Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Vrije tijd (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   [wielrennen] Vlaamse klassiekers (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1561703)

Boogie 28-03-2007 09:11

[wielrennen] Vlaamse klassiekers
 
Vandaag start de serie grote Vlaamse wedstrijden met als hoogtepunt zondag over een week de Ronde van Vlaanderen. Wie zijn hierin de kanshebbers en voor welke wedstrijd specifiek? Vergeet niet vanmiddag al te kijken, 14.20 op Sporza, Dwars door Vlaanderen.

woensdag 28 maart: Dwars door Vlaanderen
zaterdag 31 maart: E3-prijs Vlaanderen
zondag 1 april: Brabantse Pijl
dinsdag 3 april t/m donderdag 5 april: Driedaagse De Panne-Koksijde
zondag 8 april: Ronde van Vlaanderen
woensdag 11 april: Gent-Wevelgem

Duplo - Dos 28-03-2007 11:47

jammer dat ik moet werken, had graag gekeken

Boogie 28-03-2007 17:28

Citaat:

Duplo - Dos schreef op 28-03-2007 @ 12:47 :
jammer dat ik moet werken, had graag gekeken
Je hebt wel wat gemist. Dit soort wedstrijden kunnen of oersaai zijn of zeer interessant. Het laatste was het geval, met een mooie winnaar.

peaceflower 29-03-2007 08:34

Mooie zege van De Boon in Dwars door Vlaanderen. Die man lijkt me aardig in vorm. Hoewel een echt ijzersterke Boonen zich niet had laten verslaan in Milaan - San Remo..
Toch zou het me niet verbazen als hij voor de derde keer op rij de Ronde gaat winnen :o Maar er zijn natuurlijk meer kanshebbers.

Mavieİ2004 29-03-2007 11:43

Ik zet toch mijn hoop op de Rabo's,
Al is het maar een ander team dan QuickStep eigenlijk ;)

Nee_nee 30-03-2007 12:02

rabo rijd er meestal ook wel goed toch, allen ze winnen niet, misschien dat flecha voor spektakel kan zorgen :)
ik verwacht ook wel wat van discovery dit jaar :| Niet bepaald mijn team :rolleyes: maar goed wel goed team dit jaar

Sandersss 31-03-2007 09:25

Vanmiddag om 14:55 op Sporza de E3-prijs Vlaanderen (y)

Sandersss 31-03-2007 17:22

Vermakelijke wedstrijd vandaag, alleen jammer dat Boonen won. Klasse rijder natuurlijk, alleen ik mag hem niet zo.

Mooi teamwerk van CSC door O'Grady in de kopgroep te krijgen, maar het heeft weinig uitgehaald.

Tofke_H 31-03-2007 17:41

Ik snap niet dat ze niet sneller probeerde aan te vallen.... En als die aanvallen er kwamen in de laatste 2km dan moest Boonen nooit werken...

baas 31-03-2007 21:01

Citaat:

Tofke_H schreef op 31-03-2007 @ 18:41 :
Ik snap niet dat ze niet sneller probeerde aan te vallen.... En als die aanvallen er kwamen in de laatste 2km dan moest Boonen nooit werken...
Ja vond ik ook. Knappe overwinning verder weer hoor, maar als ik nog een beetje energie over zou hebben zou ik altijd proberen te vermijden met Boonen naar de streep te rijden.

Ertur 01-04-2007 16:46

Freire held :cool: Boogerd ook erg goed gekoerst :)

Stom Konijn 01-04-2007 17:41

Inderdaad, eerder Boogerd held! (y)

Nee_nee 04-04-2007 11:04

allebei super gereden :)
freire is gewoon een geweldige renner als hij niet geblesseerd is en boogerd al jaren de beste nederlandse wielrenner :)

Boogie 04-04-2007 16:08

Zijn er nog mensen die de Driedaagse De Panne-Koksijde volgen?

McDuck 04-04-2007 17:52

Citaat:

Boogie schreef op 04-04-2007 @ 17:08 :
Zijn er nog mensen die de Driedaagse De Panne-Koksijde volgen?
Ik heb het gezien vandaag, beetje merkwaardige sprint, raar gespeeld door de Quick-Steps. En ik vond eigenlijk wel dat Bennati een klein beetje van zijn lijn af week, de commentatoren op Sporza zeiden dat hij rechtuit bleef fietsen... Maar ik vond het ook niet erg genoeg om hem te diskwalificeren ofzo, dat slaat ook nergens op.
Morgenochtend een korte tijdrit maar dan moet ik naar school (n)

Boogie 04-04-2007 20:43

Citaat:

McDuck schreef op 04-04-2007 @ 18:52 :
Ik heb het gezien vandaag, beetje merkwaardige sprint, raar gespeeld door de Quick-Steps. En ik vond eigenlijk wel dat Bennati een klein beetje van zijn lijn af week, de commentatoren op Sporza zeiden dat hij rechtuit bleef fietsen... Maar ik vond het ook niet erg genoeg om hem te diskwalificeren ofzo, dat slaat ook nergens op.
Morgenochtend een korte tijdrit maar dan moet ik naar school (n)

Inderdaad, ze wilden Steven de Jongh lanceren leek het, maar dat ging niet helemaal goed. Of ze wilden de sprint aantrekken voor Wouter Weylandt, maar die zat veel te ver. Ach, ze kunnen niet altijd winnen.

Ik had het idee dat Brown tegen Bennati aanfietste en dat hij mooi rechtdoor sprintte.

De tijdrit is morgenmiddag (14.30), morgenochtend is eerst een korte etappe in lijn (10.30).

Nee_nee 05-04-2007 10:01

Joost staat er goed voor, vanmiddag tijdritje waar hij het kan afmaken :)

Altijd leuk als een mede owc'er het zo goed doet :)

Stom Konijn 05-04-2007 11:16

Citaat:

Nee_nee schreef op 05-04-2007 @ 11:01 :
Joost staat er goed voor, vanmiddag tijdritje waar hij het kan afmaken :)

Altijd leuk als een mede owc'er het zo goed doet :)

Komt Posthuma van OWC? :bloos: dat wist ik niet eens :o

Nee_nee 05-04-2007 13:22

Citaat:

Stom Konijn schreef op 05-04-2007 @ 12:16 :
Komt Posthuma van OWC? :bloos: dat wist ik niet eens :o
haha :D

Net als tim en jelle postuma (neefjes volges mij) :o
Jelle word ook wel prof denk ik, die is nu junior (bij mij in het team) en word nu al gesponsord door het duitse Sparkasse :)

Sandersss 05-04-2007 13:27

Theo Bos is een clubgenoot van mij ;)

Maar Posthuma staat er goed voor nu, derde op 23 seconden van Paolini.

Stom Konijn 05-04-2007 15:36

Hij gaat het halen!

Escapism 05-04-2007 17:12

ja, of niet natuurlijk ;)

Boogie 05-04-2007 17:38

Nee helaas reed Ballan een beter tweede stuk dan Posthuma (n) Maar een tweede plek is ook mooi natuurlijk. Hopelijk kan hij nu de goede lijn voortzetten.

Ertur 05-04-2007 17:52

ach het is de panne maar :)

Boogie 06-04-2007 09:52

En nu op naar De Ronde?

Wie? Waar? Hoe?

Mavieİ2004 06-04-2007 11:11

Citaat:

Boogie schreef op 06-04-2007 @ 10:52 :
En nu op naar De Ronde?

Wie? Waar? Hoe?

Ik hoop op Freire, maar het mooiste zou een ultieme verrassing van Boogerd zijn ;) van Bon of Flecha is ook prima :D

Eigenlijk iedereen behalve Boonen :p

Ertur 06-04-2007 13:16

Het zal wel Boonen worden.

Rvv ligt Boogerd net niet helemaal, en hij komt natuurlijk sprintklasse tekort. Ik gun het hem wel, daar niet van. :)

En Di Luca natuurlijk! ;)

peaceflower 06-04-2007 22:23

Flecha is wel een goeie klassiekerrenner maar wint eigenlijk nooit een klassieker :s
Pozzato lijkt me ook een gevaarlijke klant trouwens, net als de CSC-ploeg (O'Grady, Kroon, Cancellara). Maar ja, Boonen. Hij is in vorm en kent deze ronde zo goed. Hij is slim en snel en is wat mij betreft topfavoriet.

ComeOnPilgrim 07-04-2007 10:17

Citaat:

peaceflower schreef op 06-04-2007 @ 23:23 :
Flecha is wel een goeie klassiekerrenner maar wint eigenlijk nooit een klassieker :s

Mwoah, hij heeft het Kampioenschap van Zürich eens gewonnen. Okay, dat is geen Ronde van Vlaanderen of Parijs-Roubaix, maar die koers is niet te onderschatten.

Citaat:


Pozzato lijkt me ook een gevaarlijke klant trouwens, net als de CSC-ploeg (O'Grady, Kroon, Cancellara). Maar ja, Boonen. Hij is in vorm en kent deze ronde zo goed. Hij is slim en snel en is wat mij betreft topfavoriet.

Als 'Pipo' de benen heeft van de Omloop het Volk, is het absoluut een gevaarlijke klant.

