![]() |
verliefd op bezette man, en nu is het wederzijds..?! help!
Ik zit met een dilemma en heb behoefte aan een verfrissende kijk :)
Sinds een paar jaar dans ik bij een dansschool en een paar maanden terug raakte ik aan de praat met een jongen/man van een andere 'klas'. Hij bleek veel leuker dan ik dacht en we hadden echt een ontzettende klik. Tijdens een feestje hebben we de hele avond en nacht staan praten en aan het eind werd het zelfs best klef :o hoewel er niet echt iets gebeurd is. Gelukkig maar, want hij heeft een vriendin en een kind. De maanden daarna had ik steeds meer contact met hem en het was echt heel gezellig. Er was ook een soort spanning tussen ons maar ik wilde er niets mee doen vanwege zijn gezin. En hij ook niet trouwens. Uiteindelijk hebben we -hoe verrassend- bij een andere feest toch gezoend. De dag erna was ik helemaal in de war: ik voelde me schuldig maar opeens ook verliefd. Sindsdien is die verliefdheid alleen maar erger geworden :s Ik heb hem sinds die kus niet meer gezien maar inmiddels hebben we wel best intensief contact, vooral per mail en sms. Eerst was het vrij oppervlakkig, maar gisteren kwam hij opeens met allemaal halve liefdesverklaringen aanzetten. Ik weet niet goed wat ik ervan moet denken. Hij probeert het te onderdrukken maar hij verlangt wel naar me. En hij wilde weten wat ik ervan dacht. Ik heb gezegd dat ik het niet weet. Maar ik weet natuurlijk wel dat ik verliefd op hem ben. En ik weet dat ik denk dat we een heel goede relatie zouden kunnen hebben, als.. dan.. niet.. ;) Ik heb gezegd dat we het daar beter live over kunnen hebben. Wonderbaarlijk genoeg stemde hij hier in mee. Op zich was ik daar best verbaasd over, want ik betwijfel of dat zo'n platonische meeting gaat worden. Dat zal hij ook wel weten. Ik vraag me ook af hoe het zit met zijn relatie.. ze hebben pas twee jaar, maar wel al een kind dus.. Persoonlijk vind ik dat best kort om dan al vreemd te gaan, vooral als je zo principieel tegen vreemdgaan bent als hij (al klinkt dat nu voor jullie ws n btje hypocriet). Kan me voorstellen dat een kind een reden is om bij elkaar te blijven, maar aan de andere kant vind ik dat dit niet de enige reden moet zijn. Gelukkig is die beslissing toch niet aan mij. Wat ik me nu dus afvraag.. hij wil het erover hebben.. moet ik dan maar eerlijk zeggen dat ik verliefd op hem ben? Is dat wat hij wil horen? Ik vraag me af waarom hij wil afspreken :s ik weet dat jullie ook niet alle antwoorden hebben, maar miss betere dan ik omdat ik er middenin zit.. |
Afblijven, niet afspreken, contact vebreken. Nu ben je verliefd maar zit je nog niet heel erg in een vage situatie van "hebben we nou wel of niet iets" en is het relatief eenvoudig om er mee te stoppen. Je weet dat hij een vrouw en kind heeft, wegwezen dus. Ook al belooft hij je nog zulke mooie dingen, ben je nog zo verliefd op hem en zegt hij nog zo verliefd op jou te zijn.
|
Citaat:
|
Citaat:
maar dat terzijde.. wat ik er misschien even bij moet zeggen.. ik wil hem sowieso zien en niet om hem dan tot allerlei daden te verleiden want ik heb geen zin om als zijn minnares door het leven te gaan! Als hij het serieus meent mag hij eerst zijn verantwoordelijkheid nemen en ik heb geen zin om daar een rol in te spelen. Maar ik wil hem wel zien omdat het nu een beetje raar is tussen ons, een soort spanning ofzo. Ik wil dat het in ieder geval weer wordt zoals het was. Gewoon gezellig. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Jij gaat heel veel stukmaken als je hiermee doorgaat. Zeg dat maar tegen hem en doe alles wat je kan om hem ervan te overtuigen niet voor jou te kiezen.
Pas als dat niet werkt heb je mijn zegen. |
Waar twee zoenen, hebben twee schuld. Tenminste, in deze situatie geldt dat wel. En als ik jou was zou ik het contact verbreken.
