![]() |
Hoeveel geld geef jij uit aan eten en drinken?
In vergelijking met je omgeving/leeftijdgenoten?
Zet erbij of je al op jezelf woont of nog bij je ouders |
Ik woon nog thuis, en we houden van lekker eten (dure slagers kogelbiefstukjes, Vis, veel keus in vleeswaren voor op je brood, Doordeweeks vaak lekkere broodjes etc etc).
Ik denk dat wij gemiddeld meer uitgeven dan andere mensen omdat we altijd voor kwaliteits producten gaan. |
eet je wel eens wat anders dan vlees? christus.
|
ach we zijn toch geboren vleeseters :D
|
:D :D :D
:confused: |
zo'n 70 euro per maand, ik woon op kamers en eet alleen van maandagmiddag tm vrijdagochtend.
|
Citaat:
Ik woon nog thuis, en we houden van lekker eten (dure slagers kogelbiefstukjes, Vis , veel keus in vleeswaren voor op je brood, Doordeweeks vaak lekkere broodjes etc etc). Ik denk dat wij gemiddeld meer uitgeven dan andere mensen omdat we altijd voor kwaliteits producten gaan. |
Geen idee, ik zou het eens bij moeten houden :o
|
Citaat:
|
Ong. 100 euro per maand, eet in het weekend vaak bij ouders/ vriend (maar vriend ook redelijk vaak bij mij)
|
Als ik zonder mijn ouders ben probeer ik het niet ver boven de 5 euro per dag te houden.
|
Ik ben heel druk bezig om mijn bonnetjes te bewaren, maar het écht bijhouden heb ik nog niet gedaan. :bloos:
Ik denk dat ik zo rond de 10 euro zit per week. Dat is dan van maandagavond tot vrijdagochtend. Bij de supermarkt koop je ook non-food en restzakken, dus ik kan niet alleen op m'n supermarktbonnetjes afgaan. Daarnaast heb ik redelijk wat voorraad in huis (voor een student dan), waardoor ik niet elke week evenveel hoef te kopen. Ik zou eigenlijk niet weten of ik een gemiddelde student ben, wat dat betreft. Bij de AH kopen studenten vaak makkelijk en duur eten, maar tegelijkertijd staan studenten er weer om bekent dat ze zo goedkoop mogelijk eten.. Dusja... |
Oh, helemaal vergeten dat ik soms ook in de mensa eet (lunch of warm) en dan zit ik dus wel over die tien euro heen. :o
|
Citaat:
Ik denk dat ik zit op rond de 15 euro per week. Dan ben ik in het weekend thuis of bij mijn vriend. Ik eet niet heel duur, vries vooral dingen in die ik later opeet en heb als ik alleen ben toch niet de trek om hele zakken chips leeg te vreten. ^^ In het weekend bij mijn ouders eet ik duurdere dingen, maar dat is meer de routine van mijn ouders en het feit dat mijn moeder me een beetje wil verwennen sinds ik het huis uit ben. |
Citaat:
|
Ik geloof rond de 30/35 euro in de week. Ik woon alleen en ik kijk eigenlijk nooit naar prijzen. Ik heb een B/Cmerkenfobie en ik koop ook wel eens een fles wijn.
|
woon op mezelf (met vriendje)
in slechte tijden kwam ik rond van 10 euro per week (was wel heel saai eten, in mn eentje dan wel, en een pakje shag per week) nu zo'n 50 euro per week, inclusief sigaretten heb gen vriezer, haat de lidl en aanverwanten, ben een verwend kreng die fan is van de appie (daar werk ik ook...) doe ik het nog best netjes dus |
Zo'n 15-20 euro per week, van maandag t/m vrijdag als ik op mijn kamer zit. Dat lijkt me aan de zuinige kant, maar ik kan er prima van eten.
|
Ik geef echt veel te veel uit aan eten. Het gaat me niet zozeer om kwaliteit maar ik kan het niet uitstaan dat b/c/d/e/..-merk producenten lak hebben aan duurzaamheid. Hopelijk gaat dat over als ik weer ga studeren.
|
Wij geven met z'n tweeën en twee katten ongeveer 70 euro per week uit aan boodschappen. (En ik heb wel een vriezer, maar gebruik hem niet voor dingen als avondeten en ik haat winkels als de Lidl ook (Aldi is nog erger :o). ;) :p)
|
omfg hoe kan je nou met 10/15 euro per week doen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En wij zijn ook vleeseters :o Op mijn moeder na.. |
Ik denk ca. 35-40 euro per week voor boodschappen maar ik deel het meeste.
|
Wij koken over het algemeen erg lekker, maar een avondmaaltijd kost toch maar ongeveer 2 tot 3 euro. Zelf groenten snijden, je eigen vlees kruiden, aardappels zelf schillen en snijden e.d. helpt gewoon heel erg veel. En je proeft er niet aan af dat het goedkope maaltijden zijn. Integendeel.
