![]() |
loting vraag
heey
ik heb een vraagje, ik wil volgend jaar graag geneeskunde gaan doen en zit in lotingsklasse B (7,5-8), weet iemand hoeveel procent kans ik dan heb op inloting? |
Volgens http://www.geneeskundestudent.nl/studco/gnkstuderen.php geeft klasse B in de praktijk een kans van 100 %. Dit komt doordat het aantal mensen dat in klasse B zit, steeds iets kleiner is dan het aantal plaatsen dat gereserveerd is voor mensen die in klasse B zitten.
|
maar die tabel is van 2002-2003.. zou dat dan nog steeds gelden? is de hoeveelheid aanmeldingen niet toegenomen?
|
|
omfg, ik lees net op een geneeskunde forum dat de kans voor lotingsklasse B vorig jaar maar 67% was en dit jaar nog lager zal zijn :eek: wat schraal :mad:
|
Citaat:
|
das waar:) maar toch.. zure bende dat er in verhouding zo weinig plaatsen zijn
|
Hey allemaal..
Weet iemand waar je de precentages kan vinden van Forensisch onderzoek aan de HVA? Ik heb me suf gezocht.... :( Nou, alvast bedankt... :D (y) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:00. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.