Alleen al vanwege het feit dat het me niet fijn lijkt om het op je geweten te hebben dat je hem bij z'n vrouw en kind vandaan haalt. Kijk, als hij dat geheel uit zichzelf doet en daarna naar jou komt, oké. Daarbij is de kans groot dat je de tweede vrouw blijft en dat je uiteindelijk met lege handen staat omdat hij z'n vriendin niet verlaat. Gewoon laten schieten, dus. Lijkt mij het verstandigst en het veiligst. |
Foute situatie, ik weet niet of dit een geweldig begin is voor iets moois. De gedachte dat dit ook bij jou zou kunnen gebeuren als je met hem hebt is niet opbeurend en stimulerend.
|
Oke.. ik begrijp jullie standpunt en ik zou ws ook zo reageren. Maar ik vraag me af wat hij met die meeting wil bereiken?
Citaat:
Ik denk dat ik dat gewoon tegen hem ga zeggen als ik hem zie. |
Ook op bezette mannen kun je verliefd worden hoor. Zo n duivelsdaad is het niet.
Wat je nu verder moet doen weet ik niet maar ik zou me niet schuldig ofzo voelen. De verantwoordelijkheid voor die relatie ligt bij hem. |
Citaat:
maar ik voel me toch schuldig.. :o |
Nou ja, kijk, natuurlijk kun je er weinig aan doen als je verliefd wordt (hoewel meestal wel íets), maar je kunt best op je tellen letten. Ik ben het er mee eens dat de verantwoordelijkheid voor de relatie bij hem ligt, maar wil je werkelijk iemand zijn die zoiets doet? En erger nog, wil je iets met een gast hebben die na twee jaar en met een kind al niet van anderen af kan blijven? Want om er nou vanuit te gaan dat een relatie met jou wél goed zou gaan... en bovendien, dan zit je ook opeens met een klein kind opgescheept. Mja. Ik zou de afspraak wel door laten gaan, denk ik, maar verder de boot afhouden.
|
Het is ook helemaal niet erg dat je verliefd op hem bent geworden, ik voorspel alleen een enorme puinhoop als je met hem blijft zoenen (/neuken, op den duur gaat dat er vast van komen als jullie flirterig met elkaar om blijven gaan). Sowieso gaan de meeste mannen het uiteindelijk toch niet uitmaken met hun huidige partner maar word jij ondertussen wel steeds verliefder op hem, maar stél dat hij het wel uit zou maken en met jou verder zou gaan heb je nog een rottige start, sleept hij een enorm verleden met zich mee en is je beginnende relatie niet leuk en relaxed maar meteen enorm beladen. Juist omdat je er nu nog niet zover in zit zou ik ermee kappen, nu lijkt me dat nog relatief eenvoudig.
|
Citaat:
Succes nog, en ik hoop dat jullie wel gewoon vrienden kunnen blijven. |
Citaat:
ik wil je geen schuldgevoel aan praten maar dit schuldgevoel wordt erger als je verder met hem gaat/sex hebt, als hij op een verder moment dan nu beslist om niet verder met jou te gaan maar met zijn vriendin breekt hij serieus je hart! als hij besluit verder te gaan met jou, maar zijn vreindin en KIND achter te laten.. dan voel je je de rest van je leven schuldig ik beloof je daar wordt je echt niet gelukkig van het is heel kut en hard, maar je kunt hem het beste nu vertellen dat je dit niet wilt! (want dat wil je niet, ookal heb je het gevoel dat je het wel wilt.. wat jij wilt is deze jongen zonder kind en zonder vriendin.. maar bij deze jongen zit een kind en een vriendin.. daar moet je niets aan willen veranderen).. het wordt heel kut om nu te moeten breken met hem, maar ik denk dat het alleen maar kutter wordt als je het niet doet! Maar goed wie ben ik, heeel veeeel succes |
Deze gast heeft vriendin en kind thuis zitten alleen wordt half verliefd op een ander en meisje helemaal verliefd op hem. Niet bepaald een toonbeeld van integriteit, maar gedane zaken nemen geen keer. Ik denk dat je zijn minnares zal zijn want (en dat bedoel ik niet denigrerend) je moet van goede huize komen wil je een man losweken van zijn vriendin en zijn kind. Het is op dit moment waarschijnlijk niet echt te bepalen of hij zijn vriendin en kind zal achter laten om met jou verder te gaan, maar ik zou er niet op rekenen. Dit zijn per definitie situatie waarin bepaalde partijen gaan verliezen. Dat kind kan opgroeien zonder vader, jij moet de man afstoten op wie je verliefd bent, zijn vriendin in tranen. Allemaal narigheid. Denk goed na en maak er dan een einde aan, het is de juiste keuze.