Ontbijt en lunch kost me per dag ook ongeveer een euro. Drinken kost me iets meer. Ik drink soms een biertje en dan eigenlijk alleen speciaalbier. Dat kost toch al gauw een euro per flesje. Daarnaast drink ik graag rode wijn en geef daar toch minstens vijf euro per fles aan uit. Eten en drinken kost me dus denk ik zo'n 40 euro per week, als ik niet bij m'n ouders ben in het weekend. |
Als ik alleen thuis ben dan geef ik ongeveer het gemiddelde uit aan eten, maar dat komt omdat ik een deel zo paupergoedkoop mogelijk haal (pasta, aardappelen, pasta, rijst, etc) en een deel alleen biologisch of biologisch-dynamisch (melk/zuivel, eieren, groente/fruit). Dat heft elkaar dus op zodat het meer gemiddeld wordt. Verder eet ik vegetarisch en af en toe veganistisch, dus dat scheelt best veel, omdat vlees/vis vrij dure shite is. Kan ik dat verschil weer mooi uitgeven aan te dure biologische troep (y)
|
Ik denk zo rond de €20 voor maandagochtend t/m vrijdagmiddag (en vaak ook avond).
Maar soms ook meer :o . Het kan denk ik met minder, maar ik eet vega en daarom graag quorn en dat is vrij duur. En fruit en verse groente is duur.... :( |
Nou, ik zit toch eigenlijk wel over de 10 euro heen denk ik. Zoals ik al aangaf in mijn andere post. Ik haal misschien dan wel voor 10 euro boodschappen per week, maar ik koop brood bij de bakker en ik eet nog wel eens in de mensa. Daarnaast koop ik bijna nooit vlees (wel eens vleeswaren en deze week voor het eerst een cordonblue). Het duurste eten zijn mijn appels (bio), maar die koop ik in een andere winkel of m'n ouders betalen ze.
Maar goed, ik heb het niet uitgerekend, het is een schatting. Ik koop 1x per 3 maanden oid het één en ander bij de aldi, dat scheelt ook. Maar wat dat precies kost weet ik niet... Ik hou wel van eenvoudig eten ja. Ik koop geen dure dingen zoals filet american oid omdat ik dat toch niet in m'n eentje op krijg en ik vind het net zo lekker om dat bij mijn ouders te eten ipv op m'n kamer. Als ik ooit een keer tijd over heb, zal ik uitrekenen wat ik per week kwijt ben aan boodschappen, dat zal waarschijnlijk wel tegen vallen dan. :p |
Vriendje en ik doen van 150/200 euro p/m alle boodschappen, ook non-food.
|
Ik geef zo'n 80-100 euro per maand uit aan boodschappen. Dat is dan niet alleen eten maar ook toiletspullen, wasmiddel, wc papier, vuilniszakken ed. Ik woon op kamers, ben meestal drie weekenden in de maand weg, een weekend in de maand op mijn kamer en mijn vriend eet hier toch ook wel bijna een keer per week.
|
Ehm ik ben van maandag tot vrijdag op mijn kamer, en woensdags eet ik altijd bij mijn vriendje. Dus in principe hoef ik maar 3 keer te koken, maar dan eet er bijna altijd wel iemand mee. Ik denk dat ik tussen de 15 en 20 uitgeef aan eten, als ik aan het eind van de maand geld over heb wat meer, een andere keer eet ik zuiniger en saaier.
|
Citaat:
|
Ik zit van maandag t/m vrijdag op mijn kamer en ik eet dan vrijdagavond thuis bij mijn ouders. En aangezien ik ook best af en toe op de mensa eet (wat dan 3,40 per keer is, soms iets meer). En ik eet vaak op dinsdag bij mijn oma. Dus ik denk dat ik ongeveer op 20 euro in de week zit. De ene week iets meer dan de andere week. Ik koop wel best vaak dure groentes, maar vlees koop ik zo goedkoop mogelijk en ik neem soms al fruit mee van huis. Ik ben niet zo heel erg van de koffie (ik brand ALTIJD mijn mond...), dus ik koop in de pauzes tussen colleges ook niet van die dure koffie enzo, wat natuurlijk wel scheelt. Maar soms heb ik wel zin in iets uit een automaat (wat ik het liefst helemaal ga afschaffen :P).
