![]() |
Datum Belastingteruggave
Dag mensen,
Ik heb eind maart mijn belastingsformulier ingevuld. Heb vorig jaar vijf maanden fulltime gewerkt en ik krijg zo'n 1500 terug van de belastingdienst aan loonheffing. Vraag is: wanneer krijg ik dat geld? Staat dat ergens, is het algemeen bekend? groeten hempo |
Vorig jaar was het bij mij begin mei gestort. Dus ik denk dat het nu wel snel zal komen :)
|
Ik denk juist dat het iets later wordt dan normaal. Zeker na het verliezen van die gegevens.. Het zou mij benieuwen
|
voor 1 juli inc rente
|
Deze maand nog.
|
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik heb het inmiddels ontvangen.
En het is welkom. |
Ik heb het nog niet ontvangen.
|
Ik ook nog niet..
|
ik heb het ontvangen, mn vriendje nog niet
|
als je iets moet krijgen duurt het altijd lang :P
heb ook nog niets ontvangen trouwens. |
Het is heel simpel.
Voor 1 april ingeleverd = voor 1 juli je teruggaaf binnen. Dit is gewoon een deal en vziw wordt daar ook dit jaar niet van afgeweken. |
Ik heb het rond 10 april opgestuurd, ik heb nog geen enkele bevestiging dat ze mijn opgaaf ontvangen hebben gekregen. Is dit normaal?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Als je het electronisch hebt ingezonden, kun je na het verzenden een ontvangstbevestiging printen. De BD stuurt zoiets nooit na ontvangst naar je adres ofzo.
|
daarbij is 10 april ruim 10dagen te laat.
Zal dus nog wel ff duren in jouw geval |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.