![]() |
Wedstreed!
Doppers aller landen verenigt u!
Het lijkt alweer eeuwen geleden dat de laatste wedstrijd werd gehouden. Vandaar dat wij, Porcelain de eerste, Ave van Oranje en CSNapoléon heden besloten hebben, dat het de hoogste tijd voor een nieuwe onderlinge veldslag is! Je had het misschien al gemerkt, het thema is: geschiedenis. Dus, grijp allemaal naar de lans ehh pen, haal de Franse Revolutie, Socrates en Plato, de Vikingen of Neanderthalers met je tijdmachine naar 2008 en stop ze in een gedicht! Je bent helemaal vrij in de verwerking van het thema. De één zal schrijven over de oudheid, de ander over wat geschiedenis eigenlijk is, of over wat er gisteren op zijn brood zat. De regels zijn als volgt: - Stuur voor 12 februari 24.00 uur je gedicht (of gedichten, met een max. van twee gedichten per persoon) naar dansenoppapier@hotmail.com. Mocht 12 februari blijken dat er niet genoeg inzendingen voor een poll zijn, dan kan de inzendingsdatum nog verschoven worden. Let wel: Dit is geen tachtigjarige wedstrijd. - In de weken na 12 februari wordt d.m.v. een poll de winnaar bepaald. - De winnaar wint ontzettend veel eer en een mooi plaatsje in de geschiedenis (haha) van DoP. - Het is niet toegestaan William Shakespeare, Joost van den Vondel, je opa, buurmeisje of hond om hulp te vragen. Je stuurt een eigen gedicht in. Afijn, veel succes! Vive la revolution! Veni, vidichti, vici! Een kleine stap voor een dichter, een grote stap voor DoP! De wil om te veroveren is de eerste voorwaarde voor een overwinning! E=mc2! Ondertekend, Porcelain I Ave CSNapoléon |
Nu denken jullie zeker dat ik aan grootheidswaanzin lijd :(
|
Dat was anders niet zo'n groot mannetje, hoor.
Jee jee leuk leuk een wedstrijd en wat een leuk THEMA jeeh jeeh |
misschien moet ik dan eindelijk maar eens mee doen...:o
|
moet? MOET? MAG! Eeuwige roem op DoP, wie wil dat niet? Misschien houden onze overkleinDoPkinderen over honderd jaar dan weer een DoP-wedstrijd en dan schrijven ze over jou!!
|
lieke heeft nog wel een stapel liggen :D
ik had vanochtend ei op mijn brood en vanavond shoarma. het was lekker |
Leuk! :D
|
Citaat:
|
Amai, ik neem toch aan dat je Joost van den Vondel bedoelt?
|
Van Vikingen word ik wel wakker uit mijn winterslaap:cool: Wrawrrr, zal ik woeste skaldenverzen schrijven over Harald Schoonhaar, Harald Blauwtand Sven Gaffelbaard of Knoet de Grote?!
Maar wat een leuk thema, ik zal eens gaan kijken eh denken eh dichten. |
Citaat:
|
jozef, mohammed, napoleon, liekje.
|
oh ik ben te dom voor deze wedstrijd. ik heb me toch zeker een paar minuten afgevraagd waarom mijn naam in het oranje stond :o
|
Dat is niet domheid maar desinteresse want het staat in de eerste alinea.
Om maar even een door mij zeer gerespecteerd persoon te quoten: Ik zeg één woord, mijn liefje, één woord: GUILLOTINE! |
Citaat:
Ik denk dat ik een gedicht ga schrijven over die Russische hond die de ruimte werd ingestuurd. En dan noem ik het Canis Minor. |
Wauw, origineel.
|
Citaat:
|
Ik ben hard aan het brainstormen maar het wil nog niet echt lukken. :o
|
Oh my! *deadline noteert*
|
Eh, ja, ik wilwelweerheelhardmijnenthousiasmeuitdrukkenmaarmisschienhelpthetalsik dezekeernietsbeloofmaarikwileigenlijkwelheelgraagmeedoenmaarjaikgadusn ietsbelovenwantdankomtertochnietsvanmisschienhelpthetwelalsikgeenbelof tesdoewieweetmaarweleengaveuitdagingenenenenenenenenenenjanoujagewoonl eukojaikweethetalgaermaargewoonvanuitdathetnietswordtdanwordthetmissch ieneenseenkeertjewelwathuhulaatmaar
.... |
Citaat:
|
prima! ;)
|
porce help mij ook help mij
|
Citaat:
|
Ik zal iedereen helpen ja helpen ja
blijf schrijven ook bij afwezigheid van jullie forumbaasjes CSN & Porce over een week zijn we weer volop back! |
waar gaan jullie heen dan?
|
en, hebben jullie al allemaal braaf voorbereidingen gemaakt voor de strijd der titanen? :p
|
Lukt ie al jongens
sneller sneller |
wat gaat de tijd snel!
|
Oh, ik ben hier al een hele tijd niet geweest en schrijven lukt ook niet meer zo goed, maar een beetje blijven lezen hier, had ik natuurlijk wel kunnen doen. Ik besluit dus bij deze maar niet mee te doen aan de wedstrijd, maar ik ben wel heel benieuwd naar wat jullie allemaal schrijven! :bloos: :)
|
Sorry, geen inspiratie deze keer (maken anderen ook 'ns een keer een kans :P lol)
Het enige waar ik op kon komen was dit: Mozart Verft zn boot zwart |
Tja!
|
Jongens kan die deadline niet iets verschuiven? Ik moet nog beginnen met mijn brainstormproces. :o
|
Inderdaad! Ik ben me nog aan het inlezen in de fijnzinnigheden van Egyptische versregels en Akkadisch spijkerschrift!
|
daar sluit ik me bij aan *O*
|
Vooruit lieverds. Ik besluit democratisch dat de inleverdatum verschoven wordt naar volgende week. Als mijn mede-forumbazen hier nog iets aan willen toevoegen en/of veranderen moeten ze dat gewoon doen.
Oh en voor degenen die al hebben ingezonden: het staat jullie nu natuurlijk vrij om jullie gedichten aan te passen en te overdenken en opnieuw in te sturen. |
deze mede-fb sluit zich aan bij porce.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
yeah uitstel. :cool:
Nu heb ik natuurlijk geen excuus meer om niet mee te doen. |
Ik eigenlijk ook niet. :D
|
Haha nee, nu moet iedereen hard aan de brainstorm zodat we weer een gezellig grote hoeveelheid inzendingen krijgen! :D
|
Citaat:
Citaat:
|
Jongeeeeeeeeeeens Knallen
|
^2
|
treurige zaak. hoe kunnen we nou strijden zonder leger? nu kunnen we fluiten naar buitenlandse expansie en de glorie van een wijs en eensgezind rijk!
|
Het is een beetje als democratische verkiezingen in een communistisch land
|
Was nou vandaag eigenlijk de deadline? Ik heb hier namelijk nog wel een gedicht liggen :P
|
Ik heb hier ook iets dat eventueel leuk zou kunnen zijn... :s
|
Nou
Bij deze besluit ik: De uiterste deadline: Morgenavond (woensdag) 22.00 uur |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.