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik weet gewoon nu al dat jij uiteindelijk de meeste last van dit hele gebeuren gaat krijgen. Hij kan straks lekker terug naar zijn vriendin, die al helemaal ingeburgerd en vast zit in zijn omgeving. Dit komt omdat die vriendin een vader wilt voor haar kind en van hem houd als het goed is dus die zal het heus wel kunnen accepteren als die vent tegen haar zegt dat het een ongelukje was en het nooit meer zal gebeuren. Bla bla na zoveel tijd is een verliefdheid heel normaal, zeker op zo'n naief jong meisje. Afijn, jij bent uiteindelijk alleen en je kan verder niks doen omdat je het recht niet heb om hem op te eisen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Hij heeft dus een vriendin en een kind en dat allemaal in 2 jr. Waarschijnlijk blijft hij dus alleen maar om dat kind bij dat andere meisje. Nu vindt hij iemand anders leuk, nou shit happens. Klinkt als een slechte film maar ik zou t niet raar vinden als er iets zou kunnen ONTSTAAN tussen topicstarter en die knul.
|
Citaat:
Wat wel kan is voor jezelf bepalen of je daar actief aan wil meewerken of niet. En als de ts besluit niet meer met die jongen om te gaan, dan verdwijnen die gevoelens vanzelf weer, en dan weet je dat het uiteindelijk de minste relaties ontwricht. En waarom die jongen bij zijn vriendin blijft is hier totaal niet aan de orde, het gaat om wat de ts kan doen. En ik ben het met bovenstaande mensen eens; afblijven. |
En dan krijg je uiteindelijk wat en zul je altijd 'dat meisje zijn die hem weghaalde bij zijn vriendin en kind'
Klinkt lullig en zelfs al kiest hij er zelf voor, veel mensen zullen je wel zo zien. En je gaat je afvragen of hij je wel trouw is. Was hij zijn vorige vriendin namelijk ook niet... Mensen die een relatie hebben blijf je vanaf, en al helemaal als ze een kind hebben. |
Citaat:
|
Citaat:
|
dat zou niet uit moeten maken ! het gaat er om hoe graag ze zelf een gezinnetje willen vormen, want dat is het! 2 mensen met een kind zijne en gezinnetje
dan maakt het niet uit hoe graag ze 2 jaar geleden samen willen zijn maar nu.. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar goed, ik heb altijd geleerd dat wat van een ander is, ik met mijn handjes vanaf moet blijven ;) |
Op langere termijn gezien zou ik me er niet aan wagen. De kans dat zijn relatie eraan kapot zal gaan lijkt me trouwens veel groter dan dat jullie beiden een leuke toekomst in het visier hebben. Speel gerust open kaart, maar het sop is de kool niet waard. Op lange termijn hebben jullie allebei weinig te winnen. Het zou een ander verhaal zijn wanneer jullie over pakweg een jaar nog dezelfde gevoelens voor elkaar hebben, en hij zijn relatie ondertussen al afgebroken heeft.
Op korte termijn vind ik dan weer dat jij gerust je ogen mag sluiten voor zijn situatie. Als jullie allebei gewoon zin hebben in een paar hete nachten is het niet aan jou om je dat genot te ontzeggen. M.a.w. dan is het aan hem op te bepalen of hij op dit moment vreemd wil gaan. Verder zou ik niet weten wat hij wil horen. De waarheid? Seks? Die kerel zal op dit moment waarschijnlijk met heel wat meer gewetensbezwaren zitten dan jij, gok ik. |
Citaat:
het feit dat zijn ondanks het gesprek wat ze met de kerol krijgt nog twijfelt betekent dat ze een normaal mens met geweten en gevoelens is! hoe groot schat je de kans dat ze een goede serieuze relatie met die gast krijgt en hoe groot de kans is dat de korte relatie die ze mss krijgen kutter wordt dan geen relatie omdat ze alleen maar kut wordt aangekeken. sowieso alleen voor de sex en dan weer dumpen lijkt me raar, want ze schrijft dat ze em heel leuk vind.. dan is het makkelijker nu afstand te nemen dan na een paar 'hete nachten' dat slaat nergens op.. |
Jij hebt er geen schuld aan maar ik zou me wel verveeld voelen in zo'n situatie.
