![]() |
Dokter gaan Dokter gaan Dokter gaan
Als iemand een vraag stelt hier krijgen ze alleen het andwoord te hioren van..Ik zou toch met je dokter praten, Ik zou naar de dokter gaan ect ect.
Ik irriteer me daar zo erg aan. Denken jullie echt dat zulke mensen niet naar de dokter gaan? Ze vragen iets en geef daar gewoon andwoord op zonder te zeggen dat hij/zij naar de dokter moet gaan :s Kap daar eens mee :s Grtz Ps Mijn mening |
Eerlijk gezegd denk ik dat de meeste mensen hier niet naar de dokter gaan, en in plaats daarvan het hier maar op het forum vragen; lekker anoniem. Vaak kun je op dat soort dingen via een forum geen zinnig antwoord geven, en is de dokter de enige goede optie.
|
Bedankt voor je mening, ik ben van mening dat sommige mensen wel een zetje richting huisarts kunnen gebruiken omdat hier geen artsen zitten, mensen bovendien het medisch verleden van iemand niet weten én het nogal moeilijk oordelen is alleen op basis van wat iemand typt.
PS, slotje. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.