Ik gun het hem trouwens wel. Een beetje een rare vogel, maar ik houd wel van dat soort excentrieke, kleurrijke figuren. :D

Boonen is wat mij betreft zeker wel de topfavoriet. Hij is inderdaad in vorm, snel, sterk en heeft bovendien een beresterke ploeg om zich heen.

Wat Freire betreft: hij is in bloedvorm, maar ik vrees dat die kasseien er toch net iets te veel aan zijn voor hem om een kans op de zege te maken.

Ik hoop dat we na de Muur een kopgroep overhouden met Boonen, Cancellara, Flecha, Pozzatto, Ballan en eventueel een Wesemann of Burghardt. in dat geval maken de anderen een grote kans om Boonen te kloppen, als ze samen tegen de Belg rijden. En Cancellara moet je natuurlijk geen 15 meter geven, anders is ie voorgoed weg.

Maar ik denk eigenlijk dat na de Muur Boonen nog zeker Van Petegem of eventueel zelfs ook nog Bettini bij zich heeft. En de kans lijkt me dan heel klein dat er iemand kan wegrijden. Tenzij Cancellara nog O'Grady en Kroon bij zich heeft, dan krijgen we een ploegenduel waarin Fabian steeds probeert weg te rijden en Kroon en O'Grady de achtervolging van Van Petegem / Bettini proberen te verstoren.

Veel mogelijke scenario's dus. ;) Laat maar komen, ik hoop op een keiharde koers :cool:

ComeOnPilgrim 07-04-2007 15:55

Maar het valt natuurlijk ook niet uit te sluiten dat Boonen zelf gaat demarreren in de finale, met of zonder ploeggenoten als back up.

Zo deed ie dat twee jaar geleden ook. Aanval is vaak de beste verdediging omdat je daarmee je tegenstanders onder druk zet. De tegenstanders hebben dan de keus: laten rijden en voor de tweede plaats gaan, of je haalt hem terug en bent zelf kansloos.

Maar het risico is natuurlijk dat hij dan wel wordt teruggegrepen en zijn kruit verschiet. En hij kan het zich immers permitteren om het op een sprint te laten aankomen...

Ertur 08-04-2007 13:46

Wat een valpartijen, en ook echt onnodige valpartijen van slecht opletten :|

Ertur 08-04-2007 15:33

Mooie overwinning van Ballan, vond het verdiend. :)

Ik vind Boonen een mooie en redelijk sympathieke renner, maar het is wel goed om te zien dat hij niet zomaar zonder tegenstand de komende 10 jaar de rvv wint :o

Freire bewijst maar weer eens dat hij echt neit vooruit komt op de kasseien, zonde. Ben benieuwd of hij fit en in vorm blijft voor de agr en lbl enzo.

Boogerd zat goed voorin, hopelijk kan hij zijn vorm nog wat uitbouwen voor dezelfde races. :)

vreselijke fout 08-04-2007 16:09

Citaat:

Ertur schreef op 08-04-2007 @ 16:33 :

Freire bewijst maar weer eens dat hij echt neit vooruit komt op de kasseien, zonde. Ben benieuwd of hij fit en in vorm blijft voor de agr en lbl enzo.


Laten we hopen van niet, Boogerd heeft daar al zovaak op hem gewacht en zelfs een keer de sprint voor hem aangetrokken.

En omdat Freire niet vooruit komt op de Cauberg moest Boogerd zijn sprint zelfs doorzetten en werd Boogerd nog 2de en Freire 8ste ofzo.

In Luikt heeft hij ook nog nooit iets gedaan. :|

Alleen op het WK hoort Freire bij de beste op moeilijke heuvels/klimmen. :s

Ertur 08-04-2007 16:11

Citaat:

vreselijke fout schreef op 08-04-2007 @ 17:09 :
Laten we hopen van niet, Boogerd heeft daar al zovaak op hem gewacht en zelfs een keer de sprint voor hem aangetrokken.

En omdat Freire niet vooruit komt op de Cauberg moest Boogerd zijn sprint zelfs doorzetten en werd Boogerd nog 2de en Freire 8ste ofzo.

