![]() |
passoa-passie dranken etc
Haai,
Misschien een beetje een domme vraag, maar ik vroeg me af. Een drank als passoa die heb je ook in een b-merk, passie. Heb je dat ook bij dranken als malibu, blue curacao of euhm.. pisang ambon?? Misschien dat jullie dat weten ;) ik vind het bij de slijter zo duur. geen gier he?!:nono: |
Blue curacao en pisang among wel. Gewoon bij elke supermarkt te koop. Een glazen doorzichte fles met een zon erop. Ik vind dat altijd wel lekker om te mixen. Je hebt er ook een rode en een gele soort van.
|
Citaat:
Er is ook een slijter-safari van veel%, en een supermarkt-safari van 16% ofzo. Maar dat vind ik ook niet lekker. Een vriendin van me zeurt daar altijd om |
oké, het bestaat dus wel, dankjewel ;)
Maar wat vinden jullie, is het lekker. Ik wil namelijk binnekort een aantal cocktails gaan maken, kan ik dan beter de 'echte' nemen. Of maakt het niet veel uit, het moet natuurlijk ook een klein beetje te betalen zijn ;) |
Die pisang ambon en blue curacao zijn te koop bij de Albert Heijn.
|
In het algemeen geldt natuurlijk dat je beter met zo goed mogelijke ingrediënten kunt werken. Het resultaat is namelijk nooit beter dan het slechtse ingrediënt wat je gebruikt..
|
Je hebt al die zooi in goedkope variant :o
Blue curaçau Pisang Ambon Rode wodka Malibu Passoa Piña colada etc :o gemiddeld zo'n 2,50 per fles... |
Citaat:
|
Citaat:
|
De goedkope bailys(y)
|
Ik vind ook de echte lekkere, maar als je het toch mixed vind ik het goed te drinken. Het scheelt wel een hele hoop geld als je een feest geeft.
|
Wil je veel maken? Gewoon de goedkope zooi kopen. Op een gegeven moment heb je zo veel op dat je het toch niet meer proeft :p.
En je hebt van bijna alles een goedkope versie, bij 'mijn' c1000 staat die bij de orginelen maar dan helemaal onderin. |
Ik zag dat je heel veel dranken hebt van el picu..
dat verkopen ze bij de bas vd heijden toch? En wat verkopen ze bij de c1000 dan? siebrand zeker? |
Ook el picu (bij de c1000 waar ik werk).
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.