Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Spw - Sph (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1655806)

Secret Agent 20-12-2007 12:04

Spw - Sph
 
Hallo!
Ik heb een vraagje. Ik ben nu derdejaars SPW'er en wil hierna nog graag een HBO-studie gaan doen. Ik ben aan het denken over SPH, maar ik ben bang dat ik veel van hetzelfde krijg. Is er iemand die me kan vertellen wat je op de SPH allemaal krijgt, wat het verschil is tussen SPW en SPH?
Danke :)
Caroline

uuuf 28-12-2007 00:24

Ik heb vorig schooljaar SPW afgerond, en ben dit schooljaar begonnen aan SPH verkort aan de Hanze in Groningen. Ik was eerst ook bang dat ik heel veel hetzelfde zou krijgen, en dat het een beetje een "knip-en-plak"-opleiding zou zijn.
SPH is qua stof veel meer, en je gaat veel dieper op de stof in. Ook krijg je hele andere vakken zoals psychologie, sociologie, gespreksvoering, neurologie, ontwikkelingspsychologie, medische kennis, pedagogiek etc. etc.
Het lijkt wel op elkaar, maar het is dus absoluut niet hetzelfde. Je gaat gewoon dieper op de stof in, en daardoor wordt het ook stukken interessanter.

Als je (specifieke) vragen ofzo hebt moet je maar even PM'en!

Secret Agent 07-01-2008 11:04

Danke voor de reactie, ik zal in gedachten houden dat ik jou kan pm'en :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.