Die man heeft wel het lef eigenlijk... Al heeft hij een kind met die vrouw, blijkt dat hij niet meer houdt van haar, dan is het aan hem om het eerst uit te maken met haar alvorens met een ander aan te pappen. Ik zou zelfs niets willen beginnen met een man die niet eerlijk is of liegt. Ik zou hem eens goed voor schut zetten (n) Als filosofie studente zou je beter moeten weten ;) |
Citaat:
Omdat ik denk dat de reden waarom jij zegt hem te willen zien niet haalbaar is, denk ik dat je beter niet met hem kunt afspreken. Citaat:
|
Citaat:
|
Nja tis zijn vrouw en kind, niet die van jou. Erg netjes is het niet, maar als hij vreemd wilt gaan, is dat niet jouw schuld. Ik neem aan dat je hem niet express gaat verleiden met als doel hem af te pakken.
|
Wat een principes en verhalen zeg.
Misschien is zijn relatie wel zo slecht, dat weten julle toch niet. Onder welke omstandigheden is dat kind geboren? Wat jij doet moet je zelf weten maar als je nu al weet dat hij zijn gezin achterlaat zou ik me wel bedenken wat JIJ wilt. Een langdurige relatie met hem? Denk niet dat die erin zit, als hij geen goede reden heeft om voor jou te kiezen. En het is ook nog maar de vraag OF hij dat doet/wilt doen. Ik denk dat er 3 opties zijn; 1) Hij kiest voor jou en laat alles achter 2) Hij zegt voor jou te kiezen en je bent een tussendoortje 3) Hij kiest voor jou en komt later tot de conclusie dat hij ook niet met jou iets voor langere tijd wilt |
Citaat:
|
ik ben wel onwijs benieuwd naar wat hij te zeggen heeft
wat was jij van plan te vertellen ongeveer..? dat je een gesprek vraagt?! |
Nou, ik vind dat de meeste hier wel heel erg doen alsof het de schuld van de TS is.. Goed het is niet echt netjes van haar (noch van hem) maar er staat toch dat ze het beiden hebben geprobeerd tegen te houden vanwege zijn situatie?
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Zolang je maar niet gaat stoken of ze uit elkaar gaan drijven.. |
Min of meer denk ik wel dat dat wel je vraag zou beantwoorden, in de zin van;
1) Hij wilt afspreken omdat hij het voor nu leuk vindt en het hem niet interesseert wat er met zn gezin gebeurt/komen gaat 2) Uitgekeken is op zn vrouw en wat anders zoekt en dit in jou ziet 3) Te vroeg begonnen is aan een gezinsleven en twijfelt over of dit wel is wat hij wilt Of een combi van meerdere van deze zaken.. |
Citaat:
Onrealistisch: meestal niet. |
Doe waar je DENKT gelukkig van te worden! Loopt het anders af, hetzij zo en ga verder. Je geluk maak je zelf en jij hebt niks te maken met die vriendin en dat kind. Ik heb zelf al een hele tijd een vriend en meisjes/vrouwen mogen van mijn part hem proberen te krijgen als ze willen. Als hij daadwerkelijk interesse heeft en gelukkiger denkt te zijn met iemand anders is het zo en valt er niets aan te doen. De schuld ligt bij niemand.
Je mag je niet laten leiden door sociaal wenselijk gedrag of ervaringen van iemand anders in gelijkaardige situaties. Bij jou kan het, in tegenstelling tot alle anderen, toch anders lopen. Wie geeft iemand de raad een relatie te beginnen met de grootste bedrieger van het land.. niemand. Toch heb ik er vijf jaar een gelukkige en goede relatie mee gehad. Ik ben natuurlijk niet de meest nuchtere persoon, maar dat hoeft ook niet vind ik. |
Citaat:
Vraag eens aan het kind over tien jaar wat hij/zij het liefst gewild had als zijn ouders ongelukkig zijn samen en voortdurend ruzie maken, maar toch maar samen blijven voor het "geluk" van hun kind. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.