Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   shampoo voor mijn huidtype (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1557482)

z0pje 19-03-2007 18:08

shampoo voor mijn huidtype
 
Ik heb sinds een poosje last van een hele droge jeukerige hoofdhuid, helemaal als ik het net heb gewassen. Ook de huid van m'n gezicht is er niet echt bij gebaat. Ik heb geen roos maar wel zo'n droge huid op mijn hoofd dat als ik er langs ga ik schilfertjes aan mijn vingers heb. Maar geen vlokken in m'n haar dus :p

Is er een shampoo hiervoor? Ik wil geen agressieve anti-roosshampoo ofzo gebruiken, ik heb een erg gevoelige hoofdhuid. Ik dacht zelf aan babyshampoo ofzo, maar misschien weten jullie iets beters!

Alvast bedankt :)

Daantje_0705 19-03-2007 18:11

Ik heb zelf ook een gevoelige hoofdhuid en ik was m'n haar vaak met Zwitsal babyshampoo. Voor m'n hoofdhuid is het wel fijn maar je haar wordt er niet super schoon van en het spoelt heel lastig uit vind ik. Ik hoor trouwens ook wel eens van mensen dat ze absoluut niet tegen Zwitsal kunnen dus dat is een beetje uitproberen. Ik heb ook sensitive shampoo van het Etos huismerk gehad (doorzichtig flesje met kleurloze shampoo erin), die werkte ook wel fijn voor m'n hoofdhuid maar daar ging m'n haar heel erg van pluizen (maar dat heb ik heel gauw met shampoo).

Die twee zijn denk ik wel het proberen waard :)

z0pje 19-03-2007 18:11

Ah, dankjewel voor je snelle antwoord!

zuster 19-03-2007 18:20

Ik had hetzelfde als jij en ik was mijn haar nu met iedere dag shampoo van Sebamed. Ik kreeg namelijk ook jeuk van babyshampoo. Je moet met die Sebamedshampoo wel twee weken doorzetten, maar daarna is het echt fantastisch. Ik heb al een half jaar geen jeuk meer.

Ik klink als een Tel Sell-juf. :p


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.