![]() |
[Engels] klein stukje vertalen
Zou iemand zo lief willen zijn dit voor mij te vertalen? Ik ben een essay aan het schrijven, dus het is wel belangrijk dat ik precies begrijp wat er staat. ;)
There WERE eulogic mentions for departed playmakers, in Shakespeare’s time, but in MANUSCRIPT not printed form. Only nobility, knights and churchmen were eulogised IN PRINT during Elizabethan and Jacobean times. Alvast bedankt! |
Citaat:
|
Dat maak ik er ook van. Dus over overleden toneelschrijvers werd wel lovend geschreven (met de hand dus), maar niets gedrukt in de tijd van Shakespeare. En in de Elizabethaansen (= Queen Elizabeth I ) en Jacobaanse (= King James I ) tijdperken werden er alleen lofprijzingen gedrukt over adel, ridders en geestelijken.
|
Bedankt voor het snelle antwoord! Ik vond de eerste zin ook al een beetje raar, maar jullie vertaling past wel binnen de context.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.