Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Wel eens iemand betrapt? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1599126)

Mo-tje 20-06-2007 18:28

Wel eens iemand betrapt?
 
Heeft 1 van jullie wel eens iemand betrapt tijdens sexuele dingen, zo ja wie en wat deed je toen?

Kazet Nagorra 20-06-2007 18:33

seKS

Ontopic: ja, een vriend van mijn broer was zijn vriendin aan het neuken toen ik binnenliep. Ik liep gewoon weer weg, kon er later wel smakelijk om lachen.

Mo-tje 20-06-2007 18:58

Citaat:

Mephostophilis schreef op 20-06-2007 @ 18:33 :
seKS

Ontopic: ja, een vriend van mijn broer was zijn vriendin aan het neuken toen ik binnenliep. Ik liep gewoon weer weg, kon er later wel smakelijk om lachen.

hun ook?

Kazet Nagorra 20-06-2007 19:01

Citaat:

Mo-tje schreef op 20-06-2007 @ 18:58 :
hun ook?
Zij konden er wat minder om lachen.

Thijsjuh-ijsjuh 20-06-2007 19:02

Zij ook?

anyway, nee eigenlijk nog nooit.. hoewel de geluidseffecten van mn ex-huisgenote weinig te raden overlieten:)

Magican 20-06-2007 19:07

Nope, wel mijn neef met zn vriendin keihard bezig gehoord. Dat was best grappig.

zoef de haas 20-06-2007 19:13

ja huisgenoten, uhmm sorry ik kom later wel terug

tuttebel 20-06-2007 19:18

nee, wel huisgenoten bezig gehoord incl. 'ja ga door lekker ding' en 'harder..oooh god ja zo wil ik het'. toen ging ik maar tvkijken met het geluid hard aan (y)

danny_orig 20-06-2007 19:25

ja bij mijn huisgenoten. Gewoon weer weggegaan en ze gingen rustig door dot het einde...

Stefenootje 20-06-2007 19:38

Een huisgenote. Niet echt betrapt ofzo, en ik hoorde ze ook zelf niet.

Maar het gebonk van het bed tegen de muur liet weinig te raden over. :|

Sushii 20-06-2007 19:41

mijn ouders

*_*

Poggy 20-06-2007 19:47

Ouders echt betrapt, buren gehoord. Bij mn ouders snel de deur dicht gesmeten, bij de buren niets gedaan.

stout! 20-06-2007 19:54

Ik ben weleens binnengelopen bij mijn ouders maar meteen in ontkennings-mode gegaan en gedaan of ik niets had gemerkt :o.

En in een studentenhuis is het bijna niet te voorkomen dat je op de hoogte blijft van het seksleven van je huisgenoten. Bij ons is er vrij vaak bijna iemand binnengelopen, maar omdat je bij hem eerst een trap op moet hebben we altijd nog net genoeg tijd om te doen alsof we gewoon naast elkaar in bed lagen.

manwithcam 20-06-2007 20:34

Hoezo vraag je het? zelf betrapt..

Ik ben zelf wel eens betrapt, voelde me in eerste instantie niet echt op mijn gemak..

manwithcam 20-06-2007 20:36

Citaat:

Stefenootje schreef op 20-06-2007 @ 19:38 :
Een huisgenote. Niet echt betrapt ofzo, en ik hoorde ze ook zelf niet.

Maar het gebonk van het bed tegen de muur liet weinig te raden over. :|

En hoe voelde je jezelf toen?

Mariekje* 20-06-2007 21:07

Mijn vader en zijn nieuwe vrouw. Heel fout, daar lag ik naast te slapen toen ik wakker werd, echt alles gezien, daarna heel hard naar de receptie van het hotel gerend, en de receptionist gillend in het Grieks gedwongen mijn moeder te bellen. :o

Meerdere vrienden & mijn broer en schoonzusje, excuses aanbieden, omdraaien en weer weg gaan.

Stefenootje 20-06-2007 21:30

Citaat:

manwithcam schreef op 20-06-2007 @ 20:36 :
En hoe voelde je jezelf toen?
Ik vond het echt heel erg, eigenlijk. Ik walgde even van seks en zei zelfs dat ik celibaat ging leven.
Dag volgehouden.

