Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Vrije tijd (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Mika Hakkinen stopt definitief met F1 (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=168970)

Buzzzfuzzz.vs 26-07-2002 14:12

Mika Hakkinen stopt definitief met F1
 
Mika Hakkinen heeft definitief zijn F1-carrière beëindigd. Vanochtend maakte Hakkinen tijdens de vrije training op het Duitse Hockenheim bekend dat hij niet zal terugkeren in de Formule 1.

De Fin stopte aan het eind van het vorig seizoen met racen om meer tijd te besteden aan zijn gezin. Hij reed in totaal 161 races en behaalde in 1998 en 1999 de wereldtitel. Zijn laatste overwinning dateert van vorig jaar september toen hij op Indianapolis de Grote Prijs van de Verenigde Staten won.

Zijn besluit nam hij ruim een jaar geleden al. 'Op de Grand Prix van Monaco van 2001 liet ik Ron Dennis al weten dat ik wilde stoppen, maar hij wilde zeker weten dat ik de juiste beslissing nam en gaf me de kans om een sabbatical te nemen', aldus Hakkinen.'Toen ik met Ron had gesproken viel er een grote last van mijn schouders. Ik genoot echt van de rest van het seizoen en wist te winnen in Silverstone en Indianapolis. Toen ik dit jaar de Grand Prix van Monaco bezocht wist ik niet hoe ik me zou voelen, maar toen werd me duidelijk dat ik de juiste beslissing heb genomen en vertelde ik Ron dat ik definitief wilde stoppen.'

Hakkinen zegt dat hij de motivatie voor Formule 1 niet meer kon opbrengen. 'Ik heb zo veel meegemaakt in Formule 1 en ik heb veel bereikt. Het was de moeite niet waard om door te gaan. Ik wil tijd spenderen met mijn familie en Hogo zien opgroeien. Ik heb veel mensen ontmoet in de afgelopen jaren en er zijn er veel die ik persoonlijk wil bedanken, wat ik later zal doen. Alles wat ik nu kan zeggen is een oprecht dankjewel aan iedereen. Ik heb de steun en vriendschap die jullie door de jaren hebben getoond zeer op prijs gesteld. Dank u.

NightmareZ 26-07-2002 17:22

:d

zeep007 26-07-2002 17:47

:( boehoeboehoeboehoeboehoe :(

if you wanna win take a FIN! :p

dus...KIMI (y) :D

nu moet ik moet ik mijn kat weer vernoemen, :rolleyes:

DJ Incompetent 26-07-2002 18:59

t zal me niet veel rukken opzich :o

Mitros 26-07-2002 21:12

Bevestiging van iets wat iedereen al wist:p

Tofke_H 26-07-2002 21:47

Citaat:

Mitros schreef:
Bevestiging van iets wat iedereen al wist:p
owja? Ik wist dat nog niet :p

Ik vind het zelfs heel erg jammer dat hij er mee stopt.

Mitros 26-07-2002 21:57

Citaat:

Tofke_H schreef:


owja? Ik wist dat nog niet :p

Ik vind het zelfs heel erg jammer dat hij er mee stopt.

Er was niemand in de F1 die dacht dat hij terug zou komen:p

Tofke_H 26-07-2002 22:13

Citaat:

Mitros schreef:
Er was niemand in de F1 die dacht dat hij terug zou komen:p
Ik zit niet in de F1 :p

Krugdinho 26-07-2002 22:29

ik vind het ook zonde maar ik dacht dat het al definitief is :o

Ajacied4ever 27-07-2002 12:11

Citaat:

Zaagmanz schreef:
ik vind het ook zonde maar ik dacht dat het al definitief is :o
was!?

jdiezrequejo 27-07-2002 14:28

Als ik eerlijk moet zijn: Ik mis hem niet... :o

Want zeg nou eerlijk, Raikonen doet het zeker niet slecht. Vaak is hij zelfs nog sneller als Coulthard. Ik vind dat wij aan Kimi een goede vervanger hebben. :)

zeep007 27-07-2002 16:04

een team met kimi en mika is ook niet verkeerd... ;)

Conan the Librarian 27-07-2002 16:10

Citaat:

jdiezrequejo schreef:
Als ik eerlijk moet zijn: Ik mis hem niet... :o

Want zeg nou eerlijk, Raikonen doet het zeker niet slecht. Vaak is hij zelfs nog sneller als Coulthard. Ik vind dat wij aan Kimi een goede vervanger hebben. :)

Maar Häkkinen is altijd - over een seizoen gezien - sneller geweest dan Coulthard. :)

Kimi voorlopig nog niet.

Mr`Mugatu 27-07-2002 20:52

Ze zeggen altijd dat het definitief is, misschien krijgt'ie over jaar wel weer race kriebels. Of hij krijgt een aanbod vanuit USA waar'ie voor vele $$ in de Indycars kan rijden. Who knows...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.