Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Games (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Ik zoek een spel (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1682705)

Belgarath 06-04-2008 18:54

Ik zoek een spel
 
Ik zoek een spel uit de jaren rond de eeuwwisseling (1997-2001?). Het was een turn based strategy spel in 2d waarin je oorlogscampagnes kon naspelen. Ik herinner me dat je "market garden", rommel's offensief in Afrika en de Korea-oorlog na kon spelen, maar er waren nog veel meer campagnes. Je verschoof elke beurt met je muis de legers, schepen en vliegtuigen die er uitzagen als 5- of 6-hoekige "fiches". In de volgende beurt speelde je dan de tegenstander.
Ik vond de muziek bij het spel altijd erg toepasselijk en ik zou het nog wel weer willen spelen. Ik kan het alleen nergens vinden. Ik dacht dat het spel "Axis and Allies" heette, maar als ik daar op google, komen de spellen me niet bekend voor.

Heeft iemand een idee hoe dit spel heet?

Q 06-04-2008 19:01

Het is of Panzer General of toch Axis and Allies

http://g-images.amazon.com/images/G/...8281016395.jpg

Panzer General

http://www.childrenssoftwareonline.com/p_pics/axis1.jpg

Axis and Allies

Toevallig heb ik ze beide gehad, panzer general had ik origineel en was een groene cd kan ik me nog herinneren maar het was zo moeilijk dat het niet speelbaar was. Van Axis and Allies had ik het bordspel, erg gaaf en ook de computer versie is erg leuk en goed speelbaar. Zelfs nu nog.

Belgarath 06-04-2008 19:16

Axis and Allies van Hasbro is te grafisch. Het zag er echt uit als een bordspel met fiches. Panzer General lijkt er inderdaad op, maar is het niet.
Volgens mij bestond het uit 2 cd's.

Q 07-04-2008 11:36

Hmmmmm je maakt het wel moeilijk, zijn er nog andere kenmerken die je weet te herinneren?

Belgarath 07-04-2008 17:47

Elke "veldslag" werd afgewisseld door een verslag van het gevecht. Bruine achtergrond, witte tekst. De muziek was van goede kwaliteit. Verder kon je ook andere oorlogen en andere landen spelen, bijvoorbeeld de Koreaoorlog met China en Amerika. Het was dus niet beperkt tot WW2

deadlock 08-04-2008 14:18

Een klasgenoot van het MBO moet dat ding hebben. Ik moet ergens een emailadres hebben en ik zal het hem vragen. Ik weet (denk ik) exact wat je bedoelt, maar ik kan óók niet op de naam komen.

Belgarath 08-04-2008 20:10

Ben benieuwd.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.