![]() |
Verliefd worden voorkomen
Ok, dus ik heb zo ongeveer een kleine scharrel. Niet in de meest gebruikte zin van het woord, aangezien het totaal niet met seks in verband brengen, dus ik weet niet of de term 'scharrel' wel op zijn plaats is. Voor de rest past het hoewel in het plaatje.
Alleen zit ik wel met iets. Ik mag haar wel, alleen weet ik van haar kant dat een relatie er waarschijnlijk niet in zit, de komende lange tijd iig niet. Ik weet van mezelf dat in voorgaande 'scharrels' het stokte omdat ik er teveel aan woog, en dat deed mijzelf geen goed. Ik vind het momenteel leuk en heb geen zin mezelf weer een week te moeten opvegen door teveel gevoelens, daar heb ik het een beetje mee gehad. Ik zie haar voornamelijk bij het uitgaan en dan is het heel gezellig. Al mensen gehad die vragen ''zijn jullie een stelletje ofzo''. Het is allemaal vrij onschuldig, alleen ik ben wel zo iemand met die irritante ''alles of niets mentaliteit''. Tenminste, tot nu, aangezien ik graag wil leren hoe daar beter mee om te gaan en er losser in te worden. Ik weet dat je niet kan veranderen zo je bent, en dat wil ik ook niet, maar er zijn vast wel praktische dingen om het makkelijk te maken. Enige tips? |
Je zegt dat ze je niet wil. Praktische dingen om het makkelijk te maken zijn dan: niet meer 'scharrelen' met attention whores. Waarom wil je er per se losser mee om gaan :confused:
|
Citaat:
Ik heb er momenteel ook helemaal geen problemen mee ofzo, alleen ik wil wel voorkomen dat ik die krijg. |
Ik heb eigenlijk meer het idee dat hier staat dat je haar meer dan gewoon leuk vindt, maar dat zij daar niet hetzelfde over denkt, net als een aantal vorige scharrels.
Betekent dat niet gewoon dat jij verliefd aan het worden bent en zij niet? Daar hoort namelijk wel een andere uitleg bij. |
Verliefdheid is iets natuurlijks dat je niet kan tegenhouden..
Dus succes ermee;) hopelijk overvalt het je niet als je het niet wilt :p |
Citaat:
|
Weet je, je kunt het niet tegenhouden. Ik heb zelf ook wel es dappere pogingen gedaan om niet verliefd te worden en het werkte nooit. In het begin is het leuk en denk je dat het allemaal wel goed komt, maar uiteindelijk zit je zelf met de shit. Neuh, ik geloof er niet in, niet voor mezelf. Waarschijnlijk ben ik de perfecte scharrel nog niet tegengekomen.
Dussehm, ik kan je in deze ook geen advies geven, ik zou er gewoon niet mee scharrelen, lijkt mij perfect. |
Rationeel blijven denken helpt verliefdheid tegen te gaan.
|
Citaat:
beste wat je kunt doen is al het contact verbreken |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:39. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.