![]() |
oordopjes mp3
Weet iemand goede (redelijk betaalbare) oordopjes voor m'n mp3 speler?
ik heb een Iriver H10 als mp3 speler. Ik heb gelezen dat de sennheiser CX300 goed zijn, ik ben echter niet zo'n fan van in-ear oordopjes..Toch wil ik ze wel overwegen. Iemand nog andere suggesties?? |
Sennheiser CX300 (ze zijn goed :))
Anders andere in-ears.. |
Onder de €50 zou ik ook geen betere weten dan de CX300s.
|
sony heeft voor om je oren van 10- 40euro met redelijk tot goede kwaliteit
|
de creative EP-630, deze zijn zeer betaalbaar via bol.com, 21,90 incl. verzendkosten, geven prima geluid en kabelbreuk is geen probleem.. (enne.. ohja.. ook in-ear..)
je kan ook nog de sennheiser hd-202 kopen.. die is supra aural, alleen nogal groot, en duurder dan de creative oordopjes.. |
Ik ben voor de Sennheiser cx300 gegaan. Lees overal goede reviews.
Ik heb ook nog wel een Sennheiser HD485, maar dat is toch lastig meenemen elke keer. Beetje groot. Morgen heb ik ze, ben benieuwd! |
Twee tips: neem niet een te kleine maat (ze zijn flexibel dus de grootste past vrijwe altijd), want anders heb je geen seal dus ontbrekende lage tonen. Verder laat ze een paar nachten aan een ingeplugde speler inspelen, op een redelijk hoog volume.
Verder veel plezier ermee, alleen goed opbergen als je ze in een tas ofzo smijt.. kabeltjes zijn dun. |
^waarom dat inspelen als ik vragen mag?
Ik heb ook de CX300, zeer relaxte doppen. Super die Anti noise sealing, en lekker vet geluid komt er uit. |
Citaat:
In een gewone speaker zitten daarnaast ook nog eens condensatoren, de chemische reactie daarin moet op gang komen door elektrolyse. |
Ik heb ze nu binnen en klinken meteen uit de doos al beter dan elk soort oordopjes dat ik hiervoor heb gehad. Perfect bereik zowel hoog als laag. De medium dopjes zitten lekker in m'n oor, dus heb er totaal geen last van.
Prima aanschaf! thnx! |
Citaat:
|
damn, ik heb een tijd terug ook sennheiser cx300 oordopjes gekocht. Ik vond het echt bagger geluid wat eruit kwam, totaal geen bas.. ik heb nu wel het vermoedde, na alle positieve verhalen die ik overal lees, dat ze al stuk waren toen ik ze kocht :( Alleen kan ik ze niet meer ruilen want het is een hygieneproduct, Kenker mediamarkt. :mad::mad::mad::mad::mad:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:55. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.