![]() |
Het gaat niet zo goed
Heey,
Het gaat niet zo goed op school. Ik heb een hele grote acherstand. Ik moet dit jaar het 2de leerjaar afronden zodat ik volgend jaar 3de leerjaar kan doen. Maar bij een peer vakken heb ik maar 2 of 3 hoofdstukken af. Ik kom ook elke dag te laat. Dat is dus een heel groot probleem, aangezien ik volgend jaar naar het Ivko wil. :( Ik heb nog 6 weken school ongeveer. Hoe kan ik ervoor zorgen, om toch naar het Ivko te kunnen gaan? Ik heb mijn motivatie brief en collage al af voor het ivko. Maar ze hebben nog geen uitnodigingsbrief gestuurd voor een intakegesprek. |
Misschien helpt het nog om alsnog heel hard je best te gaan doen en te zorgen dat je het leerjaar haalt. Je kunt tips over hoe dat moet vragen aan je mentor. Als je ouders het geld ervoor over hebben is huiswerkbegeleiding ook een goed idee.
|
Het lijkt wel een gedicht^^
|
ligt helemaal aan je zelf... je moet erzelf voor gaan
|
Idd kijken of bijles mogelijk is. En verder vooral ook zelf laten zien dat je je er voor in wilt zetten; op tijd op school komen, je huiswerk maken, leren, enz. Zonder je in te zetten zal er weinig lukken, denk ik.
(En als je je door problemen niet kunt concentreren, of wat dan ook, ga dan eens met je mentor, een decaan, ... praten om het uit te leggen en zoek hulp om de problemen op te lossen...anders blijf je het schoolprobleem in de toekomst ook houden.) |
Harder werken.
|
Het is dus niet gelukt.
Ik kan niet naar het Ivko, ze hebben me afgemeld. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.