![]() |
2 vrouwen?
Ik had laatst een discussie met mijn vriend over het brein van mannen en vrouwen, en ik vroeg aan hem of hij wist waarom mannen het nou zo geil vinden om 2 vrouwen "bezig" te zien?
Hij kon me alleen niet echt een antwoord geven.... En nu zit ik ermee^^, 2 mannen wordt nog vaak als minder prettig gezien, maar waarom??? Wie o wie helpt mij met hét antwoord? |
Ik heb het even aan een vriend van mij gevraagd die zei dat het gewoon geil is om te zien hoe datgene dat je het liefste zelf hebt, met elkaar bezig te zien. (vrij letterlijk)
Twee mannen vond ie dan neits omdat dat hetzelfde geslacht is, en dat alles is wat mannen zelf ook hebben. Dus. |
Citaat:
- Mannen vinden het fijn om 2 vrouwen met elkaar bezig te zien - Vrouwen vinden het niet fijn om 2 mannen met elkaar bezig te zien OT: Mannen hebben schijnbaar meer met waarnemen dan vrouwen. Ze zijn toch ook zo dol op porno? En ze vinden cyberseks hot, terwijl de meeste vrouwen daar niets mee hebben. |
Oh, in dat geval, kan ik zelf ook wel even antwoorden. Hoewel dat van hierboven dan niet helemaal onzin is.
Ik vind twee mannen op zich ook wel aardig om te zien, maar heeft iets gays. (niet dat ik tegen homo's of iets ben) maar bij twee vrouwen is dat minder |
Citaat:
En ik weet niet precies wat jij cyberseks noemt, m,aar ik geloof dat ik heel wat vrouwen ken die daar maar wat graag aan doen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Misschien is er bij mannen de hoop dat die vrouwen zich ineens naar hem omdraaien en vragen of 'ie ze een handje (of iets anders) wil helpen.
|
Tetten (y)
|
Piemels (y)
|
Omdat mannen meer van porno houden, en dus kijken naar anderen die het doen? En daar (hetero)mannen niet op mannen vallen, is 2 mannen het enige waar ze niet naar kijken.
|
Citaat:
|
Citaat:
En ik heb niks tegen homo's hoor (even voor de zekerheid :bloos: ) |
Citaat:
|
Citaat:
|
om exact dezelfde rden dat ik wel graag 2 briefjes van 10 euro van een ander zie (iets wat ik wel wil hebben, de vrouw) en niet graag 2 drollen van een ander zie(iets wat ik niet wil hebben man) maar wel zonder al te veel walging naar mijn eigen uitwerpselen kan kijken.
ik weet dat t vaag is uitgelegd en misschien een beetje banaal maar denk dat t ongeveer zo zit. |
Citaat:
Maar wel duidelijk :p |
Citaat:
:D |
1
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Haha, ik vind zoenende mannen juist leuk om te zien, om de een of andere manier vind ik dat heel mooi/vertederend omdat ze daarmee toch een risico lopen op nare opmerkingen van idioten met iets tegen homos. Als je dat als homo durft ben je goed bezig. Verder vind ik meestal mensen die elkaar liefdevol zoenen sowiso wel leuk en lief om te zien. Dan maakt het weinig uit van welk geslacht.
|
Citaat:
maar 2 zoenende homo's in het openbaar heb ik ook niets tegen :s ze doen maar liefde is liefde, ik ben hetero, zij zijn homo, dat is geen keuze dat is een gevoel |
Ik vind het leuker om zoenende mannen te zien dan zoenende vrouwen. Maar als ik er opgewonden van moet raken, dan toch het liefste heteroseks. In principe werkt alles, maar dat is het meest seks voor mij.
|
Citaat:
en ja, heteroseks ook aan kop voor mij :p |
Citaat:
|
Citaat:
moet je pr0xy vragen :o ;) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
mannen houden nou eenmaal van overvloed... meer dan ze aan kunnen zelf ;) trap niet in het trio charme want vaak heeft een man al mooite met aleen één vriendin te bevredigen laat staan 2 of meer ;) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
(Hoe? Geen idee... ik lees het Psych Magazine niet eens, maar heb wel een voorliefde voor zulke feitjes) |
Uhm missen jullie nou allemaal de clue?
Vrouwen zijn sensueler ingesteld, ze zijn vrij teder en zacht met elkaar een waar schouwspel om naar te kijken. Alle bewegingen zijn vol overgave en passie. Hoe vrouwen elkaar bijvoorbeeld zoenen, alsof ze elkaar tot op het bot aanvoelen. De chemie tussen twee lesbo vrouwen is gewoon voortreffelijk daar komt het op neer. Machtig mooi, alleen al als ik eraan denk danst me ouweheer van geluk. |
Van mijn ex mocht ik met elke vrouw naar bed met wie ik wilde. Hij vond vrouwen gewoon geen concurrentie. Heeft dat er misschien ook mee te maken? Dat een aantrekkelijke vrouw met een andere man zien neuken een soort van concurrentie-gevoel opwekt?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.