Freyja 20-06-2007 21:35

Citaat:

stout! schreef op 20-06-2007 @ 19:54 :
Ik ben weleens binnengelopen bij mijn ouders maar meteen in ontkennings-mode gegaan en gedaan of ik niets had gemerkt :o.

En in een studentenhuis is het bijna niet te voorkomen dat je op de hoogte blijft van het seksleven van je huisgenoten. Bij ons is er vrij vaak bijna iemand binnengelopen, maar omdat je bij hem eerst een trap op moet hebben we altijd nog net genoeg tijd om te doen alsof we gewoon naast elkaar in bed lagen.

Dan doen die van mij echt geen flikker. Ik weet alleen dat er soms een jongen overnacht bij eentje, maar verder...

En ehm, betrapt - wel mensen die íets te uitgebreid bezig waren in discotheken of treinen, maar nog nooit iemand all the way bezig zien gaan. Geloof ik. Als het wel zo is, heeft het geen indruk gemaakt.

Optima 20-06-2007 21:49

nog nooit iemand gezien, wel gehoord. Mijn nieuwe huisgenootje met haar vriend hoorde ik kreunen en hijgen omdat hun raampje openstond en die van mij ook.

Verder zelf nooit betrapt, wel eens aangeklopt door ander huisgenootje terwijl ik bezig was. :o

Faerie 20-06-2007 22:08

Citaat:

Stefenootje schreef op 20-06-2007 @ 21:30 :
Ik vond het echt heel erg, eigenlijk. Ik walgde even van seks en zei zelfs dat ik celibaat ging leven.
Dag volgehouden.

Je walgde van seks omdat je het iemand anders had horen doen? :confused:

Young Predator 20-06-2007 22:09

Mijn vriend wel eens betrapt toen ik plots z'n kamer binnenstormde. Verder mijn broer met diens vriendin betrapt. Was wel een klote moment.

Young Grow Old 20-06-2007 22:23

Citaat:

Faerie schreef op 20-06-2007 @ 22:08 :
Je walgde van seks omdat je het iemand anders had horen doen? :confused:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ironie

Stefenootje 20-06-2007 22:39

Citaat:

Faerie schreef op 20-06-2007 @ 22:08 :
Je walgde van seks omdat je het iemand anders had horen doen? :confused:
Ik had dat nog nooit gehoord of gemerkt, ik vond het gewoon schokkend. :o

Stefenootje 20-06-2007 22:40

Citaat:

Young Grow Old schreef op 20-06-2007 @ 22:23 :
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ironie
I was actually serious. :)

Poepkind 20-06-2007 23:04

Nee nooit eigenlijk, in mijn huis word er door niemand geneukt (behalve mezelf) dus die hoor en zie ik niet. Voor de rest zou ik niet weten waar ik naar binnen moet lopen voor dit soort taferelen:D

Kristaco 20-06-2007 23:51

mijn ouders wel eens half (N)

nja dan zie je 1 grote berg onder de lakens en dna maak je dat je weg komt :P en verder op jeugdkampen e.d. lagen er altijd wel wat in een hoekje maar das niet echt betrapt

Faerie 21-06-2007 00:03

Citaat:

Stefenootje schreef op 20-06-2007 @ 22:39 :
Ik had dat nog nooit gehoord of gemerkt, ik vond het gewoon schokkend. :o
Nouja, (bíjna) iedereen heeft seks, dat weet je toch wel. :p

BleuEyes 21-06-2007 00:15

o.a huisgenoten & zus en haar vriend, doen alsof je niets hoort en keihard de muziek aanzetten.

nanathenai 21-06-2007 00:49

Een vriend wou net zn zwans eruit halen om af te trekken op porno, toen ik gillend de kamer in rende. O wat was dat lachen (y) Hij schoot omhoog, en liep te ijsberen van ''oooh shit...''. Achja, zou niet weten wat ik zou doen als mn ouders mn kamer inkwamen terwijl ik een orgasme krijg :P

SisterOfMercy 21-06-2007 01:51

Ik was een keer op een feestje. Woningbouw ging het huis verbouwen, dus het was een afscheidsfeestje. Bijna alles was al verplaatst, dus het was nogal leeg. Thema was 'dakloos', er waren ook lui met stapels straatkranten en kapotte kleren en schoenen. Ook nog een neger met zo'n wegwerkershesje aan waarvan niemand wist wie het was. Boven hadden ze een aantal kamers. Tussen twee kamers zou de muur weggehaald worden, dus daar hadden ze een gat gemaakt.
De ene kamer zou volgens degene die het georganiseerd had moeten fungeren als darkroom, en dat gat als ja.. etcetera. Niet dat dat gebeurd is..

