![]() |
aspartaam
ik heb reeds aspartaam opgewarmt, in de pap etc. En ik heb het ook als ijsje op. Is dat schadelijk??
|
Ik heb even gegoogled (aspartaam verwarmen) en dit kwam eruit:
Aspartaam mag niet verwarmd worden! Bij verwarmen ontstaan stoffen waarvan geen twijfel is dat ze schadelijk zijn. Dat is dan ook één van de grote gevaren ervan. Dit zou eigenlijk in grote letters op elk "light" produkt moeten staan, maar jammer genoeg ligt de graag-magere-consument daar niet wakker van. Verwarmen betekent niet eens heel heet; reeds bij 45 graden celsius is dat proces zeer actief. Een flesje cola in de auto in de zomer haalt die temperatuur makkelijk. Het afbraakprodukt diketopiperazine bv. is kankerverwekkend. http://objectief.be/E951-aspartaam.html Je kunt zelf ook even op google rondkijken. Het zal wel loslopen met 1x, maar ik zou het dus niet vaker doen. Bij ijs is het geloof ik geen probleem. |
dankje, alleen ik heb de pap niet opgegetn want ik vertrouwde het niet ik heb wel de dampen in geademd.
|
maar mijn kind wel, toen het in ijs variand zat en was door het vuur gehaald etc. en daarna nog opgegeten! Dus ik hoop dat dat niet schadelijk is!
|
Dus als je 't niet vertrouwt eet je het zelf niet maar aan je kind voer je 't wel? Als je kind nou doodgaat moet je niet bij ons komen klagen hoor, eigen schuld :nono:
|
I smell Bullshit
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
zie dit aspartaamverhaal maar als een wijze les, en warm het niet meer op. en verder niet mauwen want van één keertje krijg je heus geen kanker. |
ik geloof er op 1 of andere manier maar weinig van... Waarom zou je het in godsnaam opwarmen en je daarna ineens af gaan vragen of dat niet erg is?
|
Volgens één van zijn interessante topics is hij op school bezig met vergelijkingen oplossen.
Da's zo rond de 3e/4e klas... (dus idd dicht bij de 13 waarschijnlijk) |
Tegenwoordig hoor je er niet meer bij als je op je 13e geen kind hebt. :nono:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:16. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.