Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   Hulp nodig bij onderzoek social communities (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1678973)

purplegreen 21-03-2008 09:33

Hulp nodig bij onderzoek social communities
 
Hallo mensen,

in het kader van mijn opleiding Communicatie en het onderwerp Interactieve Communicatie doe ik een onderzoek van de belevenis van jongeren op vmbo, havo, vwo of mbo niveau wdie dit jaar of volgend jaar eindexamen gaan doen op het gebied van social communities (sociale netwerken), zoals hyves of myspace. Ik heb daar een enquête voor opgesteld. Het zou tof zijn als jullie mij zouden willen helpen door deze enquête in te vullen. Dit kost slechts twee minuten van jullie tijd. Alvast bedankt!

Enquête

T_ID 21-03-2008 15:01

Je bedoelde dus 'sociale netwerken' en dan met name in de brede zin van het woord. Van Engelse marketingtermen zal je werk niet beter of begrijpelijker worden.

purplegreen 21-03-2008 17:40

Ah sorry, macht der gewoonte, uiteraard komt het op hetzelfde neer, maar heb het ff aangepast in de tekst. Had voor de zekerheid ook al even aangegeven dat ik hyves enzo bedoel. In ieder geval bedankt!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.