![]() |
pijn in buik na masturberen
Na het masturberen heb ik een vage pijn schuin linksboven m'n penis. ongveer net boven de dikste rand schaamhaar. Heeft iemand dit wel eens gehad en kan me vertellen wat dit is.
P.S. Ik ben twee weken geleden ontmaagd, misschien heeft dat er me te maken. |
Citaat:
|
Ik heb maar 1 bal vanwege teelbalkanker 4/5 jaar geleden
Maar kon jij ni weten, en die andere hangt keurig netjes aan mn draadjes |
Op tv was er een documentaire over overmatige rukkers, daar deed het na een tijd ook pijn doordat ehmm, hoe heet het ook alweer krampen begon te geven. Ik kom hierop terug.
|
Ik zou eens aan je huisarts vragen of dat met elkaar te maken kan hebben, zou niet vreemd zijn namelijk.
|
Citaat:
Maar het kan evengoed iets geslachtsorgaan-gebonden zijn, om het zo maar te zeggen. Zelfs gezien je voorgeschiedenis. Daarnaast zou het een liesbreuk kunnen zijn die zich vooral dan presenteert omdat je je buikdruk dan verhoogt of het zou spierpijn kunnen zijn. Maar dat zou je misschien ook een beetje zelf kunnen oordelen. Spierpijn zou je zelf waarschijnlijk wel kunnen herkennen. Geslachtsgebonden 'pijn' (meestal meer een soort naar gevoel) mogelijk ook wel. Vergelijkbaar met wat je al voelt als je (bv. bij de leukste thuis) iemand met zn zaakje op een balk ziet vallen, dat voel je meestal als man zijnde ook zelf een beetje (ja dames, wij mannen zijn erg meelevend). Maar voor hetzelfde geld is het iets volkomen natuurlijks. Ik weet van mezelf echter niet dat ik daar ooit last van heb gehad, dus vanuit eigen ervaring kan ik daar niet over meepraten. Ben wel benieuwd! |
Ik heb toen ik 3 was een liesbreuk gehad en daar zijn foto's van ik zie hier niet zo'n enorme verdikking als toen, sterker nog helemaal geen verdikking. na de seks heb ik er geen last van, alleen maar na een masturbatiesessie.
Enne Magican tot die groep behoor ik niet hoor |
Citaat:
Ok, nou je zou dus kramp kunnen hebben in je prostaat. |
de dikste rand schaamhaar????
|
Citaat:
|
Een liesbreuk geeft bij kinderen vaak veel sneller een duidelijke uitstulping dan bij jongeren/volwassenen. En als je er al eerder een hebt gehad, ben je geloof ik ook 'vatbaarder', maar dat weet ik niet zeker. Maar het zou dan wel gek zijn als het alleen na het masturberen is, natuurlijk.
Heb je niet toevallig tijdens het masturberen onnadenkend met je pols of elleboog in je onderbuik zitten duwen? :P |
Citaat:
|
Citaat:
|
Het kan geen kwaad om dat even aan de dokter te vragen.
|
volgens mij doe je het dan gewoon vaak, overmatig gebruik doet slijten zullen we maar zeggen.
|
go see the doctor :).
even niet zo fijn, maar dan weet je het wel. Stelt je achteraf ongetwijfeld gerust :) |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.