Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   samsung G600 (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1683965)

remy476 11-04-2008 16:06

samsung G600
 
Mijn oog is hierop gevallen...nu is mij echter ook opgevallen dat deze telefoon met redelijk goedkope abbos wordt verkocht.

Nu denk ik dat er iets anders mee aan de hand is. Bijvoorbeeld een slechte batterij oid.

Kan iemand (die in bezit is van deze telefoon) mij vertellen hoe lang de batterij meegaat (bij veel smsen)...want op sites heb ik al verschillende tijden gezien.

andere minpunten en pluspunten zijn natuurlijk ook welkom

alvast bedankt

]{ing 11-04-2008 18:19

Er is sowieso al iets mee aan de hand, het is een samsung -O-

Wammus 11-04-2008 21:54

Niets mis met Samsung.

Ga wat betreft de batterij maar uit van gemiddeld 3 dagen. Verder vind ik het een goed toestel die met een redelijk laag abonnement al te krijgen is. (Y)

Louis Armstrong 14-04-2008 07:31

Samsung maakt geen goede batterijen.
Nooit gedaan ook.

remy476 14-04-2008 18:00

k moet afkloppen, nu heb k de D600 en daar ben k echt content over....mja wat jullie zeggen. SE of nokia dan maar voor de batterij?

KiMZz 15-04-2008 12:43

Tegenwoordig maakt t bijna niet uit wat voor merk je neemt qua batterij.. Ligt er maar net aan hoe intensief je m zelf gebruikt, maar ook hoever je van de zendmast vandaan zit, welke functies je gebruikt enz. Bij redelijk intensief gebruik (foto's maken, bellen, smsen, misschien muziek luisteren) gaat een batterij idd zo'n 3 dagen mee.
De G600 is idd bij vrij goedkope abonnementen te krijgen, maar dat komt omdat ie gewoonweg niet zo duur (meer) is.. De opvolger G800 is al een paar maanden geleden uitgekomen.
Maar t is wel een leuk toestel hoor :)

MTpower 17-04-2008 19:54

Vind het een prima toestel, heb hem nu alweer een tijdje. Is inderdaad niets mis mee, maar is vrij goedkoop omdat zijn opvolger al een tijd uit is, zoals iemand al zei. Het enige nadeel aan dit toestel vind ik dat je geen eigen sms toon kan instellen.. maar dat is eigenlijk het enige. Heb deze post trouwens gemaakt op m'n G600 :-P


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.