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik woon op mezelf en nu alleen doordeweeks. Toen ik hier ook de weekenden bleef, was ik meestal nog 20 euro extra kwijt.. Thuis geef ik in het weekend ook gemakkelijk geld uit aan eten, maar dat is dan maximaal 10 euro.
De ene keer sla ik vanalles in (pakken drinken, diepvriesproducten, koekjes, snoep en zo en de andere keer haal ik verse dingen zoals brood, vlees(waren), groente en fruit. Soms kook ik 2 a 3 porties als ik alleen eet, dus de rest gaat dan in de (veel te kleine) vriezer. Brood vries ik ook in. Maar ik denk zo'n 15 à 20 euro in de week. |
Citaat:
|
ik denk dat als ik alleen zou wonen rond zou komen met ong 25 euro per week.
|
Van mijn pogingen tot boekhouden is weinig terechtgekomen, maar het kan volgens mij nooit veel zijn. Ik koop eigenlijk alleen essentiële dingen, geen zoete rommel of kant-en-klaarmaaltijden, en af een toe wat blikjes of een fles drank. Zo rond de 60-70 euro per maand gok ik, misschien nog wel minder.
|
Nu ben ik wel nieuschierig wat de mensen voor 15 euro kunnen kopen wat voor 4 a 5 dagen genoeg is? Wil iemand zo vriendelijk zijn om dat even in te typen voor mij? Want ik ga zelf namelijk ook op kamers. :o
|
een kilo aardappels, de goedkoopste potjes/blikjes groente, thee, wasa crackers en iets van beleg. pasta/smeerkaas, zoiets. het goedkoopste vlees is tartaar, slavink of hmburger.
nog best gezond eten ook. als afwisseling kruidenbouillon uit een potje/blokjes en die hele goedkope noodles. en sinaasappels en yoghurt.. voor fruit en zuivel |
Er zitten zeven dagen in een week.
Maar: half brood, pak melk, pak sinaasappelsap, blik soep, groente voor een paar dagen, zakje aardappeltjes voor een paar dagen, stuk kaas, pak pasta, Quorn/Valess, komkommer, wat appels/mandarijnen/ander fruit, wat bier/wijn/wat je wilt. Zoiets. Gewoon opletten met wat je koopt. |
Ik woon samen met mijn vriend. Wij doen gemiddeld voor zo'n 125 euro per maand boodschappen wat betreft eten en drinken. Ik let wel een beetje op dat ik niet automatisch voor een merk ga als er ook niet-merk is, maar haal het brood altijd bij de bakker (want van de supermarkt vinden we het allebei niet lekker).
|
Citaat:
Koop je een pot pastasaus, dan ben je al gauw €1,50 kwijt en daar moeten nog groenten en vlees doorheen. Als je zelf je saus maakt kan dat compleet voor maar €4,- o.i.d. Als je zo'n pak/zak met 400 gram gesneden pastagroente koopt, heb je er groenten tussen zitten die helemaal niet lekker zijn door de pasta én je bent duurder uit. Koop gewoon flink wat uien (voorraadje), knoflook, paprika, tomaten en evt. nog wat andere dingen en je kunt best een lekkere saus maken. Elke dag pasta is ook niets, dus je kunt bijvoorbeeld ook een keer wraps op tafel zetten. Niet die dure wraps van de AH, maar gewoon zelf maken! Bloem, water, zout en olie en je bent er al! En met de inhoud kun je eindeloos variëren. Soms kip, soms gehakt, soms zonder vlees et cetera. En die wraps die je zelf maakt zijn in de koelkast prima een dag of vijf te bewaren. Of beter nog, vries ze in! Stamppotten zijn ook niet duur en goed te bewaren. Zo ook met chili, rijstschotels (of risotto!), mie (groenten erbij en je bent al een heel eind) et cetera. Ik moet er wel bij zeggen dat ik koken erg leuk vind en het dus ook geen straf vind om een uur of meer met het eten bezig te zijn. Ik kook nooit alleen voor mezelf, maar als je voor vijf man kookt, weet je dat je er ook vijf dagen van zou kunnen eten :) En als je dat doet, is een uur in de keuken helemaal niet zo lang. |
vriend en ik: 150 euro per maand
2 jaar gelee was dat nog 80 euro, maar ja, des te meer te besteden des te meer/beter ga je kopen :o |
Citaat:
|
"Gezond" is relatief. Als je alleen maar dat eet, is het niet gezond, maar in principe kun je daar een dag prima op leven. Variatie is gewoon één van de belangrijkste elementen van een goed voedingspatroon.
|
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.