Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bepaalde websites laden niet (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1621985)

*** Sido *** 01-09-2007 19:38

Bepaalde websites laden niet
 
Hoi,

Om het even kort te houden


Sinds een aantal dagen heb ik het volgende probleem:


Internet doet gewoon heel normaal, maar sinds een aantal dagen doen ebay: .de/nl/com en hotmail het gewoon niet meer.
Het duurt echt ongelofelijk lang voordat de pagina klaar is met laden, en als hij klaar is met laden word 70 % niet weer gegeven.

Verder doen alle andere sites het wel gewoon en ook qua snelheid is alles gewoon daar normaal.

Iemand een idee wat ik hier aan kan doen? Want dat zijn echt 2 sites die ik dagelijks (moet) bezoeken.

Mijn vader heeft op zijn computer het zelfde probleem, maar als mijn zus dan op haar account ( xp) inlogt kan zijn wel gewoon op hotmail komen.

Hakuna 02-09-2007 01:28

Ebay extreem traag??
 
Heb ontdekt dat Ebay de laatste 2 dagen extreem traag is terwijl alle andere websites snel en normaal geopend kunnen worden op allelbij mijn computers onafhankelijk van elkaar, heb al alle spyware verwijderd, virusscanner uitgezet, firewall uitgeschakeld, maar het probleem blijft. Het duurt ongeveer 4 tot 5 minuten voordat de pagina geopend is. Wat zou de oorzaak kunnen zijn? :confused:

Een vriend van mij heb ik gemaild en gevraagt of hij er ook last van heeft, maar hij schreef dat Ebay bij hem gewoon en snel werkt. :o

Zou het mischien bij de provider van mij kunnen liggen? :confused:

Hakuna 02-09-2007 01:31

Duurt het bij jou dan ook een eeuwigheid voordat Ebay.nl geladen is? Bij mij duurt het bijna 4 tot 5 minuten voordat ik op Ebay kan komen!:confused:

Welke provider gebruik je?

freyk 02-09-2007 10:28

Ik denk aan het aan jouw kant ligt.
Heb je toevallig KPN als provider? Want mensen met die lui als provider hadden de afgelopen dagen een aantal problemen met hun verbinding.

*** Sido *** 02-09-2007 12:37

T zelfde probleem.. ook met hotmail :S


( heb hier gister ookal over gepost !

*** Sido *** 02-09-2007 12:38

hetnet

dus kpn dan..

*** Sido *** 02-09-2007 12:49

het net zegt dit:



Storing

Enkele websites mogelijk niet opvraagbaar

Als gevolg van een storing kunt u mogelijk enkele websites niet opvragen. Onze excuses voor het ongemak. Wij stellen alles in het werk om de storing zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Begintijd: 31 Aug 2007 19:08 Eindtijd: Onbekend

Hakuna 02-09-2007 15:39

Citaat:

*** Sido *** schreef: (Bericht 25874945)
het net zegt dit:



Storing

Enkele websites mogelijk niet opvraagbaar

Als gevolg van een storing kunt u mogelijk enkele websites niet opvragen. Onze excuses voor het ongemak. Wij stellen alles in het werk om de storing zo spoedig mogelijk te verhelpen.

Begintijd: 31 Aug 2007 19:08 Eindtijd: Onbekend

Planet (mijn provider) schrijft dit ook, dus ik weet voldoende. De oorzaak ligt dus niet bij mij, dat scheelt alweer! ;)

Hopelijk is het na het weekend opgelost. :o

Antipop 02-09-2007 15:44

Geen idee of dat hiermee te maken heeft, maar wilt iemand die het probleem van hierboven heeft willen kijken of de myspace-media players het doen? bijv. www.myspace.com/thisetal

Ik krijg dit namelijk:
http://a283.ac-images.myspacecdn.com...720174f1c2.jpg

freyk 02-09-2007 15:51

Heeft daar niks mee te maken, antipop.
Jij hebt een plugin probleem, en ik denk dat je dit probleem kan verhelpen door de nieuwste flash player te installeren

Antipop 02-09-2007 17:21

Hm, ik heb net de nieuwste flash geinstalleerd, maar dat heeft niets geholpen. Heb je enig idee hoe het dan komt?

Hakuna 03-09-2007 01:09

Ebay is weer lekker snel, hebben ze bij Planet toch niet staan te slapen.:)

Antipop 03-09-2007 08:37

Bij mij werkt het ook weer normaal.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.