![]() |
Ze komt echt niet klaar
We zijn nu bijna 2 jaar samen en ze heeft nog nooit een orgasme gehad, ook niet vóór onze relatie en ook niet als ze het zelf probeert.
We hebben alles al geprobeerd: Langzaam, snel, hard, zacht, zuigen, likken, slaan, alcohol, speeltjes, erotisch, porno, alles.... Het is niet zo dat het druk zet op onze relatie, we genieten elke dag van sex maar ik vind het jammer dat zij dat ÜBER gevoel moet missen. Ik heb ben 26 en heb zoiets nog nooit meegemaakt! Ik hoop dat er iemand is met een oplossing... alle suggesties zijn welkom. alvast bedankt. |
als ze zelf met een vibrator aan de gang gaat, lukt het dan zelfs ook niet?
dus zonder jou erbij (misschien is het dat ze zich niet kan ontspannen).. |
soms lukt het gewoon niet.. en als zij er geen last van heeft, boeiend. Seks is ook perfect zonder orgasme (heb het zelf vaak genoeg 'niet' meegemaakt)
en anders moet je misschien eens kijken naar van die seksualiteits-workshops. |
Ze heeft een vibo, die heeft ze 1 of 2 keer gebruikt maar daar vind ze dus nix aan omdat ze zo weinig voelt :( .
Ik denk dat ze altijd wel ontspannen is maar ik ga dat eens ff extra proberen vnvnd. Bedankt! (y) |
[QUOTE]Sushii schreef op 24-05-2007 @ 19:46 :
soms lukt het gewoon niet.. en als zij er geen last van heeft, boeiend. Seks is ook perfect zonder orgasme (heb het zelf vaak genoeg 'niet' meegemaakt) Ja dat is zo maar ze heeft het nog NOOIT meegemaakt. |
Er zijn mensen die het gewoon echt niet kunnen, hoe lekker het verder ook is. Hardwarefoutje ofzo, tja, niets aan te doen.
Zou er gewoon niet op focussen als het zo ook echt heel erg lekker is, want dat maakt het er nooit beter op. |
Citaat:
|
Da's jammer, maar jij hebt er toch geen last van?
|
als ik haar was zou ik een dokter bezoeken
het kan wel een medische oorzaak hebben? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Maak je niet te druk. Wel meer meiden kunnen niet klaar komen. De meeste niet als een ander iets bij ze doet, maar er zijn ook meiden die gewoon totaal niet klaar komen. Vaak heeft dit te maken met het te graag willen, of angst voor het een of het ander. Ook kan het zijn dat ze gewoon te gespannen is.
Als je echt denkt dat het aan jezelf ligt zou je eens met haar kunnen praten over of ze het wel lekker vindt wat je doet, of vragen of ze aanwijzingen kan geven. Maar maak je niet te druk :) |
Van de vrouwen die het 'gewoon echt niet kunnen' (dus: nog nooit zijn klaargekomen ondanks jarenlange seksuele ervaring en allerlei uitprobeersels of alleen klaar kunnen komen in een zéér specifieke omstandigheid) kan na groepstherapie volgens Masters-Johnson (een soort seksuele cognitieve gedragstherapie + oefentherapie) 80 % dit wel bij masturbatie en 60 % bij stimulatie door de partner. Dus as ze er echt mee zit, dan zou ze een verwijzing naar de seksuoloog kunnen vragen aan haar huisarts.
Als zij er niet mee zit, dan vind ik dat jij het ook maar moet accepteren. |
Ik heb er ook moeite mee.. al word het wel makkelijker de laatste tijd.
Als ze nog nooit is klaargekomen dan moet ze eens de douchestraal gebruiken. En gewoon oefenen! |
Aan haar tenen zuigen mss? :D
De vraag is eigenlijk ... ligt het aan haar of aan JOU? Aha! Think about that ... Geef haar een kans met een andere man - indien het weer niet lukt - prijs je gelukkig want dan ligt het niet aan jou ... |
gast..
|
Citaat:
Citaat:
|
Ik ben ene van die vrouwen die dus echt niet klaar kunnen komen. Wat ik ook probeer ik kom op een punt dat het niet lekker meer is. Je bouwt op richting hoogtepunt en het wordt idd steeds lekkerder maar dan ineens slaat het om en wordt het vervelend.
Ik heb echt al meerdere bedpartners gehad en aan moeten horen dat ik juist dan door moet gaan. Maar zo werkt het gewoon niet. Het maakt mij erg onzeker als ik met iemand naar bed ga, want hoe ga je immers uitleggen dat je echt niet klaar kunt komen. Iedere keer opnieuw hoor ik namelijk; maar bij mij wel. Ik zorg er wel voor dat het lukt. Ontspan je maar. Geniet ervan. etc. etc. Het werkt iig allemaal niet en dat pushen maakt me juist erg terughoudend om seks te hebben. Niet omdat ik de seks vervelend vind maar wel omdat ik het hoogst irritant vind iedere keer aan te moeten horen dat het zo leuk en lekker en fijn zou zijn als het een keer zou lukken. Van mij hoeft het niet, ik mis het niet en ik vind de seks best zo. En natuurlijk wordt er niet altijd gepusht, maar zelfs wanneer er sprake was van een lange relatie (meerdere jaren) kwam het onderwerp toch regelmatig terug. Op de een of andere manier schijnt het voor mannen nogal moeilijk te zijn om te accepteren dat en vrouw gewoon niet klaar komt. |
als ze jongen zijn dan 10 moet je het ook niet zo proberen he.
|
Citaat:
Ik ben niet haar eerste partner. Citaat:
En met erotisch bedoel ik meer het tegenovergestelde van porno. Mare jou reacties helpen niet echt. De rest van jullie: BEDANKT VOOR DE SERIEUZE REACTIES!! (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:07. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.