![]() |
songteksten/gedichten
Ik ben opzoek naar mooie songteksten en of gedichten over rouwverwerking,verlies etc. Weten jullie een mooie?
|
songteksten => muziek
gedichten => dansen op papier probeer ook => letteren en => moderne talen |
Ik verplaats het topic naar dansen op papier.
|
Toevallig hebben we een tijdje terug een vraag gehad over gedichten over de dood. Die vind je hier.
Rouwverwerking an sich en verlies als in teksten die op rouwkaarten staan, kun je waarschijnlijk beter op een gerelateerd forum vinden (er zullen vast rouw-fora zijn, toch?). |
mwah, ik zoek het vooral om er zelf wat troost uit te halen en niet om voor iemand een mooie tekst op een kaart te schrijven ofzo.
|
Dan kan je het beste zelf gaan zoeken - denk ik - , want mensen weten niet zo gauw wat voor gedichten jou troost bieden.
|
Hoii..
Zou iemand mij kunnen helpen Binnekort is er een feest voor mijn beste vriendin ze word dan 16 en ze zou heel graag willen dat ik dan zou zingen de muziek is geen probleem alleen ik ben niet zo goed in de songtekst schrijven dus zou iemand me willen helpen of wilt iemand er een voor me schrijven ik zou graag willen dat het over verliefd zijn gaat Als iemand iets heeft of als iemand me wilt helpen Mail me dan j_X_e17@hotmail.com Gr..XxX Joycee.. |
Moet je per se een 'eigen' lied zingen? Waarom geen cover.
Je had trouwens beter een nieuw topic kunnen maken dan een oude met een ander onderwerp te uppen . |
je moet eigenlijk eens op www.gedichtenfreaks.nl kijken, ik ben er zelf ook lid van, geweldige site
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.