Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Liefde & Relatie (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=18)
-   -   jongens en flirten (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1605362)

mara18 07-07-2007 23:00

jongens en flirten
 
Hey allemaal,

een vraagje voor de jongens:

Zouden jullie een goede vriendin vaak bestoken met complimentjes puur 'voor de fun', dus terwijl je eigenlijk niet meent wat je zegt?

En indien ja, vraag ik mij toch wel af wat jullie daar zo leuk aan vinden? Een poging om aandacht terug te krijgen bijvoorbeeld?

Jongens, breng licht in de duisternis :p

Southtown 07-07-2007 23:42

Ik en sommige vriendinnen van me doen dat soort dingen (flirten, complimentjes, wat sexueel innuedo..) constant, maar we weten dan beiden dat het 'voor de fun' is. En wat er leuk aan is - nuja, hetzelfde plezier dat je krijgt van stoeien of elkaar kietelen.

TommY_ 07-07-2007 23:52

Waarom zou ik een vriendin complimentjes geven als ik ze niet meen?

Trimm Trabb 08-07-2007 00:06

mara, laat me raden, Je denkt dat een vriend je leuk vind of jij vind hem leuk? Anders zou je je over die complimentjes vast niet zo druk maken.

En idd, waarom zou een vriend je een compliment geven als 'ie 't niet meent? Mannen geven (uit mijn ervaring) sowieso niet gauw complimentjes, dus als ze er een geven menen ze 't wel hoor.
Of je moet te maken hebben met een ontzettende sarcast.

Paranoide 08-07-2007 01:41

Hehe, ik doe dat constant met een groot deel van m'n mannelijke vrienden en andersom, maar het is over het algemeen heel duidelijk dat we er allebei niks mee moeten. Alhoewel sommige vriendinnen van de beste jongens het niet echt konden waarderen, oeioeioei, maar dat zijn doorgaans ook de types die gaan smijten met termen als 'je zuipt teveel' en 'je moet stoppen met roken' en 'ik vind al je vrienden kut' en 'nee je mag niet naar Wacken want dan is de bruiloft van mijn achternicht' dus die blijven nooit zo lang.

TheCreator 08-07-2007 02:41

Citaat:

mara18 schreef op 08-07-2007 @ 00:00 :
Hey allemaal,

een vraagje voor de jongens:

Zouden jullie een goede vriendin vaak bestoken met complimentjes puur 'voor de fun', dus terwijl je eigenlijk niet meent wat je zegt?

En indien ja, vraag ik mij toch wel af wat jullie daar zo leuk aan vinden? Een poging om aandacht terug te krijgen bijvoorbeeld?

Jongens, breng licht in de duisternis :p

Ik ben juist heel bescheiden met complimentjes enzo. Ben altijd bang dat meisjes het te doorzichtig vinden,
omdat ze het mischien al duizend x hebben gehoord en mij gaan aangapen.. Of denken dat ik ze wil versieren ofzo. Dus hou ik me maar in.
Tja, vrouwen zijn moeilijk he...
Ik geef afentoe complimentjes. Maar als ik het zo lees moet ik het juist meer doen?

PS> als ik de OP zo lees denk ik dat TS bang is dat degenen van wie ze ze krijgt het mischien niet meent?!?

Freyja 08-07-2007 09:50

Ik merk zelf vaak dat mannen, als ze complimentjes geven, deze wel menen. Er hoeft echter niks achter te zitten, hij kan je best aantrekkelijk vinden maar niet leuk, of wel leuk maar niet meer dan leuk, als je begrijpt wat ik bedoel. En het kan ook wél. Maar ik maak eigenlijk nooit mee dat ze ongemeende complimentjes geven, zelfs al is het plagerig.

voel_je_vrij 08-07-2007 10:26

Sowieso, als ik je al een complimentje geef zou je al blij moeten zijn, ik geef ze zelden. :P

En als ik ze geef meen ik ze zeker wel ;)

Daboman 08-07-2007 10:38

Citaat:

Trimm Trabb schreef op 08-07-2007 @ 01:06 :
mara, laat me raden, Je denkt dat een vriend je leuk vind of jij vind hem leuk? Anders zou je je over die complimentjes vast niet zo druk maken.
Dat gevoel had ik ook al :D :o

Maar goed, ik zou niet zo snel complimenten geven die ik niet meen. Anders is de spontaniteit er vanaf, dan geef je complimenten om het complimenten geven. Ik geef ze trouwens sowieso niet zo vaak.

Muchacha 08-07-2007 11:23

Als ik complimentjes geef, meen ik het altijd. Als een vriend er goed uitziet, zeg ik dat en is dat niet om te flirten. Ik heb wel enkele vrienden waarmee ik flirt, speels omga, maar we weten van elkaar dat het voor de fun is en dat het verder onschuldig is. Waarom we dat doen? Omdat flirten leuk is en het is goed voor elkaars ego en om te oefenen ;)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.