Affijn, op de avond zelf hadden we (ik en m'n toenmalige vriendinnetje) in een andere kamer de deur gebarricadeerd, maar toen werd de deur op een gegeven moment open geramd. Dat was een.
's Ochtends stonden we in die afgeleefde woonkamer en toen waren we ook bezig, en toen kwam een van die lui die daar woonde binnen. Nouja, snel broek omhoog. Naar de deur gelopen. Toen vond-ie dat ik vreemd deed, later bleek dat hij dacht dat ik onder de trap had staan pissen.
Die middag hadden we een kamer uitgezocht die we nog niet hadden gehad, maar toen kwam een ander iemand die daar woonde eens kijken. Hij dacht dat we gewoon daar lagen te maffen ofzo. En toen keek hij dus door dat gat heen, en dat vond hij geen leuke aanblik. Gek, want ze had nog wel zo'n mooie kont.
Ja, dat was wel een leuk feestje.

Ook nog wel eens betrapt door de huisgenoot toen we in de woonkamer op de bank.. Nouja, we hoorden wel dat ze thuiskwam, maar dan kan je dus nergens meer heen.

Stefenootje 21-06-2007 11:07

Citaat:

Faerie schreef op 21-06-2007 @ 00:03 :
Nouja, (bíjna) iedereen heeft seks, dat weet je toch wel. :p
Ja, maar ik hoef er niks van te merken. ;)

Jones 21-06-2007 12:39

Meerdere malen bij huisgenoten naar binnen gelopen of huisgenoten die bij mij naar binnen lopen. Maar dat zie ik eigenlijk geeneens als "betrapt" Door ouders of verdere familie nooit betrapt.

Magican 21-06-2007 16:38

Citaat:

Morgan schreef op 20-06-2007 @ 21:35 :
En ehm, betrapt - wel mensen die íets te uitgebreid bezig waren in discotheken
O ja, ik liep een tijd geleden door een discotheek, en toen hoorde ik van vrienden van me dat een meisje een kerel aan het rukken was.
Nadat ik dat had gehoord, keek ik achter me en zag nét dat een jongetje van 14, zijn hele hand in de broek van een meisje van 14 deed. Midden op de dansvloer. Met een grote groep lachende jongens van 18 eromheen.

89ok 21-06-2007 16:39

2 weken geleden toen ik tijdens het oppassen mn vriendin opgeilde, kwamen mn broer en schoonzus thuis. We schrokken best want de hal is super klien en je stapt altijd direct door naar de kamer Ze gingen op de bank zitten en deden hetzelfe als wij deden. Zij ging met allebei haar benen langs hem op zijn schoot zitten en begonnen heel uitgebreid te kussen. ik keek heel lomp, maar we deden niets meer.Opeens stopte mn broer en zij, of wij een keertje met z'n vieren iets van seks zouden kunnen doen.
mijn vrienidin die al vaker met andere steletjes wat had gedaan, voelde er wel wat voor, maa rik aarzelde. Ik heb een hele goeie relatie met mn broer maar seksuele handelingen in elkaars biizijn deden we nooit, en ik had nog nooit wat met zn vieren gedaan.

Na een paar dagen sprak ik mn broer en die vroeg er nog eens naar. Ik had het er met hem nog niet over gehad. Voor hen was het de eerste keer, en ze wilden het graag met bekenden doen.
Nu ik wist waarom zij dat wilden, heb ik toegestemd en vorige week hebben we bij mn schoonzus thuis een hele goeie avond gehad en ik had er geen spijt van.
Helaas werden we wel betrapt door haar jongere broertje van 16 die de deur vliegensvlug weer dichttrok. Dat was wel jammer, want we dachten dat we alleen thuis zouden zijn.
Hij is later op de avond nog een dvd bij ons wezen kijken en hij was geschrokken, maar vond het wel geil, vooral hert geluid
en toen was mn vriendin het die zich enorm schaamde, ze kreunt namelijk nogal veel en behoorlijk luiddruchtog

verder ben ik weleens betrapt tijdens masturberen in de douche, ik had de deur niet op slot
mn broertje was toen jaar of 7 en snapte er geenhol van geloof ik, maar schamen die je je toch

