoenen.
|
Ik heb altijd gedacht dat ik het nooit en nooit zou verdragen als mijn vriend zou vreemdgaan en heb altijd radicaal gedacht "als hij zoent met een ander, mag hij zijn koffers pakken"... totdat ik zelf verliefd werd op een ander...
|
Citaat:
|
Citaat:
Iemand kan best lelijk zijn maar wel iets van uitstraling hebben... |
Hmm.. Ik weet 't niet. Bij zoenen zou ik eigenlijk zwaar beledigd zijn, ik zou hem ook niet meer echt vertrouwen, maar het uitmaken; neeh. Daarvoor ben ik toch iets te gek op hem denk ik. :bloos: Als 't meer dan zoenen is zou ik me echt klote voelen, en dan is vertrouwen denk ik echt ver te zoeken. Ik kan hier wel zeggen dat ik het uit zou maken, maar ik denk dat ik dat toch niet doe omdat ik zo veel aan die persoon gehecht ben, en als 'ie echt een goeie reden heeft dat ik het hem wel vergeef. Maarr dat sluit niet uit dat als het meerdere keren gebeurd hij echt verleden tijd is. Maar hopelijk gebeurd het gewoon niet. :o
Edit: 'n kus bij goede vrienden op de mond valt natuurlijk niet onder zoenen. En als hij achterhoud dat hij vreemd is gegaan is het sowieso byebye.:) |
@ Methuselah: Als meneer gedurende een langere periode dingen voor mij verzwijgt, is er hoe dan ook geen sprake van een gezonde relatie. En maakt het in principe nog weinig uit wat ik zelf uitvreet, is het wel?
Ik geef toe dat ik bij het nalezen van mijn post een formulerings-fout ontdekte, alsin; Als hij er niet eerlijk over is geweest, is dat uiteraard voor mij (naar behoefte) ook een vrijkaartje. Persoonlijk acht ik het nog kinderachtiger wanneer mensen hun eerlijke kans verspillen, hier vervolgens over liegen en jou dus als stront behandelen, maar dat terzijde. Om even aan te geven dat ik redelijk vergevingsgezind ben, maar dat het verzwijgen van dingen voor mij uiteindelijk ALTIJD 'exit' betekent. (y) |
Citaat:
|
Zoenen, maar een kus mag dan weer wel ofzo. Maar dan wel een vriendschappelijke kus op de mond ofzo :o
|
Het ligt er een beetje aan of er bij bedoelingen zijn. Je kunt wel zeggen 'ok zoenen kan op zich nog wel', maar als hij/zij bepaalde gevoelens heeft voor een ander, dan gaat het wel mis.
Flirten mag, doe ik zelf ook, maar meer niet. |
zoenen en vrijen=over en uit
|
Citaat:
Maar voor alle duidelijkheid: als het gaat om iemand die ikzelf oerlelijk en irritant vind, dan zou ik me zwaar beledigd en alles vinden. Hier heb ik het dus puur over uiterlijk. Het type kerels waarbij ik zelfs als hetero me bijna zou gaan afvragen hoe het zou zijn om een dagje homo te zijn. Wat niet wegneemt dat er inderdaad heel wat mensen zijn die wel veel en goede en leuke uitstraling hebben, maar dan niet verpakt in het 'perfecte' lichaam, en met het 'perfecte' kopje. Dat ze daar dan maar gewoon bevriend mee geraakt, en verder helemaal vanaf blijft :d |
Ligt voor mij heel erg aan wat zijn gevoelens erbij waren, als hij met iemand anders zoent moet hij weten, ik zou het ook zeker niet leuk vinden maar het zou er niet meteen van uitgaan. seks is overigens een echte:nono:
|
Als ze naar een ander kijkt.
|
Citaat:
|
Bij seks is het meteen uit, bij zoenen is er misschien nog wat te redden en flirten mag.
|
Ik kan wel zeggen dat ik 't uit zou maken als hij met 'n ander zou zoenen. Omdat ik daar gewoon erg mee zou zitten. Maar als het moment dan aangebroken is dat het ook daadwerkelijk gebeurd is, wedden dat ik 'm dan toch niet aan de kant zou kúnnen zetten.
Al is het bij vrijen een ander verhaal. Dan is't mee finito. Dan moet ik 't van mezelf uitmaken. Klinkt vast heel fout, maar dat vind ik te ver gaan sorry. |
Flirten, zoenen, vrijen het is allemaal te veel...
Maar enkel vrijen met een ander zou ik onvergeeflijk vinden. Sorry hon'. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.