![]() |
EMG
Zijn er mensen die wel eens een EMG gehad hebben?
Binnenkort wordt mijn arm ´doorgemeten´met behylp van kleine ´naaldjes´.. Zie er nu al tegenop, wie vertelt mij meer0 stelt mij gerust? |
Even voor de "niet-ingewijden": een EMG, voluit een elektromyografie, heeft betrekking op het meten van de actiestroom die optreedt bij het samentrekken van een spier. De grafiek die deze meetwaarden weergeeft wordt een elektromyogram genoemd.
*met dank aan mijn Coëlho Zakwoordenboek der Geneeskunde* |
Ja, ik, maar het is lang geleden en ik kan me er niet heel veel meer van herinneren. Iig vond ik het niet echt vervelend ofzo, dan had ik dat wel onthouden ;)
|
Mag ik vragen naar de reden voor dit onderzoek? Ergo wat zijn je klachten?
|
Waarom deden ze dit met jou? En ging dit mbv plakkers of naaldjes?
|
Ik heb geen EMG gehad, maar wel een zenuwgeleidingstest. Daarbij worden er elektroden bepaalde plaatsen op je ledematen aangebracht waarna er een elektrische schok wordt toegediend. Niet erg plezierig.
|
ja, ik heb vorig jaar een EMG gehad. Het valt reuze mee. Je voelt maar even pijn maar dat pijn is te vergelijken met een harde kneep.
|
Ik krijg volgens mij EMG én zenuwgeleidingstest.
Volgens folder doet het niet veel pijn ^^ |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.