Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Huiswerkvragen: Klassieke & Moderne talen (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   [Examenstoftopic Grieks] Plato (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1652567)

Belgarath 09-12-2007 21:46

[Examenstoftopic Grieks] Plato
 
Het schooljaar is alweer een eind op weg. Hoog tijd dus voor een topic over je ervaringen met het eindexamenonderwerp. Dit jaar Plato. Is de Apologie goed te doen of ben je Socrates allang beu?

Post hier je ervaringen en vragen.

Morri 10-12-2007 17:26

Ik vind het op zich goed te doen en ook wel leuk. :) Het nadeel is dat er in de aantekeningen echt verschrikkelijk veel gegeven wordt, dat is en niet leuk omdat het zo simpel wordt, en lastig met leren. Daarnaast weet ik al vrij veel van Plato (heb filosofie en weet er ook uit interesse al vrij veel van), dus ik heb inhoudelijk nog niet echt wat nieuws geleerd en dat is wel jammer vind ik. Heb het gevoel dat we wel redelijk op schema liggen.

Belgarath 10-12-2007 18:44

Ja, die aantekeningen zijn soms eerder irritant dan nuttig. :s Ik weet van mijn eigen examenonderwerp nog dat je bij sommige zinnen alleen nog woordjes als 'de' en 'kai' moest vertalen. Daar is gewoon niets aan. :(

de abt van sion 11-12-2007 20:44

Mijn vraag is nu: gebruiken jullie "Eisma" of "Hermaion"?

Belgarath 06-04-2008 19:44

Niemand die examen Grieks doet?

Morri 07-04-2008 16:05

Tja, ik dus, maar om hier nu met mezelf te gaan praten... ;) Had voor m'n laatste schoolexamen een 9,9. :eek::cool: We lopen wel op schema, heb een goede lerares, dus dat komt wel goed denk ik. :) Mijn docente wilde dat ik voor de 10 op m'n lijst zou gaan, maar een 9,8 halen wordt moeilijk denk ik. :D


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.