In Luikt heeft hij ook nog nooit iets gedaan. :|

Alleen op het WK hoort Freire bij de beste op moeilijke heuvels/klimmen. :s

Boogerd had als hij voor eigen kansen had gereden, afgelopen jaren ook niet gewonnen hoor. :o

Maar ik begrijp je punt. En Freire heeft Milaan - San Remo al binnen, al een mooie semi-klassieker gewonnen, van mij mag hij rustig gaan trainen om tijdens de tour en in het najaar weer in vorm te zijn. :)

vreselijke fout 08-04-2007 16:15

Citaat:

Ertur schreef op 08-04-2007 @ 17:11 :
Boogerd had als hij voor eigen kansen had gereden, afgelopen jaren ook niet gewonnen hoor. :o

Ik haat het gewoon als Boogerd voor Spanjaarden en Russen moet werken. :p

peaceflower 08-04-2007 16:32

Ballan :p

Mooie overwinning, en zuur voor Leif Hoste die voor de derde keer tweede wordt in de Ronde. Kroon mooi vierde! :cool:
Boonen kwam er niet aan te pas, mag toch verrassend genoemd worden omdat hij in vorm was en van de Belgen eigenlijk 'moest' winnen. Maar goed, die zien we volgende week dan wel weer terug :o

Boogie 08-04-2007 16:58

Ballan en Hoste waren gewoon de beste, wie weg rijdt op de Muur, blijft voorop.

Mavieİ2004 09-04-2007 02:27

Citaat:

Boogie schreef op 08-04-2007 @ 17:58 :
Ballan en Hoste waren gewoon de beste, wie weg rijdt op de Muur, blijft voorop.
Boogerd kwam als 3e door
maar was een mooie koers!
Mooi (vooral jammer) dat beeld dat Freire dacht van, 'laat maar.. klotesteentjes' ;)

Ertur 09-04-2007 22:13

Citaat:

vreselijke fout schreef op 08-04-2007 @ 17:15 :
Ik haat het gewoon als Boogerd voor Spanjaarden en Russen moet werken. :p
Boogerd impliceerde naderhand dat hij had willen rijden, maar dat dat niet mocht van Breukink omdat Boogerd Freire zou moeten steunen.

Als dat zo is, dan is de Breuk echt een pannenkoek. Iedereen zag dat het niet de dag van Freire was en dat hij geowon tekort kwam op de kasseien. :|

En bovendien, Boogerd heeft Freire geen trap kunnen helpen, daar is het de koers ook niet echt naar. Hoe had Boogerd ooit Freire kunnen helpen? Echt een rare beslissing van Breukink. :confused:

pvt. stengo 11-04-2007 17:43

Vanmiddag heeft T-mobile Freire toch mooi verslagen moet ik zeggen. Ik dacht dat die Burghard (ofzo iets in de aard) het maar niet doorhad van die Spanjaarden.

Sandersss 11-04-2007 18:02

Citaat:

pvt. stengo schreef op 11-04-2007 @ 18:43 :
Vanmiddag heeft T-mobile Freire toch mooi verslagen moet ik zeggen. Ik dacht dat die Burghard (ofzo iets in de aard) het maar niet doorhad van die Spanjaarden.
Idd, maar die jongen zat er al vaker goed bij.

Stom Konijn 11-04-2007 20:52

Ik snapte niet wat die Spanjaarden nou van plan waren met zijn tweeen :confused: Ik had niet echt het gevoel dat Ventoso voluit ging om Burghardt terug te halen in eerste instantie

Nee_nee 12-04-2007 07:45

Citaat:

Stom Konijn schreef op 11-04-2007 @ 21:52 :
Ik snapte niet wat die Spanjaarden nou van plan waren met zijn tweeen :confused: Ik had niet echt het gevoel dat Ventoso voluit ging om Burghardt terug te halen in eerste instantie
volgens mij was ventoso gewoon niet zo goed, jammer dat Burghard won, hij is in bloedvorm en heeft goed gereden, maar had toch liever dat Oscarito t kon afmaken. Burghard koos trouwens wel een super moment om aan te vallen zeg, freire kwam net van kop af en zag het te laat :(

peaceflower 12-04-2007 08:50

Het had een mooie Gent-Wevelgem voor de Raboploeg kunnen zijn, maar helaas ging T-Mobile er dit keer met de eer vandoor. Veel ernstige valpartijen trouwens, net als eerdere keren al dit seizoen! Die renners nemen soms net iets teveel risico :o

Duplo - Dos 12-04-2007 13:23

Citaat:

pvt. stengo schreef op 11-04-2007 @ 18:43 :
Vanmiddag heeft T-mobile Freire toch mooi verslagen moet ik zeggen. Ik dacht dat die Burghard (ofzo iets in de aard) het maar niet doorhad van die Spanjaarden.
En kwaad dat freire was dat die Burghard niet meefietste

Nee_nee 15-04-2007 17:51

Parijs roubaix gewonnen door Stuard O'grady, Flecha 2e :)

chantie15 17-04-2007 16:24

die ronde van dinsdag was echt mooi om te zien !!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.