![]() |
HBO-studie gezocht die te maken heeft met psychologie
Hey mensen! Een vriendin van mij is (met spoed) op zoek naar een nieuwe opleiding op het HBO. Ze vindt psychologie interessant, maar de opleiding psychologie zelf wil ze niet doen. Daarom zoekt ze naar een opleiding die met psychologie te maken heeft, maar niet alleen maar daar om draait.
Mijn vraag was dus of mensen hier suggesties hebben voor zo een soort opleiding. SPH, psychologie en pedagogiek zijn al genoemd in het lijstje van suggesties, dus ze zoekt naar nog wat anders:D Alvast bedankt voor de eventuele hulp;) edit: ook zou het handig zijn, als iemand suggesties heeft, om wat informatie te geven over hoe de genoemde opleiding ongeveer in elkaar zit, een linkje (met duidelijke info) is ook goed :p |
MWD, CMV, creatieve therapie.
Kijk ook eens op GOBnet, bv. http://www.gobnet.nl/opleidingen_ietsmet.php?id=21 |
Ik doe de opleiding Toegepaste Psychologie. In eerste instantie een orienterend jaar waarna je kunt kiezen voor psycho diagnostisch werker, SPH, P&O, pabo, MWD. Als je niet precies weet wat je wilt, kun je daar op deze manier achter komen..
|
Verder heb je ook nog Personeelsmanagement: hiermee leer je zegmaar de psychologie waarom mensen werken e.d. ook vrij interessant... Maar zoek ff lekker op Internet idd
|
Denk inderdaad eens aan personeel & arbeid en pedagogiek. Bij Fontys (waar ik op zit) kun je als onderdeel van je majoropleiding ook een minor Toegepaste Psychologie volgen, heel breed, toe te passen bij veel majors en persoonlijk ben ik er heel tevreden over.
|
Toegepaste Psychologie is op de Fontys in Eindhoven & Tilburg sinds dit jaar ook een volwaardige, geaccrediteerde HBO studie die dus 4 jaar duurt.
Meer info hier: http://www.fontys.nl/psychologie/def...urenode=189220 |
TS geeft alleen wel aan dat haar vriendin juist geen opleiding psychologie wil doen. :p
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar goed, misschien is toegepaste psychologie wel helemaal wat de vriendin zoekt, dat kan natuurlijk ook. |
Hartstikke bedankt voor de reacties iedereen, sorry dat ik een beetje laat er op reageer. Ik heb het in ieder geval doorgegeven, en ik probeer haar over te halen om zelf een account hier aan te maken want ik heb geen zin om elke dag alles door te geven als ze het ook zelf kan lezen hier:p
Hopelijk reageert ze hier dus binnenkort:rolleyes: |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.