![]() |
Mijn tent is top.
Mijn tent is top
Vier koppels, vier steden, één droom: een eigen horecazaak. Mijn Tent is Top maakt deze droom waar. Van januari tot en met april 2007 vindt de strijd om de populairste tent plaats! Wie wint zijn eigen tent? Winnen gaat niet zomaar. En uiteraard kent het spel zijn regels. Het spel … In de vier steden Amsterdam, Rotterdam, Leeuwarden en Den Bosch krijgen de kandidatenkoppels een pand toegewezen: een kaal pand. Dan gaan de handen uit de mouwen. In een paar weken tijd wordt het pand verbouwd en ingericht. Daarnaast moeten de kersverse eigenaars op zoek naar personeel, een menu samenstellen en inkopen doen. Wat wordt hun concept? Gaan ze een shoarmatent of een driesterrenrestaurant beginnen? En kruipen ze zelf achter het fornuis of stellen ze een chefkok aan? Kortom: er is véél te doen in weinig tijd! Welke Tent is Top? De vier zaken openen hun deuren. Vanaf dat moment kan iedereen zélf de gerechten en de sfeer gaan proeven. De competitie begint: Wie heeft de populairste en best lopende tent? Daar draait het uiteindelijk om. Het beste koppel wint zijn eigen tent! Dé droom van elke startende ondernemer in de horeca. De jury oordeelt, de kijker bepaalt Een strenge, vakkundige jury beoordeelt de vier koppels. Niemand minder dan horecagoeroe en topkok Herman den Blijker leidt deze vijfkoppige jury . Zij beslissen welke twee koppels er afvallen. In aflevering 8 valt het eerste koppel af. Het tweede duo valt af in aflevering 10. De kijker heeft echter het allerlaatste woord. Tijdens de laatste live-uitzending kies jij jouw favoriet. Jouw telefoontje of SMS bepaalt de winnaar! Gaan jullie dit kijken? Ik vond persoonlijk de Australische variant (my restaurant rules) erg leuk! Het begint in ieder geval vanavond om 21.30 op RTL5 |
Ik vond het wel leuk. Ik ga het zeker vaker kijken.
Die 2 sukkels die alles laten doen :D die gaan het nog moeilijk krijgen denk ik |
Haha inderdaad.
Ik vond het ook erg leuk :) Ben heeél benieuwd. Ik vind het idee van die kerels uit R'dam wel leuk :) Waarom, geen idee eigenlijk :o |
Ik vind het stom dat er dan weer zo'n tenenkrommende Nederlandse naam moet worden bedacht. Het is toch een Engels concept?
|
rtl is echt extreem slecht in het verzinnen van goede titels.
|
Citaat:
Maar inderdaad, de titel is verschrikkelijk :p |
Wow, wat komen er een hoop verrassingen aan het licht bij sommige panden :eek:
|
saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai
|
:o
|
Citaat:
|
Met een diploma Media & Cultuur is het vast mogelijk om een baan te krijgen waarbij je titels moet bedenken voor Nederlandse versies van buitenlandse programma's. YES!
|
heb na alle herrie series nu wel genoeg gezien van
den blijker :) |
Citaat:
Wist je trouwens dat je je ook kunt aanmelden voor een populaire hyve over dit programma? mijntentistop.hyves.nl (y) |
Citaat:
|
Wow, ben benieuwd wat Leeuwarden nu gaat doen :o
Ze hebben flink op der ballen gekregen. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:19. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.