Nona 21-06-2007 17:24

Waarom ben ik alleen eventueel bereid je laatste alinea te geloven? :confused:

Ik hoorde mijn buurvrouw en haar vriendje gisteren nog hevig klaarkomen, dat gun ik ze verder wel. :)

Lizx 21-06-2007 17:53

Citaat:

Kruimel schreef op 21-06-2007 @ 17:24 :
Waarom ben ik alleen eventueel bereid je laatste alinea te geloven?
Zelf nooit betrapt, wel een keer binnengelopen bij iemand, excuses en meteen de deur weer dicht.

Tiño 21-06-2007 18:03

hahahahahahahhahahaha

ok89 wordt met de dag ongeloofwaardiger



ontopic; niemand eigenlijk,zelf ook niet betrapt.

Uice 21-06-2007 21:14

Ik sliep laatst bij een vriend en hoorde daar een vreemd, constant geluid, wat me deed denken aan een langskomende fiets ofzo. Maar het werd steeds menselijker en bleek uiteindelijk dus het gehijg van zijn vriendin. Ik ben er wel verbaasd over hoe constant dat was. Het hield ook opeens weer op, dat was ook raar. Mja.

Uice 21-06-2007 21:16

Citaat:

89ok schreef op 21-06-2007 @ 16:39 :
2 weken geleden toen ik tijdens het oppassen mn vriendin opgeilde, kwamen mn broer en schoonzus thuis. We schrokken best want de hal is super klien en je stapt altijd direct door naar de kamer Ze gingen op de bank zitten en deden hetzelfe als wij deden. Zij ging met allebei haar benen langs hem op zijn schoot zitten en begonnen heel uitgebreid te kussen. ik keek heel lomp, maar we deden niets meer.Opeens stopte mn broer en zij, of wij een keertje met z'n vieren iets van seks zouden kunnen doen.
mijn vrienidin die al vaker met andere steletjes wat had gedaan, voelde er wel wat voor, maa rik aarzelde. Ik heb een hele goeie relatie met mn broer maar seksuele handelingen in elkaars biizijn deden we nooit, en ik had nog nooit wat met zn vieren gedaan.

Na een paar dagen sprak ik mn broer en die vroeg er nog eens naar. Ik had het er met hem nog niet over gehad. Voor hen was het de eerste keer, en ze wilden het graag met bekenden doen.
Nu ik wist waarom zij dat wilden, heb ik toegestemd en vorige week hebben we bij mn schoonzus thuis een hele goeie avond gehad en ik had er geen spijt van.
Helaas werden we wel betrapt door haar jongere broertje van 16 die de deur vliegensvlug weer dichttrok. Dat was wel jammer, want we dachten dat we alleen thuis zouden zijn.
Hij is later op de avond nog een dvd bij ons wezen kijken en hij was geschrokken, maar vond het wel geil, vooral hert geluid
en toen was mn vriendin het die zich enorm schaamde, ze kreunt namelijk nogal veel en behoorlijk luiddruchtog

:D Ik had eigenlijk verwacht dat dat broertje van je schoonzus ook nog mee zou gaan doen.

Nebel 22-06-2007 09:58

Toen ik nog thuiswoonde mijn broer, en nu af en toe een huisgenoot.

89ok 22-06-2007 15:02

Citaat:

Tiño schreef op 21-06-2007 @ 18:03 :
hahahahahahahhahahaha

ok89 wordt met de dag ongeloofwaardiger



ontopic; niemand eigenlijk,zelf ook niet betrapt.


Je moet toch wat verzinnen, bij een topic dat al zo vaak geweest is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:evil: tslaat nergens op, maar khad ff niets te doen

white rabbit 22-06-2007 15:58

Mijn kamer is boven de kamer van mijn huisgenoot. En het huis is zo gehorig dat ik hem zelfs hoor kuchen soms.
Tegenwoordig als ik weet dat hij een logee heeft, ga ik in de woonkamer zitten, dan hoor ik hem tenminste niet.

