![]() |
Videokaart switchen
M´n videokaart heeft het begeven, nu probeer ik een nieuwe kaart erin te zetten, alleen krijg ik het oude onding er niet uit. Heb een klemmetje aan de "voorkant" van de videokaart en 4 schroefjes aan de achterzijde van de pc losgehaald, zie verder geen dingen waarmee de kaart vastzit, en nog krijg ik ´em er niet uit. Hij moet nog wel ergens anders vastzitten, want ik heb letterlijk tot bloedens toe aan die kaart zitten sjorren en hij komt maar niet los. Alleen de voorkant lijkt los te komen, achterin blijft het muurvast zitten. Zie ik nog iets over het hoofd?
|
AGP slots hebben nog een soort klemmetje die in een gleufje valt, maar die zul je vast al gezien hebben.
|
Het is een pci-slot, dus dat zal ´em niet zijn. Ik ben bang dat als ik blijf sjorren aan die kaart ik de pc kapot maak, dat ding bolt al vervaarlijk iedere poging.
Moet ik schuin naar voren proberen te trekken om die kabelplugs maar wat los proberen te krijgen ofzo? |
Up? ;"(
|
er zijn iig speciale klemmen/tangen in de omloop waarmee je een groter oppervlak van de kaart vastpakt dan met je handen, maar als het goed is kan je hem er gewoon uittrekken toch ?
|
Citaat:
Is het een PCI slot of een PCI-E slot? |
je hebt de connectors en kaart dus losgemaakt van het metalen bracket? zou best problemen kunnen opleveren, de kaart moet in zn geheel eruit (en dan kan je ook aan die metalen bracket trekken)
ik heb ook wel eens gezien dat pc boeren (letterlijk dus) lijm hadden geplakt op de kaart en agp slot, maar dit is erg zeldzaam, hoop ik |
maak eens wat foto's en plaats die hier.. kunnen we lachen.
|
ja als jij foto's maakt zetten wij de pijltjes er wel op...
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:32. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.