![]() |
Brownies met lange vingers
Hoi,
Ik ga een brownie van witte chocola bakken voor kerst voor de moeder van mn vriend, die geen pure+melkchocola mag hebben. Nou weet ik niet zeker of ze van (wal)noten houdt, maar ik dacht dat er misschien ook wel stukjes lange vingers door het beslag heen zou kunnen. Weet iemand of dat ook een beetje lekker blijft in de oven? Het zou zonde zijn als het recept daarom zou mislukken... |
denk dat het een beetje zompige bende wordt, lange vingers nemen heel makkelijk vocht op. en verder lijkt het me qua smaak niet echt heel erg toevoegend (wil je een soort van crispy effect er aan geven ofzo?). misschien iets van citroen er door, of rozijnen ofzo?
|
Ja inderdaad, een beetje crispy. Maar misschien dat ik het dan gewoon bij stukjes chocola hou.
|
Als je er toch koekjes in wilt doen zou ik denk ik biscuitjes kiezen, die zijn wat minder bros dan lange vingers en worden denk ik minder soppig.
|
Tip: Wees dan liever creatief met cornflakes!
|
Mariakoekjes erin doen.... Die doen het ook goed
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.