Jamais_Vu 22-06-2007 19:09

Ik heb niks gezien, maar wel gehoord. De muur tussen de 2 kamers in huis is erg dun en gehorig, vandaar. Mij zal ze ook wel horen :p

Badmutssssss 25-06-2007 02:07

jazeker k wou naar de plee en toen zag k 2 neuken op de grond, nouja gwn vrolijk doorgewandeld

AnOukk 25-06-2007 09:22

Ja (n) :nono: . Myn Opa en Oma :eek: .. ik wou vragen of ik tv mocht kyken.. ik was nog wat Jonger dus draaide maar om en liep heel hard lachend weg :p .. Wist ik veel :evil: ..

Dzjun 25-06-2007 11:28

ik woon in een groot studentenhuis waar iedereen elkaar heeeel goed kent en alles maar dan ook echt alles van elkaar weet... Zelfs precies waneer vriendjes e.d. blijven slapen. Ik ben wel eens per ongeluk bij iemand naar binnen gelopen, maar toen hadden ze allebei gelukkig nog een boxter/string aan.. Een huisgenootje van mij is wel eens bij mij binnengelopen zonder te kloppen, gelukkig lagen we onder de dekens, heb het nog dagen aangehoord :D

snoopy 25-06-2007 11:45

volgens mij niet.
Wel zijn m'n vriend en ik een paar keer bijna betrapt. En hij schrikt dan altijd en gaat naar het dekbed liggen graaien waardoor ik gewoon bloot lig :nono:

maar hij zegt dat het omgekeerd is :o

Lilith 25-06-2007 14:43

Mn zusje en dr vriendje vaak genoeg.

Dan moet ik wat aan dr vragen en dan duurt t.. een tijdje voordat ze antwoord geven, dus dan weet ik al hoelaat t is.

Fantôme 26-06-2007 23:21

Ik heb zelf nooit iemand betrapt.
Een vroeger basisschoolvriendinnetje van mij had haar vader in bed betrapt met een andere vrouw... haar ouders waren toen nog bij elkaar. Dat heeft ertoe geleid dat ze voor een aantal jaar met haar vader heeft gebroken

Fayette 27-06-2007 23:25

Citaat:

89ok schreef op 21-06-2007 @ 16:39 :
2 weken geleden toen ik tijdens het oppassen mn vriendin opgeilde, kwamen mn broer en schoonzus thuis. We schrokken best want de hal is super klien en je stapt altijd direct door naar de kamer Ze gingen op de bank zitten en deden hetzelfe als wij deden. Zij ging met allebei haar benen langs hem op zijn schoot zitten en begonnen heel uitgebreid te kussen. ik keek heel lomp, maar we deden niets meer.Opeens stopte mn broer en zij, of wij een keertje met z'n vieren iets van seks zouden kunnen doen.
mijn vrienidin die al vaker met andere steletjes wat had gedaan, voelde er wel wat voor, maa rik aarzelde. Ik heb een hele goeie relatie met mn broer maar seksuele handelingen in elkaars biizijn deden we nooit, en ik had nog nooit wat met zn vieren gedaan.

Na een paar dagen sprak ik mn broer en die vroeg er nog eens naar. Ik had het er met hem nog niet over gehad. Voor hen was het de eerste keer, en ze wilden het graag met bekenden doen.
Nu ik wist waarom zij dat wilden, heb ik toegestemd en vorige week hebben we bij mn schoonzus thuis een hele goeie avond gehad en ik had er geen spijt van.
Helaas werden we wel betrapt door haar jongere broertje van 16 die de deur vliegensvlug weer dichttrok. Dat was wel jammer, want we dachten dat we alleen thuis zouden zijn.
Hij is later op de avond nog een dvd bij ons wezen kijken en hij was geschrokken, maar vond het wel geil, vooral hert geluid
en toen was mn vriendin het die zich enorm schaamde, ze kreunt namelijk nogal veel en behoorlijk luiddruchtog

verder ben ik weleens betrapt tijdens masturberen in de douche, ik had de deur niet op slot
mn broertje was toen jaar of 7 en snapte er geenhol van geloof ik, maar schamen die je je toch

Verdorie, dit klinkt als een plot voor een goeie pornofilm.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.