![]() |
Four
Kritiek of zo, ik hoor het graag.:)
Crest of the wind Heart of the sea Blue in the morning Dawn breathing in Chaos reminds us Where it has gone A place where it snows A place without dawn One lie closed all eyes Seven more did less Discover the truth It has not faded away |
waarom begint iedere regel met een hoofdletter en waarom schrijf je eigenlijk in het engels? :)
|
Citaat:
|
Ik zal het maar vlak af zeggen. De meeste engelstalige gedichten krijgen hier geen commentaar omdat het niveau meestal van een bedenkelijk niveau is. De meesten hier hebben een voorliefde voor nederlandstalige poëzie. Zo ook ik.
Jouw gedicht zit boordevol met clichés. Het klinkt misshien wel mooi. Maar tot mijn grote spijt moet ik meedelen dat er dagelijks zo'n gedichten geschreven worden. Tracht met een orgineel idee te komen en probeer eens te schrijven in het nederlands. |
Tjampie heeft wel gelijk. Ik weet er dan ook niet meer op te zeggen dan: leuk dat je dicht, maar probeer het de volgende keer in het nederlands en dan weet ik zinniger commentaar te leveren.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.